Фени

Фени

Фен будівельний: як вибрати

Фен будівельний або фен промисловий, термофен, фен технічний, термопістолет, термовітродувка, термоповітродувка — все це назви дуже популярного електроінструменту, який Ви не зможете замінити нічим іншим.

Читати далi
ПРОМО
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка

Фен технічний Bosch EasyHeat (1600 Вт) (06032A6020)

Артикул: 06032A6020
Код: 103747

1 599 грн.

В наявності
ПРОМО
Безкоштовна доставка

2 749 грн.

Очікується
-3%

Skil Фен технічний 1800 Вт

Артикул: F0158003LA
Код: 098406

899 грн.872 грн.

Очікується
Безкоштовна доставка

4 455 грн.

Очікується
Безкоштовна доставка

Metabo Фен технічний 1600 Вт H 16-500

Артикул: 601650000
Код: 099520

1 641 грн.

Знято з виробництва
ПРОМО
Безкоштовна доставка

Metabo Фен технічний 2000 Вт HE 20-600

Артикул: 602060000
Код: 099521

2 226 грн.

Знято з виробництва
Показано з 1 по 28 з 28 (всього 1 сторінок)

Фени - Поширені запитання

👓 Ці інструменти не є повністю взаємозамінними. Електричний будівельний фен (термофен) за рахунок відсутності відкритого полум'я є значно більш безпечним інструментом, при його експлуатації не утворюються токсичні продукти згоряння. Фен простіше в експлуатації, оскільки не вимагає заправки, прочищення. Також до його переваг відноситься точне регулювання температури, можливість слабкого нагріву, холодного обдування (в деяких моделях). Паяльна лампа або газовий пальник поза конкуренцією для робіт на відкритому повітрі, нагріву до температур 700°С і вище.

👓 Так, але вони за всіма параметрами поступаються мережевим моделям. Акумуляторні технічні фени призначені для короткочасного використання, заряду акумулятора вистачає ненадовго, а потужність, максимальна температура нагріву та продуктивність таких інструментів обмежені.

👓 Від потужності фена безпосередньо залежать максимальна температура нагріву повітря та максимальний обсяг повітря, який термофен пропускає через себе, нагріває за одиницю часу.

👓 В першу чергу ціна фена залежить від класу. Професійний інструмент дорожче, але відрізняється поліпшеною ергономікою, захищений від перегріву, призначений для більш тривалої роботи, має збільшений гарантійний термін.

Фен промисловий такий популярний через широку сфери використання. Термофен недорогий, практичний, функціональний, невеликий та простий в частому застосуванні.

Фен технічний є електроінструментом, який виробляє потік гарячого повітря. Купити фен будівельний рекомендується для використання в домашніх майстерень, будівельних майданчиках, виробничих цехах.

купити фен будівельний

Фен промисловий: можливості

Термофен дозволить Вам виконувати сотні робіт. Так, фен технічний незамінний, коли необхідний безпечний локальний розігрів поверхні. Варто відзначити, що потужний професійний фен будівельний допоможе зробити все те, для чого раніше використовувалася паяльна лампа.

Ви не зможете використовувати фен промисловий тільки в тому випадку, коли поблизу немає розетки, також не рекомендується застосовувати термофен в дощову погоду. Тільки в цих двох випадках паяльна лампа має перевагу.

Але фен технічний вигідно відрізняється від паяльної лампи, адже при використанні електроінструменту немає відкритого полум'я, Ви можете виконувати тонке регулювання температури потоку повітря, фен будівельний компактний та універсальний.

купити фен будівельний

Фен промисловий дозволить Вам вирішити ряд завдань:

 • зняти нагріте лакофарбове покриття, плівку, шпон, паркет, шпалери, плитку;
 • паяти та деформувати полімери;
 • зварювати тканини, лінолеум, матеріали з ПВХ;
 • плавити, гріти, різати бітумну черепицю та руберойд;
 • лудити та знімати олово, працювати з різними припоями;
 • монтувати термозбіжну ізоляцію;
 • паяти сріблом та оловом;
 • прискорювати процеси склеювання;
 • продувати, сушити, охолоджувати різні поверхні;
 • розморожувати труби, ступені, жолоби та інші конструктивні елементи;
 • різати пінні полімери;
 • топити різні розчини;
 • запресовувати і так далі.

