Набори приладдя Dremel

Набори приладдя Dremel

Набір Dremel

Набір приладдя Dremel (набір для Дремеля, набір Dremel, набір насадок Dremel) — це спеціальний набір, що складається з різних насадок, які дозволять Вам обробляти багатофункціональним інструментом Дремель практично будь-які матеріали.

Читати далi
Показано з 1 по 17 з 17 (всього 1 сторінок)

Набори приладдя Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Набір для Дремеля: типи

Набір насадок Dremel буває різних типів. У нас представлено декілька таких наборів, які слугують досягненню різних цілей.

Наприклад, набір для Дремеля одного з типів містить:

  • сталевий різець;
  • різні шліфувальні головки;
  • полірувальні щітку, повстяну насадку, кружок та пасту;
  • універсальний та армований відрізні диски по металу, деревині, пластмасі;
  • різні шліфувальні стрічки;
  • тримачі для насадок.

купити Набір Dremel

Також в наявності набір Dremel, який призначений виключно для порізки самих різних матеріалів. Такий набір насадок Dremel включає:

  • відрізні круги по металу, дереву, пластмасі, каменю, плитці, для різу урівень.

купити Набір Dremel

Набір для Дремеля, природно, представлений і в інших комплектаціях, тому Ви неодмінно підберете саме той комплект, який буде максимальною відповідати виконуваним роботам.

купити Набір Dremel

Також тут Ви знайдете полотна для різу металів, пластиків та деревини будь-яких типів, фрези, тримачі для шліфувальних, зачисних та полірувальних насадок і так далі.