Тенти

Тенти

Тент: як вибрати

Сучасний тент, в залежності від моделі, може бути виготовлений з різних матеріалів, завдяки яким існують такі його різновиди, як:

  • тент будівельний;
  • тент від сонця;
  • тент туристичний;
  • тент навіс;
  • тент для автомобіля;
  • тент від дощу;
  • тент на човен;
  • тент садовий;
  • тент для наметів і так далі

Також виріб може використовуватися в сільському господарстві для транспортування зерна, різних круп та багатьох сипучих речовин.

Читати далi
Показано з 1 по 24 з 24 (всього 1 сторінок)
Але основна функція виробу — захист від сонця, опадів, вітру та іншого атмосферного впливу. Додатково Ви може використовувати вироби як навіси для робітників, накривати ними будівельні ліси (риштування), покрівлі, дверні та віконні прорізи.

тенти купити

Тент будівельний: типи

Оскільки асортимент подібних виробів сьогодні дуже великий, людина, яка не розбирається в ньому, може зіткнуться з неякісними виробами або придбати виріб, який не підходить під її потреби. Так, Вам необхідно знати мету застосування виробу та враховувати, що ряд матеріалів під впливом сонячних променів можуть потріскатися, вигоріти та втрачати первісний вигляд.

Так, правильно підібраний тент будівельний послужить Вам дуже довго.

Сьогодні є 4 основні типи матеріалу, які застосовуються саме для виробництва виробів, які використовуються на будівництвах: брезентовий парусина, тарпаулін, ПВХ та спеціальний багатошаровий матеріал.

тенти купити

Брезентова парусина відрізняється відмінними показниками вогнестійкості та вологостійкості, часто використовується в якості матеріалу для збереження різних будівельних і не тільки об'єктів. Даний матеріал виготовляється з декількох натуральних тканин — бавовни та льону. Як правило, брезентова парусина пофарбована в темний або світлий хакі.

тенти купити

Тарпаулін — це матеріал, який складається з густого переплетіння поліетиленових ниток. Розроблений тарпаулін в лабораторії. Відмінний захист від зовнішніх впливів забезпечується методом ламінації матеріалу особливою високоміцною плівкою. Варто відзначити, що дана плівка окремо застосовується для швидкого зведення недорогих конструкцій різного призначення.

тенти купити

ПВХ є спеціальним прогумованим матеріалом, що складається із синтетичної основи. ПВХ відрізняється хорошими захисними властивостями, здатний утримувати тепло, тому часто застосовується під час виконання покрівельних, бетонних та різних фасадних робіт. Тент будівельний з ПВХ виготовляється з використанням технології «теплого повітря» за допомогою зварювання великих шматків матеріалу, завдяки чому досягається повна герметичність усіх швів.

тенти купити

Багатошаровий матеріал містить утеплювач та застосовується для захисту будівельного майданчика від вітру, вологості, морозу, опадів і так далі. Завдяки особливій структурі утеплювача матеріал виходить довговічним та міцним, що дає Вам можливість багаторазово використовувати вироби.

тенти купити