Ключі

Ключі

Ключ для патрона: як вибрати

Ключ для патрона (ключ для свердлильного патрона, ключ для кулачкового патрона) — це аксесуар для електроінструменту, який використовується для міцного затиску патрона з метою фіксації в ньому свердел та інших витратних матеріалів, призначених для обробки різних матеріалів.

Читати далi
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Ключ для свердлильного патрона нерідко використовується і в верстатах.

Ключ для свердлильного патрона являє собою дві з'єднані взаємно перпендикулярні металеві ручки. Перша ручка довша та тонша, друга, навпаки, коротша та товща. На одному з кінців другої ручки знаходиться шестерня, яка входить в шестерню патрона.

Варто відзначити, що ключ для патрона може використовуватися для допомоги при заклинюванні робочої оснастки. Завдяки довгій ручці процес відкручування стає дуже простим. Завдяки своїй міцності виріб послужить Вам дуже довго, а щоб його не втратити, можете примотати його до кабелю електроживлення інструменту, наприклад, ізоляційною стрічкою.

ключ для свердлильного патрона купити

Ключ для контргайки: як вибрати

Ключ для контргайки (ключ для гайки КШМ) — це аксесуар для електричного інструменту, який застосовується для міцного затиску гайки, що утримує шліфувальний, полірувальний або інші диски.

Ключ для гайки КШМ підбирається в залежності від діаметра використовуваного на обладнанні диска, але є й універсальні моделі.

Ключ для контргайки виробляють з міцного металу, він зручний в роботі, послужить Вам тривалий час. Ключ для гайки КШМ можна дуже просто втратити під час будівництва або ремонту. Щоб цього не сталося, також можете закріпити його на кабелі живлення болгарки.

купити ключ для контргайки