Шліфувальні та полірувальні насадки Dremel

Шліфувальні та полірувальні насадки Dremel

Шліфувальні та полірувальні насадки для Dremel

Компанія Dremel є лідером серед виробництва різних насадок для багатофункціонального інструменту, в тому числі шліфувальних та полірувальних.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 54 (всього 2 сторінок)

Шліфувальні та полірувальні насадки Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Як шліфувальні насадки для Дремеля, так і полірувальні насадки для Dremel дозволять Вам запросто обробляти метали, деревину, пластики, скло та оргскло, найрізноманітніші пластики, камінь, цеглу, епоксидну смолу і так далі.

купити насадки для Dremel

Насадки для Дремеля: типи

У нас Ви в будь-який зручний момент можете купити насадки для Дремеля таких типів:

  • шліфувальний камінь з карбіду кремнію, оксиду алюмінію, камінь для заточування ланцюгів електричних та бензинових пил;
  • шліфувальні круги, стрічки і так далі;
  • латунні, сталеві, щетинні та абразивні щітки;
  • полірувальні коло, диск, пасту і так далі.

купити насадки для Dremel

Застосування даних витратних матеріалів дасть Вам можливість більш якісно та швидко виконати намічені роботи, розширить сферу використання багатофункціонального інструменту!