Перфоратори Einhell

Перфоратори Einhell

Перфоратори Einhell випускаються відомим виробником з Німеччини.

Читати далi
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Перфоратори Einhell - Поширені запитання

👓 У потужних, важких моделей професійних перфораторів енергія удару значно більша, ніж у побутових аналогічної потужності. Основна особливість професійних перфораторів – можливість частого та тривалого використання, збільшений робочий ресурс (на них надається гарантія 36 місяців). Перфоратори побутового класу призначені для менш інтенсивної експлуатації та мають менший гарантійний термін.

👓 Рекомендуємо моделі професійного класу потужністю 1.5 кВт і вище.

👓 Все залежить від робіт, які планується виконувати. Для демонтажу покриттів, свердління отворів в твердих матеріалах, конструкціях значної товщини дриль не підійде, потрібно або купити перфоратор, або взяти його напрокат (для невеликого обсягу разових робіт).

👓 У перфоратора та дриля істотно різниться швидкість обертання валу, тому ці інструменти не є взаємозамінними.

👓 Ціна перфоратора залежить від класу (професійні моделі дорожче побутових), потужності, функціоналу (режими роботи, додаткові можливості), комплектації, бренду.

Відрізняються високою ефективністю, широким функціоналом, хорошою витривалістю. Мають ряд унікальних фішок, які відсутні у моделей від інших брендів.

Чим перфоратори Einhell відрізняються від інших аналогів?

Перша відмінність перфораторів Енхель полягає в тому, що вони підтримують 4 режими роботи. І такий функціонал передбачений в багатьох моделях німецької компанії. Список підтримуваних режимів наступний:

  1. Свердління. Перфоратор працює в режимі звичайного дриля. Дуже добре підходить для свердління скла, керамічної плитки, полімерів і м'яких порід дерева.
  2. Свердління з ударом. Інструмент функціонує в режимі ударного дриля. У такому режимі он використовується для роботи з міцними матеріалами – бетоном, цеглою, каменем, твердою деревиною.
  3. Довбання (з фіксацією долота). Перфоратор працює в режимі відбійного молотка. Використовується для свердління отворів в міцних основах, зняття старої плитки та інших демонтажних робіт.
  4. Довбання (без фіксації долота, що обертається). Такий режим застосовується, якщо потрібно прискорити хід демонтажних робіт. Наприклад, швидко зняти штукатурку, бетонну стяжку або асфальтне покриття.

Також перфоратори Einhell мають трохи нестандартну класифікацію. Як і належить, всі наявні в асортименті виробника моделі діляться на 2 підкатегорії:

  • легкі (оснащені патроном SDS-Plus і мотором потужністю до 1000 Вт, важать до 6 кг);
  • важкі (оснащені патроном SDS-Max і мотором потужністю понад 1000 Вт, важать від 6 кг).

Це стандартна класифікація, якої дотримуються всі компанії. Але німецький виробник пропонує своїм покупцям більше, ніж вони очікують. Наприклад, є в асортименті фірми Einhell перфоратор BT-RH 1500. Він відноситься до легких моделей, але має двигун потужністю 1500 Вт (тобто на 500 Вт більше, ніж треба) і за цим параметром відповідає більш професійним аналогам. І подібних моделей в асортименті німецької компанії чимало: BRH 1500, TH-RH 1600 і т.д.

Різновиди перфораторів Енхель за кольором корпусу

Перфоратори Енхель відрізняються між собою візуально і за цим критерієм поділяються на 3 підкатегорії:

  1. Bavaria. Мають корпус чорного кольору. Відрізняються найбільш доступною ціною. Підходять для простих задач по дому.
  2. Blue. Мають корпус синього кольору. Відносяться до моделей середньої цінової категорії. Підходять для роботи з бетоном, цеглою, каменем.
  3. Red. Мають корпус червоного кольору. Вважаються найдорожчими. Мають відмінні характеристики, розширений функціонал і підходять для задач будь-якого рівня складності.

Таким чином, за кольором корпусу можна легко і просто зрозуміти, до якої цінової категорії відносяться ті чи інші перфоратори Einhell, і швидко визначитися з вибором. Дрібниця, зате зручно.

Оригінальні перфоратори Einhell в інтернет-магазині Kwitka

Наша компанія здійснює продаж перфораторів Енхель безпосередньо від німецького виробника. Всі моделі є оригінальними, і на них діє офіційна гарантія якості. У каталозі ви знайдете мережевий або акумуляторний перфоратор Einhell на будь-який бюджет, так що вивчайте наш асортимент, порівнюйте цікаві варіанти і оформляйте замовлення на обрану модель з доставкою в будь-яке місто України.

Якщо ж з вибором виникнуть труднощі – звертайтеся за допомогою до наших консультантів. Вони уточнять розмір бюджету на покупку інструменту, після чого порадять, який можна перфоратор Енхель купити в вашому випадку.