Фрези Dremel

Фрези Dremel

Фрези Dremel

Фрези Dremel — це спеціальні насадки, які використовуються на багатофункціональному інструменті Дремель та різних верстатах, фрезерах для створення пазів, канавок, жолобів, зенковки, округлення кутів і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Фрези Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Фрези для Дремеля: типи

Фреза Дремель типу «замковий різець» використовується для фрезерування пазів, наприклад, в картинних рамах.

купити Фрези Dremel

Фрези Dremel для прямого жолоба обладнана прямими різцями та застосовується для фрезерування або створення пазів у виробах загального призначення.

купити Фрези Dremel

Фрези для Дремеля для V-образного жолоба являє собою різець для створення V-образного паза та найчастіше застосовується для гравіювання букв і слів.

купити Фрези Dremel

Фрези Dremel для керованої зенковки є різцями, необхідними для створення різних фігурних кромок.

купити Фрези Dremel

Фрези для Дремеля для заокруглення кутів, як зрозуміло з назви, використовуються для округлення кромок та кутів.

купити Фрези Dremel

Використання цих насадок дозволить Вам швидко, акуратно та якісно виконати найрізноманітніші роботи, розширить можливості Вашого багатофункціонального та іншого інструменту!