Аксесуари до електроінструментів

Аксесуари до електроінструментів

Пристосування для електроінструмента: як вибрати

Пристосування для електроінструмента (аксесуари для електроінструменту) — це сімейство різних пристроїв, обладнання та витратних матеріалів, які дозволять Вам більш зручно експлуатувати наявні у Вас в будинку електричний інструмент, садову техніку і так далі.

Інтернет магазин Квітка радий запропонувати Вам на вибір такі пристосування та аксесуари для електроінструменту як:

Як все пристосування для електроінструмента, так і аксесуари для електроінструменту, представлені у нас, є якісними та довговічними.

купити пристосування для електроінструмента

Тарілка опорна

Тарілка опорна — це пристосування для електроінструмента, що застосовуються під час обробки поверхонь з сталей та металів, дерева, кераміки, бетону, каменю, скла і так далі.

Тарілка шліфувальна дасть Вам можливість швидко кріпити на інструменті полірувальні, шліфувальні та інші диски, круги, насадки та аксесуари для електроінструменту.

купити пристосування для електроінструмента

Перехідник для електроінструменту

Перехідник для електроінструменту, адаптери та тримачі — це аксесуари для електроінструменту, використовувані для прискорення та спрощення обробки будь-яких поверхонь, роботи з різного типу кріпленнями і так далі.

Вироби дають Вам можливість зробити ряд інструментів більш універсальними, виконувати різні додаткові маніпуляції.

купити пристосування для електроінструмента

Ключ для патрона

Ключ для патрона — це пристосування для електроінструмента, використовувані для міцного швидкого затиску патрона (фіксації свердел та ряду витратних матеріалів, використовуваних для обробки матеріалів).

Ключ для свердлильного патрона також часто застосовується в верстатах.

купити пристосування для електроінструмента

Мішки для пилососа та фільтр для пилососа

Мішки для пилососа — це аксесуари для електроінструменту, які входять в системи фільтрації пилососів, збільшують час використання фільтрів, період роботи двигуна. Пилозбірник для пилососа покликаний утримувати всередині сміття та дрібнодисперсний пил.

Система фільтрації максимально знижує кількість пилу, яку викидає пилосос. Сьогодні практично всі пилососи обладнані як HEPA фільтрами, так і моторними фільтрами. Також є моделі з водяні фільтрами.

купити пристосування для електроінструмента

Акумулятор для шуруповерта та зарядка для шуруповерта

Акумулятор для шуруповерта — це пристосування для електроінструмента, які дозволяють йому використовуватися максимально ефективно.

Зарядка для шуруповерта необхідна для підзарядки АКБ. Від якості зарядного пристрою може залежати період роботи батареї.

купити аксесуари для електроінструменту

Стійки для електроінструменту, вестак

Для закріплення використовуваного обладнання з метою більш точної, зручної та швидкої обробки деталей і виробів використовуються такі аксесуари для електроінструменту, як стійки для електроінструменту. Популярними є стійка для болгарки та стійка для дриля.

Верстат — це робоча поверхня для обробки елементів, деталей та заготовок різного призначення. Також робочий стіл майстра можна застосовувати для зберігання речей та інструментарію.

купити аксесуари для електроінструменту

Кейси, ящики, пенали, сумки для електроінструменту

Серед великого числа аксесуарів для зберігання, перевезення та перенесення як електричного, так і ручного інструменту, витратних матеріалів, приладдя, комплектуючих і так далі незамінними є такі пристосування для електроінструмента, як:

  • ящик для інструментів (валіза, кейс);
  • органайзер для інструментів (пенал);
  • сумка для інструменту.

купити аксесуари для електроінструменту

Мастило для інструменту

Мастило для інструменту — це аксесуари для електроінструменту, що дають можливість бурам та свердла працювати довше (охолоджують розхідник та зменшують тертя). Певне мастило для електроінструмента застосовується для видалення слідів корозії та іржі, робіт з «прикипілими» кріпленнями і так далі.

купити аксесуари для електроінструменту

Подовжувач

Подовжувач — це пристосування для електроінструмента, які дають можливість використовувати обладнання далеко від найближчої розетки.

Переноска просто незамінна, якщо доводиться виконувати монтажі, ремонти, на будмайданчику, коли необхідно використовувати садовий інструмент різного призначення і так далі.

купити аксесуари для електроінструменту

Пам'ятайте, що більш точно підібрати пристосування для електроінструмента та аксесуари для електроінструменту Вам з радістю допоможуть наші консультанти!

Показано з 1 по 16 з 423 (всього 27 сторінок)