Інструменти Dremel

Інструменти Dremel

Dremel: що може запропонувати

Dremel (Дремель) є світовим лідером ринку компактного та дуже корисного електричного інструменту. Так, Dremel, купити продукцію якого Ви можете на нашому сайті, представляє:

  • багатофункціональний інструмент (бормашина, бормашинка) та готові комплекси на його основі;
  • гравери;
  • газові паяльники та паяльні лампи;
  • клейові пістолети;
  • різноманітні стійки, лещата, струбцини, приставки, опори, платформи, додаткові рукояті, тримачі, патрони, цанги і так далі;
  • витратні матеріали: бури, свердла, різці, клейові стрижні, пасти, різні диски і круги для різки, шліфування, полірування і так далі.

бормашинабормашина

Дремель: що до чого

Сьогодні продукцією Дремель користуються в побуті, різних майстерень, сервісних центрах, молодіжних гуртках і так далі. Так:

  • бормашина (бормашинка, багатофункціональний інструмент) служить для високоточної обробки практично будь-яких матеріалів: різки, заточки, шліфування, фрезерування, полірування, зачистки металів та сталей, деревини, каменю та інших високоміцних матеріалів, оргскла, пластика і так далі;
  • клейовий пістолет неодмінно стане в нагоді при складанні та виготовленні різноманітних виробів;
  • газовий паяльник дозволить Вам плавити, паяти, палити, різати пластик, зняти фарбу, встановлювати термозбіжні трубки, нагрівати або розморожувати труби і так далі.

Загалом, Dremel — це незамінний високоякісний багатофункціональний інструмент від компанії з багаторічним досвідом, який просто повинен бути на службі у кожного!

багатофункціональний інструментбагатофункціональний інструмент

Бормашина: готові комплекси

На окрему увагу заслуговують готові системи, до складу яких входить бормашина Дремель та додаткові опції: велика кількість насадок та аксесуари, які дадуть Вам можливість постійно досягати найвищих результатів у будь-якій роботі.

Інженери Дремель до деталей розробляють все своє обладнання, ось чому багатофункціональний інструмент є ергономічним, мало важить, дуже простий в роботі, вимагає мінімального обслуговування.

Купити Dremel неодмінно рекомендується всім, хто цінує в інструменті неперевершену якість та довговічність, універсальність та точність обробки!

багатофункціональний інструмент

Дремель: преміум сегмент

Ми, як Premium дилер Dremel, раді запропонувати Вам повний асортимент продукції Дремель та гарантуємо, що Вам сподобається якість обладнання і Ви зможете зручно користуватися ним багато років!

Додатково, Ви можете придбати витратні матеріали та різні аксесуари для Вашого електроінструменту, ручний інструмент на будь-який смак.

Показано з 1 по 16 з 225 (всього 15 сторінок)