Полірувальні машини

Полірувальні машини

Полірувальна машинка: як вибрати

Полірувальна машина (полірувальна машинка, машинка для полірування) — це спеціальний електроінструмент, який дасть Вам можливість оперативно та дуже просто довести до дзеркального блиску поверхню Вашого автомобіля, різних меблів, каменю, пластиків, будь-яких шліфованих та лакованих поверхонь.

Читати далi
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)

Полірувальні машини - Поширені запитання

👓 Полірування – більш тонка обробка, для якої використовуються м'які насадки з фетру, повсті, поролону. Полірувальні машини, як правило, можуть використовуватися і для шліфування при оснащенні змінними кругами, але не кожна шліфмашина підходить для полірування.  Характерна особливість полірувальних машин – круглий робочий елемент, який здійснює обертальні рухи по одній або двох осях. А головна їх відмінність – менша кількість обертів валу, ніж у шліфувальних. Саме тому кутові шліфмашини (болгарки) для полірування використовувати не рекомендовано.

👓 Полірувальні машини для мокрої обробки оснащені системою регульованої подачі рідини через шпиндель. Завдяки цьому шліфувальний, полірувальний диск очищається від пилу, виключений його перегрів, менше пилу потрапляє в повітря, працювати такою машиною менш шкідливо для здоров'я.

👓 Все залежить від частоти та інтенсивності використання, для регулярної тривалої роботи необхідно купити полірувальну машину професійного класу, для періодичного короткочасного використання досить побутової.

👓 Все залежить від частоти та інтенсивності використання, для регулярної тривалої роботи необхідно купити полірувальну машину професійного класу, для періодичного короткочасного використання досить побутової.

Полірувальна машинка, купити яку неодмінно рекомендується всім тим, хто сам любить доглядати за своїми речами, дозволить швидко домогтися бажаного блиску та чудового зовнішнього вигляду Ваших речей.

полірувальні машини

Машинка для полірування: особливості

Для досягнення ефекту «дзеркала» необхідно видалити найдрібніші нерівності лакофарбової продукції або матеріалу основи, які спотворюють відбивання від них променів Сонця. Тільки тривале шліфування та полірування дозволяють досягти ідеально рівної поверхні.

Якщо використовувати для цього ручну працю, Вам доведеться багаторазово виконувати одночасно кругові та зворотно-поступальні рухи спеціальним пристосуванням (наприклад, тампоном), на яке нанесена полірувальна паста. Полірувальна машинка працює за тим же принципом.

полірувальні машини

Ручна машинка для полірування часто позиціонується, як «шліфувально-полірувальна машина». В цьому випадку електроінструмент має в комплекті змінні диски (круги). Так, для шліфування використовується абразивний круг, для полірування — круг з плоскою підошвою, до якої кріпляться різні насадки. Полірувальна насадка може кріпиться за допомогою липучок або спеціальних шнурових зав'язок.

Варто відзначити, що багато хто намагається полірувати поверхню, використовуючи при цьому болгаркуТак робити категорично не рекомендується, адже кутова шліфувальна машина з системою регулювання кількості обертів має мінімальну швидкість обертання валу 3000 об/хв. Полірувальна машинка, в залежності від моделі, може навіть не дотягнути до такої швидкості обертання або це буде її максимальна швидкість. Так, надмірно великі оберти болгарки неодмінно ведуть до передчасного зносу як насадки, так і покриття, поганої якості полірування. Також, працюючи на малих обертах, які і так занадто високі для полірування, болгарка швидко перегрівається, що не дозволить Вам полірувати необхідну кількість часу.

полірувальні машини

Полірувальна машинка: основні параметри

Полірувальна машинка вибирається досить просто, але для цього необхідно знати основні критерії вибору:

 • клас електроінструменту;
 • потужність;
 • вага;
 • діаметр використовуваного круга (диска);
 • форма електроінструменту;
 • наявність системи електронної автоматичної підтримки обертів валу.

полірувальні машини

Полірувальна машина: клас

Полірування, як і будь-який електроінструмент, відноситься до одного з класів: побутова або професійна.

Професійна полірувальна машинка коштує більше побутової, але період її безвідмовної роботи істотно довший. До того ж Ви можете працювати з професійним обладнанням практично без перерв.

Побутова полірувальна машинка служать менше, в процесі роботи Вам доведеться робити перерви, щоб електроінструмент охолонув. Зате вартує побутовий пристрій менше професійного.

Так, коли Вам потрібно нерегулярно виконувати невеликі обсяги роботи, можете сміливо купити полірувальну машинку побутового класу. Для тривалих систематичних робіт рекомендуємо купити полірувальну машинку професійного типу.

полірувальні машини

Полірувальна машинка: потужність

Полірувальна машинка, в залежності від моделі, має різну потужність.

Від потужності безпосередньо залежить навантаження, яке можете витримати електроінструмент. Варто відзначити, що високопотужний електроінструмент дозволить швидше впоратись з наміченою роботою.

Полірувальна машинка може мати потужність від 400 до 1500 Вт.

Машинка для полірування: вага

Полірувальна машинка, в залежності від моделі, має різну вагу.

Високопотужні моделі важать більше, але, в залежності від виробника, машинки для полірування з однаковою потужністю можуть важити по-різному.

полірувальні машини

Полірувальна машинка: діаметр круга (диска)

Полірувальна машинка, в залежності від моделі, дозволить Вам використовувати круги різного діаметра.

Варто відзначити, що чим більший діаметр насадки, тим вища продуктивність. Діаметр використовуваного круга може бути від 120 до 240 мм. Полірувальна машинка, яку купують найчастіше, дозволить встановити диски з діаметрами 125, 150 або 180 мм. Як правило, з ростом діаметра необхідна і більш висока потужність і, відповідно, збільшується вага обладнання.

полірувальні машини

Полірувальна машина: форма

Полірувальна машинка, в залежності від моделі, має різну форму:

 • кутова полірувальна машинка — зовні схожа на болгарку;
 • пряма полірувальна машина — зовні схожа на дриль, має основну та додаткову ручки;
 • пряма полірувальна машинка з двома симетричними ручками.

Форма, яку має полірувальна машина, безпосередньо впливає на комфорт роботи з електроінструментом під час виконання певного типу робіт. Наприклад, якщо Ви хочете придбати електроінструмент для полірування:

 • авто, варто купити кутову полірувальну машину;
 • вертикальних поверхонь, рекомендуємо купити пряму полірувальну машинку.

полірувальні машини

Полірувальна машинка: система автопідтримки кількості обертів

Дуже добре, коли машинка для полірування оснащена системою електронної автоматичної підтримки швидкості обертання.

Завдяки такій системі обладнання автоматично підтримує на одному стабільному рівні кількість обертів валу електродвигуна. Кількість обертів не буде змінюватися від навантаження на електроінструмент. Так, Ви можете більш якісно виконати будь-яку намічену роботу.

Професійний електроінструмент будь-якої моделі неодмінно обладнаний цією системою, в побутових же моделях така система може бути відсутньою. Наявність або відсутність цієї системи безпосередньо впливає на вартість електроінструменту.