Фарборозпилювачі електричні

Фарборозпилювачі електричні

Фарбопульт електричний: як вибрати

Сьогодні на ринку Вам доступний широкий вибір обладнання, яке використовується для фарбування та покриття лаком різних поверхонь.

Читати далi
Безкоштовна доставка

7 299 грн.

Очікується
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)

Фарборозпилювачі електричні - Поширені запитання

👓 HVLP – це технологія розпилення фарби під невисоким тиском з використанням великих обсягів повітря. Фарборозпилювачі електричні з цією технологією відрізняються порівняно невеликою ціною, забезпечують хорошу якість фарбування, при цьому втрати ЛФМ не перевищують 30%.

👓 Для ефективного розпилення діаметр дюз фарбопульта повинен відповідати типу ЛФМ, для емалей потрібен мінімальний діаметр, для акрилових сумішей – середній, для рідких шпаклівок, ґрунтовок – великий. Якщо купити фарборозпилювач електричний зі змінними насадками, його можна використовувати для різних типів ЛФМ. Також слід врахувати, що для більш в'язких складів потрібен інструмент високої потужності.

👓 Це незвичайна модель фарборозпилювача електричного, її правильніше назвати краскопультом, оскільки фарба не розпорошується, а подається на робочу поверхню валика, при цьому мінімізуються її втрати. Валик по поверхні, що фарбується, потрібно переміщати вручну, але продуктивність праці зростає, оскільки інструмент не доводиться постійно занурювати в ємність з фарбою.

👓 Ціна фарборозпилювача електричного значною мірою залежить від бренду, фарбопульти Bosch на порядок дорожче аналогів інших виробників. Мають значення матеріали, з яких виготовлений краскопульт, потужність, конструктивні особливості, комплектація.

Фарборозпилювач електричний (фарбопульт електричний) — це незамінний електричний інструмент, який використовується під час ремонтів, декорування, будівництва, в авторемонтних майстерень і так далі.

Але як правильно вибрати та купити фарбопульт електричний, який буде відповідати всім Вам вимогам та допоможе вирішити необхідні завдання? Про це далі.

купити фарборозпилювач електричний

Фарборозпилювач електричний: с чого складається та принцип роботи

Працює фарборозпилювач електричний за принципом перетворення електроенергії в пневматичну. Щоб фарбопульт електричний почав працювати, йому необхідна АКБ або зовнішнє джерело електроживлення.

купити фарборозпилювач електричний

Фарборозпилювач електричний обладнаний бачком, який розташований знизу або зверху пристрою. Під час роботи лакофарбовий матеріал під певним тиском надходить в пристрій та за допомогою форсунки розпилюється на необхідну поверхню.

Коли Ви злегка натискаєте на курок, стиснене повітря проходить через форсунку слабо, при більш сильному натисканні спеціальна голка зсувається, виходить більше повітря та лакофарбовий матеріал розпорошується дрібнішими краплинами (дрібнодисперсний туман). Варто відзначити, що фарбопульт електричний передбачає використання для кожного типу лакофарбового матеріалу свою насадку — форсунку, дюзу.

купити фарборозпилювач електричний

Фарбопульт електричний: типи

Щоб зрозуміти, який вибрати та купити фарбопульт електричний, необхідно знати, що таке обладнання буває одного з 3 типів: фарборозпилювач електричний низького тиску (від 2 до 2.6 атм), середнього тиску та високого тиску (до 55 атм).

Фарбопульт електричний може мати регулювальний гвинт, за допомогою якого регулюється тиск під час подачі повітря при роботі з різним лакофарбовим матеріалом. Також фарборозпилювач електричний має спеціальний ручний гвинт подачі фарби та систему регулювання факела розпилення. Останні пристосування необхідні для грубого регулювання подачі розпилюваного матеріалу та форми факела.

купити фарборозпилювач електричний

Варто відзначити, що фарбопульт електричний може мати систему електронної настройки подачі лакофарбового матеріалу, функцію попередього встановлення потрібного тиску, може розпорошувати матеріал в декількох режимах і так далі.

Що стосується електромоторів, Ви можете купити фарборозпилювач електричний з вбудованим або виносним двигуном. Фарбопульт електричний з вбудованим мотором виготовляється в формі пістолета, в якому поєднані бачок, мотор та розпилювач. Фарборозпилювач електричний з виносним мотором — це система з окремих елементів, які з'єднані між собою шлангами. Варто відзначити, що останні значно потужніші суміщених аналогів.

Також перед тим, як вибрати та купити фарбопульт електричний, зверніть увагу на матеріал виробництва корпусу пристрою. Оптимальним є корпус з алюмінію, який має нікельоване покриття (захищає від корозії). Також якісним є фарборозпилювач електричний з міцного пластику.

купити фарборозпилювач електричний

Щоб фарборозпилювач електричний працював ефективно, герметизація всіх з'єднань повинна бути якісною. Так, до складу багатьох лакофарбових матеріалів входять розчинники, які з часом роз'їдають прокладки та ущільнювачі, тому за ними необхідно стежити.

