Полірувальні машинки Makita

Полірувальні машинки Makita

Потрібно очистити металеву поверхню від нальоту або подряпин? Хочете затерти пару тріщин на кузові машини? Або надати більше блиску кам'яним скульптурам в саду? З усіма цими задачами впорається полірувальна машинка Makita.

Читати далi
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Полірувальні машинки Makita - Поширені запитання

👓 Полірування – більш тонка обробка, для якої використовуються м'які насадки з фетру, повсті, поролону. Полірувальні машини, як правило, можуть використовуватися і для шліфування при оснащенні змінними кругами, але не кожна шліфмашина підходить для полірування.  Характерна особливість полірувальних машин – круглий робочий елемент, який здійснює обертальні рухи по одній або двох осях. А головна їх відмінність – менша кількість обертів валу, ніж у шліфувальних. Саме тому кутові шліфмашини (болгарки) для полірування використовувати не рекомендовано.

👓 Полірувальні машини для мокрої обробки оснащені системою регульованої подачі рідини через шпиндель. Завдяки цьому шліфувальний, полірувальний диск очищається від пилу, виключений його перегрів, менше пилу потрапляє в повітря, працювати такою машиною менш шкідливо для здоров'я.

👓 Все залежить від частоти та інтенсивності використання, для регулярної тривалої роботи необхідно купити полірувальну машину професійного класу, для періодичного короткочасного використання досить побутової.

👓 Все залежить від частоти та інтенсивності використання, для регулярної тривалої роботи необхідно купити полірувальну машину професійного класу, для періодичного короткочасного використання досить побутової.

Потужна і функціональна – вона якраз призначена для полірування, шліфування та очищення різних поверхонь.

Ключові переваги полірувальних машинок Макіта

Полірувальна машинка Makita – надійний інструмент преміум-класу. Випускається всесвітньо відомим японським виробником, який не потребує представлення. Підходить для роботи з будь-якими поверхнями: дерев'яними, металевими, скляними, кам'яними.

Що стосується переваг, то полірувальні машинки Makita мають такі особливості:

  1. Двигун власного виробництва. Всі полірувальні машинки Макіта оснащені потужним, витривалим і довговічним електромотором.
  2. Регулювання оборотів. Ця функція розширює можливості інструменту і дозволяє працювати з різними матеріалами.
  3. Багаторівнева система безпеки. Полірувальні машинки Makita мають подвійну ізоляцію, продуману вентиляцію і надійний захист від перегріву.
  4. Продумана ергономіка. Полірувальні машинки Макіта мають просту і зручну конструкцію, малу вагу і систему антивібрації, знижує стомлюваність при тривалій роботі.

Вибирайте полірувальну машинку Makita в «Квітці»!

Вирішили купити полірувальну машинку Makita? Тоді вивчайте наш асортимент і вибирайте підходящу за ціною та ключовими характеристиками модель. У нас продаються тільки оригінальні інструменти, тому, купуючи продукцію даного бренду, ви отримуєте надійне рішення з офіційною гарантією якості.

Замовити полірувальну машинку Макіта можна в режимі онлайн або по телефону. Доставка інструментів здійснюється нами по всій Україні.