Опорні тарілки, диски-підставки

Опорні тарілки, диски-підставки

Тарілка опорна: як вибрати

Тарілка опорна (тарілка шліфувальна) — це аксесуар для електроінструменту, який використовується в процесі ефективної обробки поверхонь з металів та сталей, деревини, каменю, кераміки, скла і так далі за допомогою електричних або пневматичних інструментів.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 28 (всього 1 сторінок)

Тарілка шліфувальна дозволить Вам оперативно закріпити різні шліфувальні та полірувальні круги, диски та насадки на інструменті.

Але як вибрати та купити опорну тарілку? Про це далі.

купити тарілка опорна

Тарілка шліфувальна: параметри

Перед тим, як купити шліфувальну тарілку необхідно дізнатися такі її основні параметри, як призначення, тип кріплення розхідника, діаметр, тип хвостовика, матеріал виробництва та наявність підкладки (якщо вона передбачена).

Призначення. Даний параметр вкаже Вам для якого інструменту підходить тарілка опорна конкретної моделі. Так, в залежності від моделі, тарілка шліфувальна може використовуватися на дрилі, шліфувальній машині, болгарці, шуруповерті, різних пневматичних інструментах.

купити тарілка опорна

Тип кріплення розхідника. Розхідник може кріпиться до виробу за допомогою липучки, гайки або зав'язок. З липучкою зручніше працювати, можна швидко міняти витратні матеріали без відриву від роботи, що дуже комфортно, якщо виконуються роботи з використанням великої кількості шліфувальних кругів різної зернистості. Якщо ж роботи представляють собою тривалий процес шліфування одним типом розхідника, можете сміливо купити опорну тарілку на гайці або зав'язках. Варто відзначити, що завдяки такому кріпленню Ви зможете обробляти матеріали на гранично допустимих для інструменту швидкостях.

Діаметр. Тарілка шліфувальна вибирається, виходячи з діаметрів використовуваних кругів, з якими може працювати інструмент. Дуже важливо, щоб тарілка опорна мала такий самий діаметр, як і розхідник, що дозволить провести якісну обробку.

купити тарілку шліфувальну

Тип хвостовика. За допомогою хвостовика тарілка шліфувальна кріпиться на інструмент. Популярними є хвостовики М14 та М16, шпилька, гайка і так далі. Якщо виникає необхідність, Ви завжди можете скористатися перехідником.

Матеріал виробництва. Аксесуар випускається з матеріалів, які відрізняються як за типом, так і за еластичністю, міцністю. Як правило, аксесуар виготовляється з пластика або гуми. Гумова тарілка опорна відрізняється більшою площею контакту з оброблюваною поверхнею, що дозволить Вам швидше виконати намічені роботи.

Підкладка. Підкладкою оснащується тільки пластикова тарілка опорна. Підкладка необхідна для зменшення тертя між аксесуаром та інструментом.