EGO

EGO
Акумуляторна газонокосарка EGO LM1701E, яка живиться від акумуляторної батареї напругою 56 В, є функціональним обладнанням, яке відповідає всім вимогам навіть найвибагливіших користувачів. Таке обладнання призначене для обслуговування середніх територій. Газонокосарка акумуляторна забезпеч..

28 656 грн.

В наявності
Самохідна газонокосарка акумуляторна EGO LM2021E-SP, яка живиться від акумуляторної батареї напругою 56 В, застосовується для покосу трави та створення ідеально рівного і доглянутого газону. Електрокосарки відносяться до професійної високопродуктивної садової техніки. Самохідна косарка: пе..
Акумуляторна газонокосарка EGO LM2001E, яка працює від Li-Ion АКБ напругою 56 В, призначена для покосу території на будь-якій місцевості, навіть там, де не маєте доступу до електромережі, або джерело знаходиться занадто далеко. Врахуйте, що такі газонокосарки несамохідні працюють 40 хвил..

Газонокосарка акум. LM1903E-SP, EGO

Артикул: 81738
Код: 111926

23 144 грн.

Під замовлення
Самохідна акумуляторна газонокосарка EGO LM1903E-SP професійного класу, яка живиться від Li-Ion акумуляторної батареї напругою 56 В, призначена для швидкого покосу будь-яких ділянок. Така косарка для трави відноситься до професійного сегменту. Вона дозволяє в найкоротші терміни покосити терит..
Газонокосарка акумуляторна EGO LM2011E, яка живиться від акумуляторної батареї, напругою 56 В і ємністю 5 А/год, легко обробить середню за величиною територію, адже час автономної роботи становить цілих 65 хвилин! Так, Ви не поспішаючи можете косити Ваш сад та прибудинкову територію. Косарка ..
Газоно косарка акумуляторна EGO LM2024E-SP, яка живиться від АКБ напругою 56 В, призначена для обробки великих площ розміром до 12000 кв.м (12 соток). Так, така садова техніка безсумнівно відноситься до професійного класу. Косарка самохідна: переваги Газоно косарка за один прохід косить те..
Газонокосарка самохідна акумуляторна EGO LM2122E-SP працює від інноваційних АКБ напругою 56 В і ємністю 7.5 А/год. Така акумуляторна батарея дозволяє безперервно косити протягом 50 хвилин! Це дозволить Вам сміливо працювати як на середніх, так і на великих ділянках. Бездротова газонокосарк..
Тример EGO BCX3800 Commercial — це обладнання, яке працює від акумулятора на 56 В та служить для зрізу ліскою або ножем трави, рослин, молодих пагонів дерев, чагарників на будь-якій ділянці. Купити акумуляторний тример рекомендовано власникам присадибних ділянок, городів, дачних ділянок, са..
Показано з 1 по 24 з 24 (всього 1 сторінок)