Кейси, ящики, пенали, сумки

Кейси, ящики, пенали, сумки

Ящики, сумки, кейси, органайзери, пенали для інструменту: як вибрати

Серед великого різноманіття різних аксесуарів, які використовуються для зберігання, перенесення та перевезення ручного та електричного інструменту, витратних матеріалів, різних комплектуючих та аксесуарів незамінними є:

  • ящик для інструментів (кейс, чемодан);
  • органайзер для інструментів (пенал);
  • сумка для інструменту і так далі.
Читати далi

Кейс MakPac 821551-8, Makita

Артикул: 821551-8
Код: 088971

1 146 грн.

В наявності
Показано з 1 по 28 з 77 (всього 3 сторінок)

Інтернет магазин Квітка радий представити Вам на вибір широкий асортимент цих та багатьох інших аксесуарів, які полегшать роботу та пришвидшать виконання завдань різної складності.

купити ящик для інструментів

Ящик для інструментів

Фактично будь-який чоловік обожнює щось майструвати. У наборі майстра на всі руки є молоток, різні викрутки та ключі, плоскогубці і так далі — пристосування, без яких не обійтися при дрібному ремонті, лагодженні, монтажі. Також різним інструментарієм користуються професійні майстри, а саме, сантехніки, електрики, меблевики, майстри сервіс-центру та СТО, будівельники.

Ящик для інструментів якраз є аксесуаром, який неодмінно оцінять і ті і інші, адже він дозволить Вам зручно використовувати, переносити, зберігати та перевозити різний інструментарій. Валіза для інструментів дає Вам можливість організувати простір як на робочому місці, так і в різних приміщеннях, машинах і так далі. Також кейс для інструменту істотно скоротить час на пошуки потрібного в конкретний момент виробу.

купити ящик для інструментів

Органайзер для інструментів

Порядок та організованість на робочому місці є запорукою високих якості та швидкості проведення робіт. Так, майстри неодмінно стикаються з проблемою організації місця зберігання для невеликого ручного інструменту, різних деталей та компонентів, витратних матеріалів і так далі. Органайзер для інструментів дає Вам можливість розкласти, тим самим упорядкувавши, всі вищезгадані аксесуари та пристосування.

Пенал для інструментів дозволить Вам оптимізувати робочий процес, забезпечивши чудовий огляд та оперативний доступ до будь-якого його вмісту. Тепер на пошуки та діставання будь-яких пристосувань будуть потрібні лічені секунди. Додатково органайзер для інструментів дає Вам можливість контролювати та вчасно поповнювати запаси кріплень, комплектуючих і так далі.

купити органайзер для інструментів

Сумка для інструменту

Сумка для інструменту необхідна будь-якому майстрові, адже вона дозволить Вам більш комфортно переносити, зберігати та перевозити як електричний, так і ручний інструмент, зручно та, головне, безпечно виконувати різні висотні роботи. Сумка під інструмент сильно спростить Вам життя, навіть якщо Ви виконуєте маніпуляції, стоячи при цьому на табуретці.

Сумка інструментальна дозволяє оперативно змінювати інструмент, швидше проводити різні за складністю роботи, не спускаючись за необхідними пристроями вниз та не вдаючись до допомоги напарника. Так, сумка під інструмент дуже популярна серед професіоналів та любителів, домашніх майстрів.

купити сумка для інструменту