Монтажні пили

Монтажні пили

 Відрізний станок по металу: як вибрати

Під час збірки багатьох конструкцій, що складаються з металів або деревини, Вам неодмінно доведеться дуже точно та рівно, без напливів та задирок, під деяким кутом відрізати різні деталі.

Читати далi
ПРОМО
Безкоштовна доставка

4 899 грн.

В наявності
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Монтажні пили - Поширені запитання

👓 Маятникова пила – це монтажна пила, в якій реалізована маятникова подача ріжучого інструменту, тобто диск при русі зверху вниз описує дугу. Існують також відрізні верстати з фронтальною та нижньою подачею інструменту, вони мають більш складну систему управління.

👓 В основному монтажні пили (відрізні верстати) використовується для професійних потреб. Якщо виникла необхідність купити монтажну пилу для побутових цілей, варто звернути увагу на габарити (вагу) та параметри живлення. Для будинку краще підійде відносно легка переносна модель, що працює від мережі 220 В. Потужність потрібно підбирати відповідно до товщини металу, діаметру труб, які планується різати.

👓 Габаритні, масивні стаціонарні верстати дорожче легких переносних. Також ціна монтажних пил залежить від потужності, бренду.

У цьому вам допоможе монтажна пила (металоріз, відрізний станок по металу).

Монтажна пила може бути як компактною та мобільною, так і призначеною для стаціонарного встановлення й порізки важких деталей.

купити відрізний станок

Металоріз: для чого потрібен

При проведенні багатьох складальних та монтажних операцій точність розмірів певних деталей має найважливіше значення. Так, використання болгарки не дасть Вам бажаної точності порізки, зате її здатна дати монтажна пила.

Крім порізки металу металоріз може запросто різати пластиковий профіль, деревину і багато різних матеріалів. Також відрізний станок по металу з легкістю справляється з деталями, що випускаються з тонкого та листового металу і так далі.

Відрізний станок по металу незамінний, коли необхідно підрізати по точних розмірах багато різних деталей, і при цьому якість зрізу, відсутність задирок та напливів матеріалу дуже важлива.

купити відрізний станок

Монтажна пила: абразивний диск

Найбільш поширений металоріз обладнаний абразивним пильним диском з армуванням. Аналогічні витратні матеріали застосовуються для роботи з УШМ. Як правило, таких кругів буде досить, щоб відрізний станок по металу виконав від 50 до 100 різів. Пам'ятайте, що з кожним наступним різом такі круги зменшуються в діаметрі. Це веде до зменшення максимальної глибина різу.

Варто відзначити, що абразивний диск відрізняється невеликими показниками міцності та жорсткості. Так, коли монтажна пила ріже деталь зі скошеною поверхнею такий круг точно зміститься в межах від 1 до 1.5 мм. Також дещо погіршиться точність і при звичайній різці.

Але якщо дуже точна порізка не потрібна, абразивний диск дозволить Вам масово обробляти сталеві елементи, деталі з різних сплавів. Варто відзначити, що металоріз з таким кругм дозволить Вам різати алюміній та інші м'які метали, але це буде дещо складніше, ніж при використанні інших типів дисків. Деревину та пластик відрізний станок по металу з абразивним диском не ріже.

купити відрізний станок

Відрізний станок по металу: твердосплавний диск

Монтажна пила дозволить Вам встановити циркулярний диск, обладнаний побідитовими зубами. Такі круги використовуються для різу прокатного металу та роблять це значно швидше, ніж вищеописані. Також Ви зможете отримати практично ідеальну якість різу.

Металоріз під циркулярний диск відрізняться від звичайного малою швидкістю обертання шпинделя. Так, твердосплавні зуби «вибирають» метал, а не стирають його, як це відбувається в разі використання абразивного круга. При цьому в процесі роботи майже не буде іскор, відрізний станок по металу буде працювати істотно тихіше та дозволить Вам обробляти деталі з різними профілями та складністю. Додатково відрізний станок по металу під циркулярний круг може різати деревину та пластик.

купити відрізний станок

Металоріз: особливості

Сфера, в якій застосовується та чи інша монтажна пила, запросто визначається вагою електроінструменту.

Так, мобільна монтажна пила має вагу до 15 кг та може з легкістю переміщатися по об'єкту і між об'єктами. Металоріз, який важить від 15 до 30 кг застосовується на великих об'єктах та споруджених на певний час робочих місцях. Відрізний станок по металу, вага якого від 50 кг використовується стаціонарно. Варто відзначити, що з ростом ваги електроінструменту станина стає більш стійкою та Ви можете більш точно різати заготовки з різних матеріалів.

купити відрізний станок

Монтажна пила може мати прямий привід або ремінну передачу. Як правило, всі побутові та напівпрофесійні моделі обладнані системами прямого приводу.

Ремінна передача — це свого роду захист, який потрібен в разі обробки великих заготовок, при якій значно зростає навантаження на круг. Так, в разі заклинювання диска, ремінь просто рветься, що виключає заклинювання валу та перевантаження мотора. Також в ряді випадків ремінна передача забезпечена ступінчастими шківами, завдяки чому можна користуватися кругами різних типів на тому ж інструменті.

Монтажна пила класифікується и по діаметру отвору диска. Найбільш популярним є металоріз, до якого підходять диски з отворами посадки в 25.4 мм.

купити відрізний станок

Монтажна пила: додаткові опції

Варто відзначити, що за конструкцією кожен відрізний станок по металу по-своєму унікальний. І це не дивно, адже будь-який виробник бажає поліпшити металоріз самими різними доробками. Основні доопрацювання стосуються 3 конструкційних вузлів, якими обладнаний кожен металоріз.

В першу чергу монтажна пила повинна бути зручною в роботі, повинна пиляти якісно. Це залежить від конструкції її робочого столу. Так, напрямна рейка обладнана поворотним механізмом та має градуювання, точність якого 1, 5 або 15˚. Коли Ви будете виконувати кутову порізку часто, не зайвим буде металоріз з системою швидкої фіксації напрямної рейки за допомогою ручного маховика. Для роботи з такою системою не потрібен додатковий інструмент. У разі ж одноформатного різання краще вибрати відрізний станок по металу з класичним гвинтом.

купити відрізний станок

Ще однією корисною системою є система електронного керування електромотором. Ця система включає в себе як плавний старт (при ввімкненні знижується навантаження на електричну мережу) та електронний стабілізатор (підтримка номінальної швидкості незалежно від сили навантаження).

Важельно-поворотний шарнір — це ще один важливий вузол, яким обладнаний електроінструмент. Такий вузол повинен бути реалізований на базі радіально-упорних підшипників та повинен мати механізм самоповороту пружинного типу. Як показує практика, рукоятки блокування диска в положенні для перенесення у багатьох моделей немає, зате замість цього використовується простий ланцюг.