Драбини опорні

Драбини опорні

Приставна драбина: як вибрати

Приставна драбина (односекційна драбина) — це одна з найбільш популярних та повсюдно використовуваних драбин, яка дозволять Вам працювати на великій висоті.

Читати далi
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Драбина приставна поєднує в собі простоту та безпеку експлуатації, надійність.

Вся довжина виробу є його робочою довжиною. Приставна драбина дає Вам можливість підніматися на досить значну висоту та працювати там комфортно. Варто зазначити, що драбина приставна може мати довжину до 8 м, що дає Вам можливість виконувати роботи на рівні третього поверху.

драбина приставна купити

Драбина приставна: матеріал виготовлення

Приставна драбина може бути виготовлена з самих різних матеріалів, але основними типами виробів є:

  • дерев'яна;
  • сталева;
  • алюмінієва.

Дерев'яна драбина приставна є найбільш простою, відрізняється порівняно невисокою надійністю. Для утримання великих навантажень дерев'яна драбина приставна повинна бути виготовлена з товстих дошок, тому її вагу точно не можна назвати невеликою. Як правило, дерев'яна приставна драбина використовується стаціонарно. Не забувайте, що деревині в процесі експлуатації необхідна регулярна обробка речовинами проти шкідників та фарбування. Якщо за нею не доглядати, драбина приставна досить швидко зламається під навантаженням. Основна її перевага — дешевизна.

драбина приставна купити

Сталева драбина приставна надійніша дерев'яної, але також не позбавлена недоліків, основним з яких є її вага. Так, велика сталева приставна драбина точно не є мобільною, її складно транспортувати. Також сталь піддається корозії. Навіть якщо сталева драбина приставна покрита емаллю, остання в процесі використання буде відбиватися, а оголені ділянки будуть покриватися іржею. Що стосується міцності — сталь куди міцніша деревини.

драбина приставна ціна

Алюмінієва драбина приставна є найбільш популярною, оскільки має переваги, яких позбавлені обидва попередні варіанти. Так, алюмінієва приставна драбина легка, що дозволяє швидко та без проблем її транспортувати і переміщати по ділянці. Також алюмінієва драбина приставна міцна, безпечна та надійна, адже не схильна до впливу корозії. Але алюмінієва приставна драбина має один недолік — порівняно висока, в порівнянні з двома попередніми варіантами, ціна. Але, як відомо, безпека та комфорт використання безцінні.

драбина приставна ціна

Приставна драбина: підбір

Максимальна вага, яку може витримати виріб є найважливішим фактором для забезпечення безпеки робіт, що проводяться! Не забувайте, що при цьому слід враховувати не тільки свою вагу, але і вагу всіх матеріалів та інструментів, які Ви плануєте брати на висоту. Варто зазначити, що якісна алюмінієва приставна драбина може витримати вагу до 150 кг. Так, на ній на різній висоті можуть одночасно працювати дві людини!

Для різних видів робіт виникає необхідність працювати на різних висотах. Так, якщо Вам доводиться працювати на відкритих ділянках і на великій висоті, найкраще підійде алюмінієвий виріб максимальної висоти.

Для безпечної роботи на висоті виріб повинен бути обладнаний системами безпеки. Якісний виріб має протиковзкі накладки, рифлені сходинки для забезпечення хорошого зчеплення з Вашої взуттям.