Свердла Dremel

Свердла Dremel

Свердла Dremel

Свердла для Дремель — це високоякісний розхідник, який дасть Вам можливість обробляти багатофункціональним інструментом Dremel метали, деревину, пластики, скло і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Свердла Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Обробка деревини

Наприклад, свердло Dremel по дереву має центруючу позначку, яка дозволить Вам створювати отвори більш зручно та точно.

Також такі свердла для дремель мають титанове покриття, завдяки якому служать тривалий час.

купити Свердла Dremel

Обробка металу

Також в наявність витратні матеріали, що дозволяють запросто створювати отвори в різних як чорних, так і кольорових металах.

Такі витратні матеріали також відрізняються підвищеною стійкістю до зносу.

купити Свердла Dremel

Обробка скла

Насадка для обробки скла дає Вам можливість швидко вирізати отвори в склі. Високу точність проведення робіт і тривалу роботу свердла для дремель забезпечує входить в комплект спеціальна рідина для охолодження.

купити Свердла Dremel

Майте на увазі, при виконанні робіт рекомендовано користуватися засобами захисту (окулярами, рукавичками).