Професійні клейові пістолети

Професійні клейові пістолети
Безкоштовна доставка

Metabo Пістолет клейовий KE 3000

Артикул: 618121000
Код: 088509

710 грн.

В наявності
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Професійні клейові пістолети - Поширені запитання

👓 Клейовий пістолет купити можна для побутових і професійних потреб, серед них є моделі різної продуктивності, пістолети для роботи зі стержнями великого діаметру. Ручки компактні, мобільні, але відрізняються обмеженою продуктивністю, призначені для стрижнів діаметром 7 мм, підходять для рукоділля, дрібного домашнього ремонту.

👓 Якщо склеювання є основною виробничою операцією, краще купити клейовий пістолет професійного класу. Для періодичного короткочасного використання, склеювання невеликих деталей підійде побутовий клейовий пістолет, але потрібно вибрати зручну ергономічну модель.

👓 До переваг акумуляторного клейового пістолета відносяться мобільність, відсутність проводу, який може заважати. До недоліків – необхідність періодичної підзарядки, обмежений час роботи від акумулятора. Вибирати потрібно з урахуванням умов роботи, завдань.

👓 Ціна клейових пістолетів залежить від класу, бренду, продуктивності, типу живлення. Клейовий пістолет купити в нашому магазині можна як за пару сотень, так і за кілька тисяч гривень, середня ціна на акумуляторні клейові ручки Bosch – близько 1500 грн.