Дрилі Einhell

Дрилі Einhell

Дрилі Einhell виготовляються німецькою компанією Einhell Germany AG, заснованою в 1964 році.

Читати далi
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Дрилі Einhell - Поширені запитання

👓 Купити професійний дриль варто, якщо ви робите ремонт власноруч, займаєтеся виготовленням меблів, словом, плануєте використовувати інструмент щодня та подовгу, більше 4 годин на день. Для домашнього використання підійде побутовий дриль, можна підібрати недорогу модель з потрібним функціоналом.

👓 Для дрилі-міксера важливе таке поєднання характеристик як висока потужність (850-1000 Вт) і обмежена кількість оборотів холостого ходу (близько 600 об/хв). Звичайні дрилі розвивають швидкість до 2800-3000 обертів за хвилину.

👓 Якщо в будинку стіни з цегли або легкого бетону, підійде ударний дриль, можна підібрати модель з функцією шуруповерта. Для робіт з високоміцних матеріалів (важкий бетон, залізобетон) краще перфоратор. Для професійних ремонтних, будівельних робіт необхідно купити і дриль, і перфоратор.

👓 Все залежить від умов використання. При роботі на об'єктах без електрифікації або за умови віддаленості розетки акумуляторні дрилі поза конкуренцією. Мережеві дрилі не потребують підзарядки, заміни акумулятора, завжди готові до роботи.

👓 Ціна дрилів варіюється в широкому діапазоні, залежить від класу, бренду, режиму роботи, потужності та інших технічних характеристик, а також від комплектації та набору функцій.

Під цим брендом випускається широкий асортимент ручного електроінструменту, мережевого та акумуляторного, а також верстати, обладнання, пневматичний інструмент. Дрилі Енхель в Україні досить популярні за рахунок хорошого співвідношення ціни та якості, в основному їх купують для побутових потреб.

Види дрилів Einhell

Під брендом Einhell випускаються мережеві та акумуляторні дрилі. Всі мережеві моделі ударні, але також підтримують режим безударного свердління, в деяких доступна функція загвинчування кріплення. Серед акумуляторних є звичайні й ударні моделі, практично всі працюють від акумуляторів напругою 12 В, акумуляторний дриль Einhell серії POWER X-CHANGE оснащений професійним акумулятором напругою 18 В, який забезпечує високу потужність, продуктивність. Потужність мережевих дрилів варіюється в діапазоні 550-1010 Вт, це інструмент побутового класу.

Акумуляторні дрилі Einhell відрізняються малою вагою (1-1.2 кг разом з акумулятором) і компактними розмірами, мережеві трохи більш масивні, але за рахунок ергономічної конструкції не викликають втоми в процесі роботи. Виробник підрозділяє свою продукцію на кілька лінійок – EXPERT, CLASSIC, BID.

Особливості дрилів Einhell

Всі моделі дрилів Einhell мають електронне регулювання обертів. Всі мережеві моделі комплектуються додатковою рукояткою для зниження навантаження на суглоби, в більшості дрилів основна рукоятка оснащена м'яким покриттям для підвищеної зручності роботи. До відмінних характеристик дрилів цього бренду також відноситься корпус з ударостійкого пластику, який витримує солідні навантаження. Перш ніж купити дриль Енхель, потрібно уважно вивчити технічні характеристики та функціонал конкретної моделі, оскільки чимало зручних додаткових функцій, особливостей доступно не в усіх дрилях. До таких особливостей відносяться:

  • швидкозатискний патрон;
  • блокування шпинделя;
  • обмежувач глибини свердління;
  • реверс;
  • фіксація пускової кнопки після включення для тривалої роботи;
  • передустановка частоти обертання (в лінійці BID);
  • система пиловловлювання.

Акумуляторні дрилі Einhell 12В мають металевий редуктор, інерційне гальмування двигуна для швидкої зміни оснащення, світлодіодне підсвічування робочої зони. У ряді моделей використовується знімний швидкозатискний патрон, доступні функції загвинчування та вигвинчування шурупів.