Диски Dremel

Диски Dremel

Круги та диски Dremel

Серед великого різноманіття різних приналежностей до інструменту Dremel окремо слід виділити круги та диски.

Читати далi
Показано з 1 по 18 з 18 (всього 1 сторінок)

Диски Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Дані витратні матеріали дозволяють Вам швидко, якісно та точно обробляти різні матеріали, в числі яких: метали (чорні та кольорові), пластики різних типів, деревина та матеріали, що її містять, оргскло, камінь, бетон, цегла, всілякі плити, кераміка, фарфор, епоксидна смола і так далі.

Відрізний алмазний круг Dremel

Алмазний диск Dremel спеціально спроектований для різу матеріалів з дуже високою міцністю, серед яких камінь, бетон, кераміка, фарфор, епоксидна смола і так далі.

Алмазний круг Дремель дозволить Вам різати дуже точно, швидко та безпечно. Диск Дремель міцний, стійкий до зношування, завжди зберігає свою початкову форму.

купити диски Dremel

Універсальний відрізний круг Дремель

Відрізний диск Dremel універсального типу армований міцним скловолокном та використовується для різу різних металів, пластиків, деревини. Відрізний круг Dremel дасть Вам можливість оперативно зрізати гвинти, болти, створити в різних листових матеріалах канавки.

Варто зазначити, що такий відрізний диск Дремель використовується для дуже важких видів робіт. Пам'ятайте, що даний диск ріже лише краєм та не придатний для шліфування поверхнею або вирізання фігурних отворів.

купити диски Dremel

Відрізний диск Dremel по металу

Відрізний диск Дремель такого типу застосовується для оперативної високоточної порізки самих різних металів різного типу та товщини.

Відрізний круг по металу є стійким до зносу, завжди залишається круглим, є дуже міцним.

купити диски Dremel

Відрізний диск Дремель по дереву

Такий відрізний круг Dremel дозволить Вам дуже точно та швидко різати будь-яку деревину. Варто зазначити, що круг Дремель дасть Вам можливість порізати і ламінат.

Особлива міцність круга досягається за рахунок нанесеного на ньому карбідного покриття.

купити диски Dremel

Пила дискова Dremel по дереву (для поперечного різу)

Дуже точна дискова пилка Дремель застосовується для високоточних, швидких та чистих пропилів в деревині будь-яких типів.

Дискова пилка Dremel чудово підійде для порізки ламінату, будь-яких підлогових дерев'яних покриттів, плит з деревини та матеріалів, що її містять.

Пила дискова Дремель виготовляється з міцної вуглецевої сталі, забезпечена 48 зміщеними зубами.

купити диски Dremel

Відрізний / фасонний круг Dremel по дереву

Фасонний круг Дремель має карбідне покриття, за рахунок якого дозволяє якісно обробляти будь-які сорти деревини.

Завдяки особливій продуманій конструкції фасонний диск Dremel дасть Вам можливість однаково якісно та швидко порізати як м'яку, так і тверду деревину, створити пази і так далі.

Фасонний диск Дремель дає можливість різати сендвіч-панелі, фанеру, будь-які сорти дерева, ламінат, ДСП, МДФ і ДВП.

купити круги Dremel

Відрізний круг Дремель для різання урівень

Такий відрізний диск Dremel Круг являє собою абразивний, вигнутий, твердосплавний круг.

Розхідник застосовується для виконання прямих пропилів, врізу та різу в рівень в деревині і різних не дуже твердих матеріалах.

купити круги Dremel

Відрізний круг Dremel по бетону

Відрізний диск Дремель використовується для обробки каменю, цегли, гіпсокартону, бетону, штукатурної плити і так далі.

Варто відзначити, що відрізний диск Dremel довговічний та надійний, зручний в роботі, виконує чистий пропил.

купити круги Dremel

Відрізний диск Дремель по пластмасі

Цей відрізний круг Dremel призначений для порізки різних типів пластиків та пластмас.

Відрізний круг відрізняється високою якістю, зносостійкістю, тривалим експлуатаційним періодом.

купити круги Dremel