Багатофункціональні інструменти Proxxon

Багатофункціональні інструменти Proxxon

Багатофункціональний інструмент Proxxon — це професійне надійне обладнання для порізки, полірування, зачистки, шліфування, свердління, гравірування та інших робіт.

Читати далi
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)

Багатофункціональні інструменти Proxxon - Поширені запитання

👓 Інструменти Proxxon виготовляє молода німецька компанія Proxxon GmbH, заснована в 80-х роках минулого століття.

👓 Різні моделі інструменту Proxxon призначені для побутового та професійного використання, легких, середніх і інтенсивних навантажень. Інструменти Proxxon купити можна для домашньої майстерні, гуртків технічної творчості.

👓 Бормашини (багатофункціональні інструменти Proxxon) можуть бути оснащені змінним витратним інструментом для свердління, гравіювання, шліфування, фрезерування, різу, полірування.

👓 Всі електро інструменти Proxxon працюють від мережі. Але одні – від напруги 220 В і вмикаються безпосередньо в розетку, інші – від 12-18 В, оснащені штепсельною вилкою особливої конструкції. Вони повинні включатися через мережевий адаптер Proxxon, купити який також можна в нашому магазині.

👓 Доступна ціна інструментів Proxxon – одна з причин їх популярності. Ціна інструменту Proxxon в нашому магазині варіюється в широкому діапазоні, залежить від типу, призначення, потужності. Найдешевше коштують мережеві адаптери, найдорожчий інструмент – шліфувальні машини.

Бормашинка Proxxon служить для оперативної високоточної обробки самих різних матеріалів будь-якої твердості.

Завдяки наявності насадок різного призначення, Ви можете запросто обробляти чорні та кольорові метали, натуральний та штучний камінь, кераміку, скло, деревину та матеріали, що її містять, всілякі пластики і так далі.

купити багатофункціональний інструмент

Купити багатофункціональний інструмент Проксон рекомендовано моделістам та дизайнерам, ювелірам, творчим людям, любителям створювати найрізноманітніші вироби та предмети побуту. Бормашинка Проксон є незамінним обладнанням в різні дитячих та юнацьких гуртках.