Як говорилося вище, бачок для фарби встановлюється на фарбопульт електричний зверху або знизу. Варто відзначити, що в місцях з утрудненим доступом зручніше працювати з обладнанням, у якого бачок для фарби розміщено в верхній частині. Коли бачок знаходиться знизу, зручніше виконувати роботу, перебуваючи у вертикальному положенні.

купити фарборозпилювач електричний

Фарборозпилювач електричний: підлоговий або ручний

Фарбопульт електричний може бути ручним і підлоговим.

Ручний інструмент є найбільш доступним та популярним варіантом. Так, фарборозпилювач електричний такого типу може бути з вбудованим або виносним мотором. Дане обладнання вважається побутовим, відрізняється простотою експлуатації, відносно ефективно витрачає лакофарбовий матеріал.

Підлоговий фарбопульт електричний відрізняється більш високими показниками потужності та продуктивності, є професійним інструментом. Таке обладнання відрізняється великим запасом міцності, обладнано продуктивним насосом, має великий вибір різних налаштувань та регулювань, але є більш важким, тому застосовується для обробки великих площ. Керується такий фарборозпилювач електричний тільки пістолетом, який підключений до шлангу високого тиску, а мотор та ємність з фарбою розташовані окремо на спеціальній станині.

купити фарборозпилювач електричний

Фарбопульт електричний: типи розпилення

Перед тим, як вибрати та купити фарборозпилювач електричний, зверніть увагу на системи розпилення лакофарбових матеріалів: HP, HVLP та LVLP.

Устаткування з конвекційною системою (HP) відрізняється відмінною якістю розпилення при сильному тиску повітря, при розпилюванні факел виходить однорідним, фарба швидко рухається до поверхні, що фарбується. Така технологія використовується в інструментах низького цінового рівня. Так, під час роботи тиск може досягати 5-7 бар, витрата повітря відносно невелика. Фарборозпилювач електричний з такою системою розпилення дозволить Вам швидко покрити лакофарбовим матеріалом різні поверхні, але якість покриття буде не ідеальною, оскільки на поверхню переноситься не більше 55% лакофарбового матеріалу. Решта 45%, зважаючи на високий тиск, викидаються «на вітер».

фарборозпилювач електричний ціна

HVLP — технологія нанесення лакофарбового матеріалу під малим тиском (від 0.9 до 1.1 бар) та з використанням великої кількості повітря. Лакофарбовий матеріал рухається до поверхні, що фарбується з середньою швидкістю, приблизно 70% матеріалу осідає на поверхні. Фарборозпилювач електричний з технологією HVLP вважається найбільш ефективним (з огляду на ціну та якість розпилення). Все це стає можливим завдяки особливій конструкції обладнання, стабільності факела, спеціально розробленим повітряним каналам та соплам.

фарборозпилювач електричний ціна

LVLP — технологія нанесення лакофарбового матеріалу під невисоким тиском та з використанням невеликої кількості повітря. Факел виходить однорідним, покриття виходить якісним. Фарборозпилювач електричний такого типу відрізняється найкращим перенесенням лакофарбового матеріалу на поверхню — до 85% (всього 15% викидається «на вітер»).

фарборозпилювач електричний ціна

Важливим є і розмір сопла, яким обладнаний фарборозпилювач електричний. Розмір сопла (дюзи) визначається зернистістю використовуваного лакофарбового матеріалу. Так, щоб правильно вибрати та купити фарбопульт електричний, необхідно точно знати, для яких робіт та з яким матеріалом він буде застосовуватися. Наприклад, щоб нанести фарбу типу «металік» Вам знадобиться сопло діаметром 1.3 мм, для розпилення акрилової фарби та лаку — 1.5 мм, для грунтовки — 1.7 мм (якщо розвести розчинником, можна використовувати дюзу меншого діаметра), для шпаклівки — більше 1.7 мм і так далі.

фарборозпилювач електричний ціна

Фарборозпилювач електричний: догляд

Оскільки всі елементи обладнання взаємодіють з лакофарбовими матеріалами, безпосередньо після закінчення роботи фарбопульт електричний необхідно очистити за допомогою розчинника. Якщо фарбопульт електричний використовується дуже часто, 1 раз в тиждень його обов'язково потрібно повністю розібрати та промити.

фарборозпилювач електричний ціна

Рухомі елементи та місця з'єднань потрібно періодично змащувати, голки, ущільнювачі, повітряні головки, прокладки — міняти в міру зносу або 1 раз на рік. Також фарборозпилювач електричний повністю промивається та прочищається перед тривалим зберіганням.

Використовуючи фарбопульт електричний необхідно користуватися лакофарбовими матеріалами, які рекомендовані до розпилення цим інструментом. Як правило, перелік таких вказано в інструкції.

фарборозпилювач електричний ціна

Щоб запобігти забиванню головки лакофарбовий матеріал перед розпиленням рекомендується проціджувати, щоб виключити потрапляння в інструмент грудок та згустків. Лакофарбовий матеріал, який застосовується для нанесення пензлем перед розпиленням в пристрої слід розвести розчинником до в'язкості, яка вказана в інструкції до обладнання.