Відра та будівельні ємності

Відра та будівельні ємності

Будівельні ємності: як вибрати

Відро будівельне

Відро будівельне є посудиною, яка застосовується для транспортування та зберігання як сипучих, так і рідких матеріалів.

Читати далi
Показано з 1 по 25 з 25 (всього 1 сторінок)
Відро будівельне може мати різні ємності, найпопулярніші з яких — від 3 до 30 л.

За прямим призначенням відро будівельне використовується під час господарських, будівельних та ремонтних робіт. Природно, одного відра явно буде недостатньо, тому краще вибрати декілька відповідних по ємності.

купити відро будівельне

Відро будівельне: типи

Відро будівельне, в залежності від моделі, відрізняється матеріалом, об'ємом, формою та кольором.

За матеріалом відро будівельне ділиться на такі категорії:

 • відро пластикове (відро пластмасове) — просте у використанні, дуже легке, не вбирає запахів, не потребує особливого догляду, але «боїться» морозу та високої температури;
 • відро металеве — міцне та довговічне, дозволяє переносити важкі вантажі, не боїться перепадів температур, але з часом (в залежності від металу) може поржавіти.

купити відро будівельне

Відро металеве, в свою чергу, може мати такі різновиди:

 • відро оцинковане;
 • відро з нержавіючої сталі;
 • жерстяне відро.

Такі вироби не іржавіють, служать дуже довго, їм не страшні температурні перепади, не потрібен особливий догляд, вони легкі та міцні.

Як зазначалося вище, відро будівельне може мати ємність від 3 до 30 л, але є відро будівельне, ємність якого від 1 до 70 л. Найбільшою популярністю користується відро будівельне об'ємом від 5 до 15 л.

Як відро пластикове, так і відро металеве по формі може бути круглим, овальним, квадратним, прямокутним або з неправильним контуром. Відро будівельне в формі зрізаного конуса є найбільш популярним.

купити відро будівельне

Відро будівельне: як вибрати

Як відро металеве, так і відро пластикове певної моделі підходить для певних робіт. Перед тим, як купити відро будівельне, придивіться до:

 • матеріалом виконання;
 • об’єму;
 • ваги порожньої тари;
 • ручки.

купити відро будівельне

Корито будівельне

Корито будівельне (тазик будівельний) є посудиною, яка використовується при будівництві та ремонті для розведення розчинів, змішування різних сипучих сумішей і так далі.

Як і відро будівельне, корито будівельне та тазик будівельний, в залежності від моделі, відрізняються матеріалом, формою та кольором.

Корито будівельне має подовжену форму, тазик будівельний — круглу.

купити корито будівельне купити тазик будівельний

Корито будівельне: як вибрати

Корито пластикове (пластмасове корито) та пластиковий таз (тазики пластмасові) мають такі ж властивості, як і відро пластикове (відро пластмасове).

У свою чергу, корито металеве (корито оцинковане) та тазик металевий (тазик оцинкований) мають такі ж властивості, як і відро металеве (відро оцинковане).

Корито будівельне та тазик будівельний вибираються за матеріалом виконання, об’ємом та вагою порожньої тари.

Найбільш популярними об’ємами є 45, 60 та 90 л.

купити корито будівельне купити тазик будівельний

Мішки для будівельного сміття: як вибрати

Мішки для будівельного сміття (мішки поліпропіленові, мішки поліетиленові) — це спеціальні вироби, що використовуються для наведення чистоти на об'єкті, де проходить ремонт та будівництво.

Так, мішки поліпропіленові та мішки поліетиленові складаються з декількох шарів відповідних матеріалів з невисокою щільністю та виготовляються за допомогою дуже високого тиску. Такі мішки для будівельного сміття мають об’єми від 90 до 340 л.

купити мішки для будівельного сміття

Мішки поліетиленові та мішки поліпропіленові: характеристики

Головні характеристики та показники, якими володіють мішки поліетиленові, такі:

 • еластичність;
 • підвищена міцність;
 • герметичність та щільність;
 • універсальність;
 • висока місткість.

купити мішки для будівельного сміття

Головні характеристики та показники, якими володіють мішки поліпропіленові, такі:

 • висока міцність;
 • екологічність;
 • можна використовувати багаторазового;
 • можуть витримувати великі навантаження;
 • стійкі до підвищених температур.

купити мішки для будівельного сміття

Варто відзначити, що мішки поліпропіленові можна застосовувати як для перенесення будівельного сміття, так і з метою зберігання різних сипучих продуктів харчування типу круп, цукру і так далі.

Мішки поліпропіленові та мішки поліетиленові: правильний вибір

Мішки для будівельного сміття вибираються, виходячи як з фінансових можливостей, так і з індивідуальних потреб. Ціна на мішки поліпропіленові безпосередньо залежить від типу поліпропілену: первинного чи вторинного. Природно, мішки для будівельного сміття з вторинного поліпропілену дешевші, але вони менш міцні та щільні, ніж мішки для будівельного сміття з первинного поліпропілену.

Вибираючи мішки поліетиленові, звертайте увагу на тип відходів. Якщо відходи сипучі або тверді, підійдуть звичайні мішки, якщо з відходів можуть витікати різні речовини, беріть щільні герметичні мішки поліетиленові з мотузками, які зав'язуються на горловині.