Клейові пістолети й аксесуари Dremel

Клейові пістолети й аксесуари Dremel

Клейовий пістолет Dremel

Високотемпературний склеювальний пістолет Dremel — це відмінний помічник в будь-яких роботах по дому.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Клейові пістолети й аксесуари Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Клейовий пістолет Дремель також може використовуватися в майстерні, гаражі, на підприємствах різного профілю як всередині приміщення, так і зовні.

купити Клейовий пістолет Dremel

Склеювальний пістолет Dremel є ідеальним обладнанням для:

  • ремонту меблів та різних виробів, виконаних з найрізноманітніших матеріалів;
  • склеювання дерева та матеріалів, які його місять;
  • склеювання кераміки, металів, шкіри, тканини, паперу, картону, пластику в різних комбінаціях і так далі;
  • створення різноманітних орнаментів, прикрас, декоративних елементів.

купити Клейовий пістолет Dremel

Склеювальний пістолет Dremel: переваги

Склеювальний пістолет Дремель, в залежності від моделі, може мати систему для зміни температури — 2 температурні режими, завдяки яким Ваша креативність виводиться на якісно новий рівень. Так, тепер можна запросто, дуже точно та швидко склеювати найрізноманітніші матеріали, використовуючи кольорові або прості клейові стрижні.

купити Клейовий пістолет Dremel

Варто відзначити, що клейовий пістолет Дремель, в залежності від моделі, може бути обладнаний змінним соплом, яке має захист від підтікання (виключено випадкове потрапляння клею на виріб). Також від моделі залежить, чи обладнана вона знімним кабелем живлення, завдяки якому Ви можете використовувати клейовий пістолет Dremel без підключення до мережі в будь-якому місці.

купити Клейовий пістолет Dremel

Клейовий пістолет Дремель: зручність роботи

Склеювальний пістолет Дремель, як і інші інструменти компанії, відрізняється своєю ергономікою та продуманою конструкцією:

  • обладнаний зручним в роботі перемикачем;
  • має T-подібну рукоять — для оптимального балансу інструменту та більш зручного використання;
  • забезпечений стійкою на різних поверхнях базою;
  • має висувну підставку.