Кейси та ящики для інструментів

Кейси та ящики для інструментів

Ящик для інструментів: як вибрати

Практично кожен чоловік любить що-небудь майструвати.

Читати далi

Кейс MakPac 821551-8, Makita

Артикул: 821551-8
Код: 088971

1 146 грн.

В наявності
Показано з 1 по 28 з 38 (всього 2 сторінок)
Набір майстра на всі руки неодмінно включає молоток, парочку трійку ключів та викруток, плоскогубці та інший ручний інструмент, без якого непросто усунути різні неполадки. Окремо стоять професійні майстри, серед яких електрики, сантехніки, майстри СТО та сервісних центрів, меблевики і так далі. Але і тих і інших точно об'єднують дві речі — бажання майструвати та необхідність десь тримати потрібні для цього приналежності.

Ящик для інструментів (валіза для інструментів, кейс для інструменту, інструментальний ящик) — це аксесуар, який дозволить Вам зручно зберігати, переносити та перевозити, комфортно використовувати пристосування різного призначення. Так, валіза для інструментів дозволяє організувати простір в приміщенні або машині. Також кейс для інструменту дозволяє скоротити час на пошуки необхідного Вам виробу.

Але як вибрати та купити ящик для інструментів? Про це далі.

купити ящик для інструментів

Валіза для інструментів: особливості

Ящик для інструментів є ємністю, яка, в залежності від моделі, має відсіки та вкладиші для зберігання. Валіза для інструментів може бути оснащена отворами та / або кріпленнями. Такий кейс для інструменту вже є повноцінним органайзером, в якому Ви запросто знайдете все необхідне.

купити ящик для інструментів

Ящик для інструментів виконує такі функції:

  • зберігання — завдяки невеликим розмірам та ергономічній формі валіза для інструментів запросто поміститися практично в будь-якому місці, не заважаючи Вам навіть в умовах невеликої квартири;
  • організація — завдяки окремим вкладишам, відсікам та отворам кейс для інструменту полегшить монтажні та ремонтні роботи, адже всі потрібні пристосування завжди будуть під рукою;
  • транспортування — валіза для інструментів обладнана зручною ручкою, може мати коліщатка та різні кріплення, завдяки яким її легко переносити та перевозити.

купити ящик для інструментів

Кейс для інструменту: типи

Перед тим, як купити валізу для інструментів, необхідно дізнатися, яких типів вона буває. Так, не існує певних критеріїв вибору даного виробу, за винятком міцності та зручності використання, тому рекомендується орієнтуватися на свої переваги та мету використання виробу.

Залежно від матеріалу виробництва кейс для інструменту може бути дерев'яним, металевим, пластиковим або металопластиковим.

Дерев'яний ящик для інструментів має ручку, підходить для зберігання та транспортування тільки найбільш необхідних речей. Як правило, такий виріб не має додаткових кришок та замків.

купити ящик для інструментів

Металевий кейс для інструменту є найбільш міцним, але важить дуже багато, що ускладнює його перенесення з великою кількістю виробів всередині. Часто дані вироби обладнані коліщатками для перевезення по території.

купити ящик для інструментів

Пластикова валіза для інструментів найбільш практична та зручна. Виріб є досить легким, багатофункціональним та виготовляється в самих різних формах та розмірах.

купити ящик для інструмента

Металопластиковий кейс для інструменту досить дорогий, оскільки є синтезом кращих якостей двох попередніх типів.

купити ящик для інструмента

Ящик для інструментів: форми

Кейс для інструменту буває трьох типів: кейс, контейнер та складний.

Кейс — це валіза для інструментів, що має кришку, яка може або відкриватися, або розсуватися в сторони. На внутрішніх стінках ящик для інструментів має тримачі та може мати отвори для розміщення викруток, плоскогубців, молотків, ключів і так далі.

купити ящик для інструмента

Контейнер — це місткий ящик для інструментів прямокутної форми з відкидною кришкою та високими стінками. Всередині є відділення та / або вкладиші для молотків, викруток, ключів, плоскогубців і так далі. У контейнерах Ви можете зберігати й окремі лотки з різними запчастинами та кріпленнями. Залежно від моделі, контейнер може бути оснащений коліщатками для більш зручного перевезення.

купити ящик для інструмента

Складний відрізняється унікальною конструкцією, має невеликі розміри, проте може зберігати багато різного інвентарю та дуже зручний у використанні. Коли виріб розкладений, він нагадує ряд поличок, вміст всіх поличок Ви бачите відразу, що значно полегшує пошук всього необхідного.

купити ящик для інструмента