Пенали та органайзери для інструментів

Пенали та органайзери для інструментів

Органайзер для інструменту: як вибрати

Організованість та порядок на робочому місці — це запорука швидкості та якості виконуваної роботи.

Читати далi
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)
Рано чи пізно всі майстри стикаються з проблемою організації різного дрібного ручного інструменту, витратних матеріалів, дрібних деталей і так далі. Так, органайзер для інструменту (пенал для інструментів) допоможе розкласти та впорядкувати всі вищезгадані пристосування.

Використовуючи пенал для інструментів, Ви оптимізуєте свій робочий процес, оскільки завдяки даному виробу забезпечується відмінний огляд та швидкий доступ до всього вмісту. Так, на пошук потрібної комплектуючої або пристосування йдуть лічені секунди. Також органайзер для інструменту дозволить контролювати та своєчасно поповнювати, наприклад, запас деталей, кріплень та різних витратних матеріалів.

купити органайзер для інструменту

Пенал для інструментів: типи

Пенал для інструментів може бути одного з двох основних типів: горизонтальний або вертикальний.

Горизонтальний органайзер для інструменту схожий на кейс, який вміщує багато різних пристосувань, комплектуючих та кріплень в невеликих кількостях. Основна перевага, якою володіє даний пенал для інструментів — це зручність та легкість перенесення та перевезення. Виріб має зручну ручку, встановлена кришка щільно прилягає до корпусу та всіх відділень, тому вміст відділень не перемішується в процесі транспортування. Як правило, даний органайзер для інструменту має прозору кришку, що дозволяє, не відкриваючи виріб бачити весь вміст. Також даний пенал для інструментів може мати вушка, що дозволяють Вам кріпити наплічний ремінь.

купити органайзер для інструменту

Вертикальний органайзер для інструменту має збільшені габарити та, відповідно, місткість. Це досить великі вертикальні кейси, які мають багато висувних та / або вбудованих відділень. Як правило, висувні відділення прозорі, мають перегородки для збільшення кількості ячейок. Ви можете знімати дані перегородки, звільняючи тим самим місце для зберігання великих за розміром пристосувань, кріплень та інших витратних матеріалів. Вертикальний пенал для інструментів призначений для стаціонарного використання, має ніжки, що дозволяє комфортно розташувати виріб на будь-якій горизонтальній поверхні. З тильного боку вертикальний органайзер для інструменту має петлі, що дозволяють підвісити його на стіну. Вертикальний пенал для інструментів широко використовується в цеху, майстерні, на СТО, в гаражі і так далі.

купити органайзер для інструменту

Органайзер для інструменту: підбір

Перед тим, як вибрати та купити органайзер для інструменту, необхідно звернути увагу на такі його особливості.

Знімні відділення. Завдяки наявності знімних відділень стає більш зручно витягувати все необхідне. Навіть коли в відділенні залишилася одна деталь або розхідник, Ви можете витягнути відділення, перевернути його та деталь або розхідник вже у Вас в руках. Це не вийде провернути, якщо відділення незнімні. Додатково Ви можете зняти частину або всі відділення, що дозволить Вам укласти в пенал для інструментів більший інструмент та / або користуватися відділеннями окремо.

Переставні стінки. Завдяки знімним стінкам Ви можете максимально зручно, «під себе» організувати простір усередині виробу. Так, велика кількість варіантів конфігурації відділень дає Вам можливість розмістити все необхідне: від дрібниці до більш об'ємного вмісту.

купити пенал для інструменту

Прогумований периметр. Органайзер для інструменту може мати додатковий захист від проникнення всередину корпусу вологи та інших речовин, дії яких можуть негативно відбиватись на збереженні всього вмісту.

Пази в кришці. Найчастіше даною опцією забезпечений пенал для інструментів, який має знімні відділення. Так, Ви можете зняти декілька відділень, звільнивши тим самим місце для більш об'ємного вмісту, при цьому по закриттю кришки комірки, що залишилися всередині виробу залишатимуться на місцях, не зрушуючись. Деякі моделі можуть мати дані пази не на кришці, а на дні.

З'єднуючі засувки. Завдяки даним пристосуванням Ви можете з'єднати разом декілька органайзерів, об'єднуючи їх в один великий модуль, наприклад, для транспортування або зберігання. Такий органайзер для інструменту неодмінно стане в нагоді всім майстрам, які планують в майбутньому розширити асортимент деталей, комплектуючих, витратних матеріалів та кріплень.

купити пенал для інструменту

Багаторівнева система. Багаторівневий пенал для інструментів дуже зручний у використанні, адже є компактним та, одночасно, містким. У складеному вигляді виріб виглядає як кейс, в розкладеному — як ярусний ступінчастий ящик.

Матеріал замків. Як правило, замки випускаються із пластику або металу. Тут потрібно вибирати, відштовхуючись від кількості та ваги компонентів, які Ви будете переносити. Якщо компонентів багато та вони важкі, бажано вибрати модель з металевими замками.