Газові паяльники Dremel

Газові паяльники Dremel

Газовий паяльник Dremel та газовий пальник Dremel

Газовий паяльник Dremel (бутановий паяльник Дремель) — це перевірений бездротовий газовий пальник, який використовується для гарячого різання.

Читати далi
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Газові паяльники Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Газовий паяльник Дремель «6 в 1» використовується для випалювання по дереву та виконання безлічі різних операцій.

Бутановий пальник Dremel застосовується для 6 різних операцій. Так, обладнання є відмінним інструментом для виконання:

  • запаювання;
  • термозбіжки;
  • розплавлення;
  • пірографії (випалювання);
  • гарячого різання;
  • видалення лакофарбового матеріалу.

купити Газовий паяльник Dremel

Газовий паяльник Дремель: переваги та особливості

Варто відзначити, що бутановий пальник Dremel є єдиним у своєму роді газовим інструментом, який може виконувати такий спектр робіт завдяки можливості використання 6 змінних насадок.

купити Газовий паяльник Dremel

Газовий паяльник Dremel чудово підійде тим з Вас, хто займається творчістю та реалізацією проектів, які потребують особливої уваги до найдрібніших деталей. Бутановий паяльник Дремель — це висока точність обробки, універсальність, зручність роботи та портативність.

Додатково Ви можете регулювати температуру, що дозволяє працювати з різними матеріалами та виконувати різні завдання. Газовий паяльник Дремель обладнаний системою полегшеного підпалу, тому Вам не потрібно використовувати сторонній пристрій для підпалу. Також бутановий паяльник Dremel має систему захисту від дітей, яка не допустить випадкову подачу газу.

купити Газовий паяльник Dremel

Газовий пальник Dremel: переваги та особливості

Газовий пальник Дремель (бутанова паяльна лампа Дремель) — це найкращий в своєму роді стаціонарний універсальний пальник, який використовується в побуті та хобі.

Паяльна лампа Dremel дасть Вам можливість ефективно та, головне, безпечно використовувати відкрите полум'я. Поставляється газовий пальник Дремель з паяльною насадкою і спеціальним каталізатором, за рахунок яких являється найбільш багатофункціональним стаціонарним газовим обладнанням для домашніх майстрів.

купити Газовий пальник Dremel

Паяльна лампа Дремель використовує для роботи зріджений бутан, оперативно розігрівається та перезаряджається.

Варто відзначити, що паяльна лампа Dremel використовується для:

  • пайки;
  • зварювання;
  • термозбіжки;
  • видалення різних покриттів і так далі.

купити Газовий пальник Dremel

Використовуючи дане обладнання не забудьте про засоби індивідуального захисту!