Міксери

Міксери

Міксер будівельний: як вибрати

Складно уявити собі великий ремонт без заготовки великої кількості різних розчинів і сухих будівельних сумішей.

Читати далi
Безкоштовна доставка

Дриль-міксер Makita MT M6201 (750 Вт)

Артикул: M6201
Код: 102224

3 086 грн.

В наявності
Безкоштовна доставка

Makita Міксер 1300 Вт UT1400

Артикул: UT1400
Код: 088871

9 108 грн.

Очікується
Безкоштовна доставка

Metabo Міксер 1020 Вт RWE 1020

Артикул: 614044000
Код: 100123

7 799 грн.

Очікується
Безкоштовна доставка

Міксер Makita UT1200 (960 Вт)

Артикул: UT1200
Код: 080088

5 556 грн.

Очікується
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Міксери - Поширені запитання

👓 Будівельний міксер – інструмент вузькоспеціалізований, його призначення – приготування розчинів із сухих сумішей, перемішування готових штукатурних, клейових сумішей, ЛФМ перед використання. Дриль-міксер – побутовий інструмент, менш потужний і продуктивний, але з більш широким функціоналом, може використовуватися для замішування, перемішування розчинів і для свердління отворів.

👓 Все залежить від обсягів робіт і частоти застосування. Професійний міксер купити є сенс для регулярного інтенсивного, тривалого використання, приготування великих обсягів сумішей різної щільності, в'язкості. Побутовий коштує значно дешевше, можна купити інструмент 2 в 1 (дриль-міксер). Але такий міксер не можна довго використовувати без перерви.

👓 Ціна міксера залежить, перш за все, від його класу, побутовий обійдеться значно дешевше за професійний. Також має значення потужність, комплектація, функціонал. Двошвидкісні професійні моделі коштують дорожче, оскільки дозволяють працювати з рідкими та в'язкими матеріалами.

Міксер будівельний не знадобиться Вам, якщо потрібно просто замазати тріщину або встановити коробку під розетку, адже розчину в цих випадках потрібно зовсім мало. Інша справа, коли Ви затіяли капітальний ремонт або будівництво невеликого приміщення — в цьому випадку Вам неодмінно знадобиться дриль міксер, адже доведеться готувати дуже багато розчинів, працювати з лакофарбовою продукцією і так далі.

Заготівля великої кількості розчину вручну — це складна процедура, при якій навряд чи вийде постійно отримувати на виході однорідну суміш — від чого багато в чому залежить якість виконуваних робіт. Для заготівлі оптимальних за показниками розчинів у великій кількості Вам необхідний міксер будівельний (дриль міксер).

Як вибрати та купити міксер будівельний — читайте далі.

купити міксер будівельний

Дриль міксер: різновиди

Найчастіше для приготування будівельних сумішей та розчинів люди використовують звичайний дриль або навіть перфоратор, які дозволяють затискати в своїх патронах «мішалку». Але дуже часто потужність, яку має простий дриль є недостатньою. Наприклад, при заготівлі густих сумішей. Тоді потрібно використовувати більш потужний електроінструмент — дриль міксер, який, в залежності від моделі, може бути:

  • вузькоспеціалізованим;
  • універсальним.

Вузькоспеціалізований дриль міксер має високий ресурс роботи та потужність, ряд моделей поставляються в комплекті зі спеціальною станиною або упором, які дозволяють Вам надійно зафіксувати електроінструмент для подальшої роботи.

купити міксер будівельний

Також дриль міксер може бути обладнаний 2 шпинделями. У таких моделях відразу два вали обертаються одночасно назустріч один одному. При цьому забезпечується змішування та перемішування будь-яких матеріалів. Такий міксер будівельний, як правило, є низькообертовим та має швидкість обертання валу до 500 об/хв. Купити міксер будівельний такого типу рекомендується професійним майстрам, які часто працюють з різними по в'язкості розчинами: електроінструмент дозволить Вам виконати тонке налаштування обертів під різні суміші.

купити міксер будівельний

Універсальний дриль міксер може навіть використовуватися в якості простого дриля для створення отворів в різних матеріалах. Швидкість обертання валу даного електроінструменту — від 800 об/хв. Такий міксер будівельний конструктивно нагадує простий дриль: обладнаний пістолетної ручкою, швидкозатискним патроном, редуктором, який дозволить підібрати оберти.

Універсальний міксер будівельний, як правило, важить менше спеціалізованого. Таке обладнання підходить для короткочасної роботи, тому застосовується в побуті.

купити міксер будівельний

Додатково міксер будівельний, в залежності від компоновки, може бути таких типів:

  • з ручкою «пістолетного» типу;
  • з ручкою кільцевого типу.

Міксер будівельний першого типу також обладнаний додатковою D- або П-подібною ручкою. Таке обладнання більш маневрене.

Зате міксер будівельний другого типу дасть Вам можливість працювати з самими в’язкими сумішами. Для початку Вам необхідно визначитися, як часто і з якими сумішами доведеться працювати, і лише потім можна купити міксер будівельний одного з цих типів.

купити міксер будівельний

Міксер будівельний: критерії якості

Стандартно, важливим критерієм якості такого електроінструменту виступає потужність його мотора. Якісний міксер будівельний побутового типу може мати електромотор з потужністю від 0.5 до 1 кВт, професійного типу — від 1.5 до 2 кВт.

Також перед тим, як купити міксер будівельний, дізнайтеся про його крутний момент. Електроінструмент з великим крутним моментом Ви можете використовувати для заготівлі важких в’язких сумішей. Для перемішування лакофарбової продукції відмінно підходить обладнання з обертовим моментом від 50 до 80 Нм, вузькоспеціалізований електроінструмент повинен володіти крутним моментом від 100 до 180 Нм.

купити міксер будівельний

Також важливим є вага обладнання. Потужний електроінструмент просто не може важити мало. Так, оцініть обсяги і тип робіт, адже тримати тривалий час такий електроінструмент занадто важко.

Перед тим, як купити міксер будівельний, зверніть увагу на наявність перемішувачів (мішалок), які використовує в роботі електроінструмент. Як правило, електроінструмент обладнаний шпинделем зі стандартною різьбою М14, але є й інші варіанти: обладнання з швидкозатискним патроном або рухомою муфтою.

купити міксер будівельний

Дриль міксер: додаткові можливості

Будівельний міксер сьогоднішнього дня забезпечений просунутою електронікою.

Як правило, всі моделі дають Вам можливість регулювати кількість обертів валуПлавне регулювання вважається кращим, адже Ви коригуєте кількість оборотів силою натиску кнопки пуску. Також міксер будівельний може бути обладнаний повзунковим регулятором.

Електроінструмент має систему плавного пуску. При встановленій додатковій електроніці мотор буде захищений від заклинювання та перевантаження. Дриль міксер може бути забезпечена системою реверсу.

Часто професійні моделі мають автоматичну систему регулювання частоти обертання валу.

Додатковою зручністю вважається можливість застопорити кнопку пуску в натиснутому стані.

Дриль міксер може мати ще одну приємну дрібницю — можливість заміни кабелю живлення, який є знімним.

купити міксер будівельний

Не забувайте під час роботи використовувати засоби захисту!