Термоклей Dremel

Термоклей Dremel

Клей для термопістолета Dremel

Стрижні для клейового пістолета Dremel (термоклей Dremel, клей для термопістолета Дремель) — це високоякісний розхідник для клейового пістолета Дремель, який в розплавленому вигляді дає можливість склеювати різні матеріали.

Читати далi
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Термоклей Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Перед тим, як купити термоклей, рекомендуємо звернути увагу на діаметр стержнів та температуру плавлення.

купити Клей для термопістолета Dremel

Стрижні для клейового пістолета Дремель: типи

У майстерні, побуті, гуртку, будівництві поширеними є стрижні для клейового пістолета Дремель 3-х типів: прозорі, жовті та різнокольорові.

Прозорий термоклей Дремель, як і різнобарвний клей для термопістолета Dremel) є універсальним, дозволить Вам склеїти скло, шкіру, кераміку і так далі.

купити Клей для термопістолета Dremel

Різнобарвні клейові стрижні використовуються для робіт з тканиною, гумою, пластиками, користуються популярністю серед декораторів і дизайнерів.

купити Клей для термопістолета Dremel

Жовтий термоклей Dremel використовується для робіт з деревиною, картоном, папером, за рахунок чого користується популярністю у меблевиків.

купити Клей для термопістолета Dremel

Стрижні для клейового пістолета Dremel можуть мати довжину 100 або 300 мм та різні діаметри.

Залежно від діаметра, клей для термопістолета Дремель має різну температуру плавлення. Вибираючи клейові стрижні, слід неодмінно враховувати даний факт, оскільки занадто сильне нагрівання може призвести до втрати базових властивостей клею та склеювання буде не таким надійним, як повинно.