Драбини-трансформери

Драбини-трансформери

Драбина-трансформер: як вибрати

Драбина-трансформер (стрем’янка трансформер) — це корисний інструмент, який неодмінно стане в нагоді як для побутових потреб, так і професійним ремонтникам та будівельникам.

Читати далi
Показано з 1 по 27 з 27 (всього 1 сторінок)
Стрем’янка трансформер є багатофункціональним універсальним обладнанням, яке істотно полегшує висотні роботи.

Драбина-трансформер може складатися, набуваючи компактні розміри (довжина 1.2 м), завдяки чому стрем’янка трансформер мобільна. При таких розмірах виріб запросто влізе в багажник будь-якого авто, легко зберігається в коморі. При цьому в розкладеному стані виріб може мати довжину до 4.5 м.

Драбина-трансформер може мати 8 різних форм в розкладеному стані, тому може використовуватися для вирішення самих різних завдань будь-якої складності. Так, стрем’янка трансформер може набути Л-образну, М-образну, П-образну, Г-подібну (різні види), пряму форми.

І так висока функціональність виробу може бути легко розширена. Драбина-трансформер може бути доукомплектована робочими платформами, різними типами полиць для інструментів і ємностей з витратними матеріалами.

купити розкладну драбину трансформер

Стрем’янка трансформер: матеріал виготовлення

Як правило, драбина-трансформер випускається зі сталі або алюмінію.

Сталева драбина-трансформер зроблена з високоміцного профілю. Сходинки випускаються з алюмінію, сталевий профіль забезпечує всій конструкції необхідну жорсткість. Сталева стрем’янка трансформер може витримати вагу до 150 кг, але є порівняно важкою та схильна до корозії.

Алюмінієва драбина-трансформер легка, але не менш міцна, ніж сталева. Додатково алюмінієва стрем’янка трансформер не схильна до корозії, завдяки чому довговічніша.

купити розкладну драбину трансформер

Драбина-трансформер: висота та сходинки

Стрем’янка трансформер, крім матеріалу виготовлення, підбирається за типом завдань, які потрібно вирішувати і висоті, на якій необхідно буде працювати. Кожна стрем’янка трансформер складається з 4 секцій, з'єднаних між собою особливими шарнірами. Довжина (висота) виробу визначається довжиною кожної секції та кількістю сходинок.

Коли драбина-трансформер необхідна для проведення робіт на невеликій висоті, Вам цілком вистачить моделі з 2 сходинками в секції — 4x2. Якщо ж стрем’янка трансформер потрібна для робіт на великій висоті, відмінним варіантом стане виріб з 4 сходинками в секції — 4x4. Драбина-трансформер 4x3 є «золотою серединою» для всіх, хто не готовий точно визначити висоту та типи виконуваних робіт.

купити стрем'янку трансформер

Стрем’янка трансформер: безпека

Системи безпеки є першим пунктом процесу вибору даного та інших схожих виробів.

Якісна драбина-трансформер повинна мати рифлені ступені для надійного зчеплення з Вашої взуттям, завдяки яким мінімізується ймовірність ковзання.

Також якісна стрем’янка трансформер повинна мати ніжки з антиковзкими черевиками (пластиковими або гумовими), завдяки яким виріб стає максимально стійким та не псує покриття підлоги.

Якісний шарнірний механізм неодмінно напівавтоматичний. Так, коли секції виробу стають в певне положення — механізм автоматично закривається. Для зміни положення Вам потрібно вручну розблокувати механізм шарніра.

Звертайте увагу і на максимально можливу вагу, яку витримує виріб. Якісне обладнання може витримати вагу до 120-150 кг.