Затискачі Dremel

Затискачі Dremel

Затискний інструмент Dremel

Затискний інструмент Dremel є додатковим обладнанням, яке використовується при обробці різних виробів та елементів.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Затискачі Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Струбцина Дремель

Струбцина Dremel — це спеціальне пристосування, яке використовується для затиску з'єднуваних між собою деталей та елементів з метою їх міцного склеювання, при обробці деталей та елементів і так далі.

купити Затискний інструмент Dremel

Затиск Дремель відмінно підходить для побутових робіт, використовується в майстернях, різних гуртках, для хобі.

Струбцина Dremel дозволить Вам регулювати зусилля затиску, обладнана системою швидкого зняття. Затиск Dremel можна розвести на 50 мм, виріб виготовляється з матеріалів високої якості та служить дуже довго.

купити Затискний інструмент Dremel

Лещата Dremel

Лещата Дремель — це багатофункціональне обладнання: лещата, кріплення та підставка для різного інструменту.

купити Затискний інструмент Dremel

Виріб запросто та дуже швидко кріпиться на будь-якому столі, платформі, облицюванні і так далі, може повертатися на 360° та нахиляться на 50° (можна обробляти закріплений виріб під зручним для Вас кутом).

купити Затискний інструмент Dremel

Губки, якими обладнані лещата Dremel Ви можете використовувати з базовим блоком або окремо в якості струбцини. Додатково завдяки губкам лещата Дремель дозволять Вам надійно фіксувати габаритні, тендітні, круглі заготовки та елементи з неправильними формами. Також Ви зможете запросто знімати вироби з губок.