Бури Dremel

Бури Dremel

Бури Dremel

Бур Dremel — це насадка, яка застосовується на багатофункціональному інструменті Дремель для порізки матеріалів різних типів та щільності, очищення поверхонь.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Бури Dremel - Поширені запитання

👓 Торгова марка Дремел спочатку належала американській компанії Dremel Company, заснованій у 1932 році. У 1993 бренд Dremel придбала компанія Bosch.

👓 Міні-майстерні, клейові пістолети Dremel відносяться до мережевого інструменту, працюють від напруги 220-240 В. Серед багатофункціонального інструменту Dremel є мережеві та акумуляторні моделі, останні працюють від акумуляторів напругою 4.8-12 В. Газові паяльники, паяльні лампи Dremel заправляються зрідженим бутаном, оснащені п'єзорозпалом.

👓 Як офіційний представник ТМ Dremel ми пропонуємо купити широкий асортимент продукції цього бренду, від витратних матеріалів і допоміжного обладнання до багатофункціональних інструментів і міні-майстерень.

👓 Ціни на інструмент Dremel варіюються в широкому діапазоні, значною мірою залежать від категорії. Газові паяльники та клейові пістолети коштують значно дешевше, ніж міні-майстерні, серед багатофункціонального інструменту є бюджетні та дорогі моделі, їх ціна залежить від функціоналу, комплектації, потужності.

Бур Дрмель: типи

Бур Dremel для настінної плитки — це виріб, який застосовується для різу настінної керамічної плитки. Пам'ятайте, що такий виріб не рекомендується використовувати для різання інших матеріалів.

купити Бур Dremel

Універсальний бур Дремель є насадкою, яка дозволить Вам швидко та точно різати деревину різної щільності і матеріали, які її містять, пластики будь-яких типів, гіпсокартон, скловолокно, ламінат, сайдинг і так далі.

купити Бур Dremel

Бур Dremel для видалення розчину призначений для швидкого очищення підлоги та стін від залишку розчину, для видалення цементу під час заміни тріснутої керамічної плитки і так далі.

купити Бур Dremel

Використання даних насадок Дремель дозволить Вам простіше виконати намічену роботу, дасть можливість працювати більш швидко та акуратно, розширить функціонал техніки!