Риштування

Риштування

Риштування: як вибрати

Виконати будівельні та ремонтні роботи швидко та з належною якістю можна тільки якщо Ви будете використовувати риштування.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Риштування дають можливість робочим з інструментами розміститься якомога ближче до місця виконання робіт.

Риштовка (ліса будівельні, риштування) — це тимчасова конструкції, яка дозволяє виконувати будівельні, монтажні, ремонтні, реставраційні та оздоблювальні роботи на різній висоті зовні або всередині будівель. Ліса будівельні використовуються для проведення великих обсягів робіт на висоті, тому перед тим, як купити риштовку, зверніть увагу на безпеку її використання, надійність та стійкість конструкції.

Також пам'ятайте, що характеристики даного обладнання повинні відповідати обсягам робіт, для яких Ви його купуєте.

купити риштовку

Всі ліса будівельні влаштовані приблизно однаково. Так, незалежно від їх габаритів та типу, вони складаються з секцій-рам, що кріпляться до основи. Під час складання кожна наступна секція — це продовження попередньої. Горизонтальні та діагональні елементи забезпечують жорсткість всієї конструкції. Також ліса будівельні обладнані поручнями та настилами. Завдяки рамі-настилу риштовка отримує додаткову жорсткість, та робітники можуть переміщатися уздовж будь-якого фасаду. Перила-огорожі потрібні для запобігання падінню людей з конструкції.

Для підвищення безпеки зібране риштування кріпиться до стін анкерами.

купити риштовку

Риштовка: типи та переваги

Риштування складаються із сталевих або алюмінієвих труб. Для більшої зручності перевезення та зберігання риштовка любого типу є розбірною. За типом з'єднання елементів є 4 типи конструкцій:

 • рамна риштовка;
 • штирові (ригельні) риштування;
 • клинова риштовка;
 • хомутові риштування.

купити риштовку

Рамні риштування — це конструкції, які складаються з торцевих рам, прохідних рам та драбин. Рамна риштовка з'єднана горизонтальними та діагональними перемичками, легко збирається завдяки прапорцевим (язичковим) замкам, може витримати до 200 кг/м2. Відмінна стійкість забезпечується рамою шириною в 1 м. Яруси прокладаються через кожні 2 м. Варто зазначити, що риштування застосовуються для робіт на висоті від 2 до 60 м. Також рамна риштовка найдоступніша за ціною, адже складається з уніфікованих елементів невеликий металоємності (труби діаметром від 42 до 48 мм з товщиною стінки від 1.5 до 3 мм).

купити риштовку

Штирове риштування (ригельне риштування) — це вироби, які мають найбільшу з усіх типів вантажопідйомність — від 250 до 600 кг/м2. Така риштовка використовується для цегляної кладки, адже відмінно витримує великі палети з цеглою та використовується як стіл для каменярів. Ригельна риштовка під час перевезення та зберігання займає мало місця та комфортно складається. Штирова риштовка створена з труб, діаметр яких від 49 до 60 мм (товщина стінки 3 мм), тому вона найвитриваліша. Горизонтальні труби (ригелі) мають з'єднання типу «палець-труба», вертикальні (стійки) — «труба-труба». Варто зазначити, що драбини для таких конструкцій продаються окремо.

купити риштовку

Клинове риштування та хомутове риштування — це легкі та міцні вироби, які застосовуються для фасадних робіт і відмінно підходять для будь-яких будівельно-монтажних, ремонтних та оздоблювальних робіт зовні та всередині будівель. Клинова риштовка незамінна на будівельних майданчиках з великими перепадами висот. Хомутова риштовка дозволить Вам зібрати її так, що настил можна буде встановити на будь-якій висоті та в будь-якому місці. Так, ліса будівельні запросто збираються навіть на будь-яких сходових маршах. Всі використовувані бічні рами — це драбини, які дозволять Вам переміщатися між поверхами. Хомутові ліса будівельні виготовляються з труб діаметрами 42 або 57 мм (товщина стінки, відповідно, 2 та 3 мм), тому мають вантажопідйомність до 250 кг/м2. Клинові ліса будівельні виготовлені з труб, діаметр яких від 48 до 57 мм (товщина стінки 3 мм), тому мають вантажопідйомність від 200 до 500 кг/м2.

купити риштовку

Але є і гібридні ліса будівельні, наприклад, клино-хомутові ліса будівельні, що поєднують в собі різні типи кріплень.

Будівельні вишки

Ліса будівельні — це стаціонарне обладнання, яке для переміщення уздовж фасаду необхідно повністю демонтувати, а потім знову зібрати в потрібному місці, що не завжди зручно.

риштування купити

Для висотних робіт (понад 21 м) Ви можете використовувати будівельні вишки (тура будівельна). Так, тура будівельна застосовується для:

 • будівельно-ремонтних робіт будь-якої складності;
 • монтажних робіт;
 • надання послуг з очищення (клінінгових послуг);
 • монтажу та оформлення різних рекламних конструкцій.

риштування купити

Вишка тура будівельна — це збірно-розбірна конструкція, ось чому її дуже комфортно перевозити, зберігати та використовувати. Тура будівельна може бути зроблена з алюмінію, сталі або скловолокна. Вишки — це легкі та компактні ліса будівельні на колесах, які мають ряд переваг:

 • висока мобільність — пересувна основа з опорними гвинтами, можна швидко перемістити на будь-яке місце;
 • проста збірка — конструкція на 5 м монтується менше 0.5 год;
 • стійкість та висока надійність — конструкції вище 5 м обладнані всебічними стабілізаторами;
 • велика вантажопідйомність — від 150 до 250 кг/м2;
 • мала вага.

риштування купити

Недоліком є лише порівняно невелика робоча площа.