Бурильні установки

Бурильні установки

Алмазний дриль: як вибрати

Алмазний дриль (бурильна установка, установка алмазного буріння, дриль алмазного свердління, установка алмазного свердління) — це електроінструмент, який використовується для створення отворів різних діаметрів в бетонах різних типів, цеглі, камені, плитці та різній кераміці, газоблоках різних типів шляхом сухого свердління або свердління з водою.

Читати далi
Безкоштовна доставка

Дриль Bosch GDB 350 WE Professional (3200 Вт) (0601189900)

Артикул: 0601189900
Код: 045711

74 161 грн.

В наявності
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Бурильні установки - Поширені запитання

👓 Бурильна установка (установка алмазного свердління) – це дриль з алмазною коронкою, який, у більшості випадків, укомплектований вертикальною або похилою направляючою стійкою.

👓 Основна сфера застосування бурильних установок – прокладка інженерних комунікацій. Купити бурильну установку має сенс для виконання робіт в промислових масштабах. Її переваги: висока швидкість проходки, точність позиціонування, обробка матеріалу без утворення тріщин, створення отворів з практично ідеальними рівними краями, можливість свердління без пилу.

👓 У 90% випадків бурильні установки використовують з подачею води, це дозволяє зв'язати пил, зменшити знос алмазного свердла. До режиму сухого свердління вдаються за неможливості організації стабільної подачі води й/або водозбору, а також при обробці пористих матеріалів, які вбирають рідину.

👓 Ціна бурильної установки залежить від комплектації, технічних характеристик (потужність, максимальний діаметр отворів, кількість швидкостей), бренду.

Але як вибрати та купити алмазні дрилі? Про це далі.

купити алмазний дриль

Бурильна установка: особливості

Установка алмазного буріння обладнана потужним електромотором, вал якого може обертатися на одній з декількох швидкостей, що дає Вам можливість створювати отвори потрібного діаметру в практично будь-яких твердих матеріалах самих різних щільностей.

Практично будь-яка бурильна установка працює від побутової електромережі.

Залежно від виробника та моделі, установка алмазного буріння може мати саму різну вагу та габарити. Так, великогабаритний важкий алмазний дриль використовується в поєднанні зі стійкою, завдяки якій Вам не буде потрібно постійно утримувати електроінструмент в руках. Варто відзначити, що бурильна установка може комплектуватися стійкою, яка додатково має колеса для зручного перевезення обладнання по території.

алмазний дриль ціна

Додатково практично будь-який алмазний дриль може працювати в одному з двох режимів: з подачею води та без подачі води (МОР).

Електроінструмент дає Вам можливість свердлити отвори з використанням удару або без удару. Все залежить від оброблюваного матеріалу.

Під час роботи алмазний дриль швидко охолоджується повітрям.

купити бурильну установку

Установка алмазного буріння: додатково

Бурильна установка, в залежності від моделі, може бути укомплектована перехідником для вакуумного шлангу. Якщо використовується режим сухого свердління, перехідник дозволить швидше відводити пил з робочої зони. Також в комплекті може поставлятися перехідник, який буде швидко відводити воду, якщо використовується режим свердління з використанням МОР.

купити установку алмазного буріння

Установка алмазного буріння:

  • має систему захисту від перепадів напруги;
  • забезпечена добре ізольованими струмопровідними елементами;
  • може бути обладнана механічною запобіжною муфтою;
  • може мати систему плавного пуску, фіксатор кнопки включення;
  • може бути укомплектована швидкозатискним патроном для більш зручної та швидкої заміни коронок та бурів;
  • може мати додаткову бічну ручку для більш комфортної роботи з обладнанням.