Швонарізники

Швонарізники

Швонарізник: як вибрати

Навіть в разі ідеального укладання асфальту, що трапляється вкрай рідко на наших дорогах, з часом на ньому з'являються тріщини, потім відколи, впадини та ями.

Читати далi
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Так, для забезпечення нормального проїзду транспорту необхідно провести частковий ремонт. Для такого ремонту якраз і призначений швонарізник (нарізник швів) — ефективне і компактне будівельне обладнання.

Варто відзначити, що нарізник швів здатний виконувати і інші роботи.

купити швонарізник

Нарізник швів: використання

Швонарізник — це невелика та дуже маневрена техніка, яка дозволяє працювати на різних ділянках дороги та в закритому приміщенні. Різник швів також є єдиним обладнанням, яке дозволить Вам швидко вирізати будь-які фігури як в асфальті, так і в бетоні.

Нарізник швів обладнаний діамантовою фрезою, яка здатна оперативно вирізати акуратний прямокутник необхідного Вам розміру в місці виїмки або тріщини. Потім слід залити на це місце смолу або укласти асфальт. Так, тільки швонарізник може так ідеально та акуратно «підлатати» дорожнє покриття.

купити швонарізник

Різник швів також є універсальним обладнанням. Так, нарізник швів здатний зробити шви таких типів, як компресійні, збіжні та температурні. Також швонарізник виконує такі роботи:

 • вирівнювання цегляної кладки, підрізання тротуарної плитки, створення рівної кромки на асфальті;
 • розріз різних твердих поверхонь;
 • забір проб з різних матеріалів;
 • прокладка кабелів та труб.

Використовуючи різник швів для асфальту, Вам не знадобиться користуватися ручними та електричними ударними інструментами. Так, наприклад, лом та відбійник можуть допомогти Вам зробити розріз в асфальті, але в результаті такої роботи в асфальті додатково з'являться тріщини та мікротріщини, невидимі відразу та руйнівні в найближчому майбутньому.

купити швонарізник

Різник швів: правильний вибір

Перед тим як вибрати та купити швонарізник, необхідно знати, на яку глибину повинно різати будівельне обладнання.

Так, глибина різання безпосередньо залежить від діаметру диска, яким обладнаний різник швів. Чим більшй діаметр, тим більша глибина.

Далі необхідно вибрати тип двигуна. Нарізник швів може бути бензиновим, дизельним або електричним:

 • дизельний різник швів використовується для масштабних робіт, адже це професійне обладнання, яке дозволить різати на гранично можливу глибину — до 1 м;
 • бензиновий нарізник швів підходить для менших об’ємів робіт, під час роботи йому потрібні перерви, але даний тип обладнання є найбільш затребуваним та популярним, оскільки може різати на глибину від 0.12 до 0.5 м, відмінно працює на морозі та є легким;
 • електричний різник швів використовується для робіт в приміщеннях та в місцях, де можна підключитися до 380 В, є малошумним, не виділяє вихлопних газів, компактний, ріже на глибину до 0.5 м.

купити швонарізник

Швонарізник: особливості

Вибираючи різник швів, звертайте увагу не тільки на тип двигуна. Так, щоб купити швонарізник, який дозволить комфортно та швидко впоратись з різною роботою, придивіться до таких його особливостей:

 • нарізник швів з приводом на колеса дозволить зручно та легко проводити роботи на великих ділянках, дорогах з ухилами і так далі, несамохідний же швонарізник необхідно постійно штовхати, одночасно направляючи обома руками;
 • різник швів з системою регулювання глибини різу — є нарізник швів, в якому диск опускається вниз поворотом стріли (корпус нерухомий) і швонарізник, в якому разом з диском нахиляються рама та мотор, що не дуже зручно (рівень масла в бензиновому двигуні з нахилом «зменшується», тому мотор зношується швидше);
 • передавальний механізм, яким обладнаний нарізник швів, може бути влаштований по-різному: на короткому передньому валу диск ставиться при виході колінвалу, на довгому — за рамою, з іншого боку (коли рама висока, порізку складно контролювати);
 • різник швів має систему подачі води, яка надходить безпосередньо зі шланга через встановлений захисний кожух, але є моделі, де вода йде через вал (це краще, адже одночасно охолоджуються і підшипники);
 • об’єм бака для води — чим більший, тим краще, адже Вам для заливки води доведеться зупинятися рідше;
 • швонарізник з системою захисту від перевантажень послужить набагато довше;
 • нарізник швів з системою, яка нівелює дію вібрації — довготривале та зручне використання обладнання.