купити фен будівельний

Варто відзначити, що термофен дозволить Вам розпалити вугілля та навіть зробити рум'яну скоринку на блюді! Також фен технічний будівельники часто використовують для просушування мокрої роби та навіть для розігріву «тормозка».

Природно, фен будівельний може бути любительським (має дещо обмежений функціонал) або професійним (багатофункціональний).

купити фен будівельний

Термофен: параметри

Будь-який фен промисловий, незалежно від моделі та класу, має однакові принцип роботи і конструкцію. Так, термофен обладнаний стійким до нагрівання пластиковим корпусом та ізолятором з кераміки, на якому розташована спіраль. Під час роботи спіраль розігрівається і доводить повітря до необхідної температури, а завдяки електромотору з вентилятором нагріте повітря подається в потрібному напрямку. Фен технічний також має сопло, яке формує вихідний повітряний потік.

купити фен будівельний

Перед тим, як купити фен будівельний, зверніть увагу на найбільшу температуру вихідного повітряного потоку та об’єм повітря, що подається — продуктивність електроінструменту. Як правило, фен промисловий здатний розігріти повітря до температури від 600 до 650°C, але є і моделі, які можуть нагріти повітря до температури від 750 до 800°С.

Термофен має продуктивність роботи від 200 до 650 л/хв.

Природно, що чим більша продуктивність та максимальна температура, тим більш функціональною є модель. Зворотною стороною високопродуктивної моделі є споживана потужність — від 500 до 2500 Вт.

купити фен будівельний

Фен технічний: додатковий функціонал

Перед тим, як купити фен промисловий, обов'язково придивіться до наявності в інструменті різних додаткових систем та функцій, які здатні значно спростити та зробити безпечнішим використання техніки.

Регулювання температури — це дуже важлива система, якою може бути обладнаний фен технічний. Завдяки даній системі Ви зможете працювати з дуже великою кількістю матеріалів, які відрізняються як складом, так і своїми властивостями.

купити фен будівельний

Так, любительський фен будівельний, як правило, має ступінчастий перемикач, який дозволяє електроінструменту використовуватися в режимі «мінімум», «середній» та «максимум». Такий фен промисловий дозволить Вам обробляти тільки ті матеріали, які по температурі потрапляють в дані діапазони. Більш цікавим є професійний термофен, в якому температура може регулюватися плавно. Це дозволить обробляти куди більший спектр матеріалів, плавно вибираючи необхідну температуру. Так, система регулювання температури може бути реалізована за допомогою електроніки або повзунка.

купити фен будівельний

Холодний обдув — це також дуже корисна функція, якою може володіти фен технічний. Завдяки даній функції Ви можете запросто остудити, наприклад, недавно зварений стик та одразу знову продовжити роботу. Це дозволить Вам знизити витрати часу на виконання всієї роботи. Варто зазначити, що подача холодного повітря може виконується за допомогою відключення спіралі або завдяки спеціальному соплу.

Підтримка зазначеної температури (стабілізатор температури) — це система, що реалізована на базі спеціальної електроніки, яка зчитує інформацію з різних датчиків і автоматично вирівнює потужність під певні умови роботи. При цьому фен будівельний не перегрівається і не виходить з ладу, оскільки температура потоку повітря завжди буде такою, яку Ви вказали, незалежно від перепаду напруги, поривчастого вітру або низької / високої температури повітря в місці роботи. Варто відзначити, що фен промисловий з такою системою також має пам'ять, завдяки чому при наступному запуску буде відтворено крайній режим. Такий термофен більш зручний у використанні, дозволить швидше впорається з роботою та отримати високу її якість. Дану систему має тільки професійний фен технічний.