Професійні полірувальні машинки

Професійні полірувальні машинки

Професійна полірувальна машинка – потужний і витривалий інструмент, призначений для виконання складних задач.

Читати далi
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Професійні полірувальні машинки - Поширені запитання

👓 Полірування – більш тонка обробка, для якої використовуються м'які насадки з фетру, повсті, поролону. Полірувальні машини, як правило, можуть використовуватися і для шліфування при оснащенні змінними кругами, але не кожна шліфмашина підходить для полірування.  Характерна особливість полірувальних машин – круглий робочий елемент, який здійснює обертальні рухи по одній або двох осях. А головна їх відмінність – менша кількість обертів валу, ніж у шліфувальних. Саме тому кутові шліфмашини (болгарки) для полірування використовувати не рекомендовано.

👓 Полірувальні машини для мокрої обробки оснащені системою регульованої подачі рідини через шпиндель. Завдяки цьому шліфувальний, полірувальний диск очищається від пилу, виключений його перегрів, менше пилу потрапляє в повітря, працювати такою машиною менш шкідливо для здоров'я.

👓 Все залежить від частоти та інтенсивності використання, для регулярної тривалої роботи необхідно купити полірувальну машину професійного класу, для періодичного короткочасного використання досить побутової.

👓 Все залежить від частоти та інтенсивності використання, для регулярної тривалої роботи необхідно купити полірувальну машину професійного класу, для періодичного короткочасного використання досить побутової.

Легко справляється з поліруванням поверхонь з металу, дерева, пластика, каменю. Розрахована в основному на професійних майстрів, але може використовуватися і домашніми любителями, які часто виконують шліфувально-полірувальні роботи.

Переваги полірувальної машини професійного типу

Професійна полірувальна машинка має цілий ряд переваг:

  1. Потужний двигун. Він легко витримує інтенсивні навантаження, що дозволяє працювати з інструментом тривалий час. Без частих перерв.
  2. Розширений діапазон швидкостей. Можливість вибору швидкості дозволяє працювати з різними матеріалами. А це розширює функціонал інструменту.
  3. Кола різного діаметру. Залежно від моделі професійна полірувальна машинка може комплектуватися дисками діаметром від 125 до 220 мм.
  4. Продумана ергономіка. Тут все прораховано до дрібниць. Кожна професійна полірувальна машинка має відносно невелику вагу, компактні розміри, спеціальні тримачі для надійного захоплення. Усе спрямовано на те, щоб з нею було легко і зручно працювати.

Також полірувальна машинка професійного типу має розширений функціонал. В першу чергу у всіх моделей є багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, короткого замикання і т.д. А додатково вони підтримують різні фішки, що спрощують процес експлуатації – функцію плавного пуску, систему антивібрації тощо.

Професійні полірувальні машинки від провідних брендів!

В інтернет-магазині «Квітка» ви можете придбати професійну полірувальну машинку від Bosch (Німеччина), Makita (Японія), Metabo (Німеччина) та інших відомих виробників з доставкою в будь-яке місто України. В асортименті кожного з них пропонуються різні моделі, які відрізняються за характеристиками і ціною, що дає можливість придбати надійне рішення на будь-який бюджет.

Замовити професійну полірувальну машинку в «Квітці» можна в онлайн-режимі або по телефону. Як вам зручніше.