Змивки та очищувачі

Змивки та очищувачі

Змивка та очищувач: як вибрати

В ході будівництва, ремонту та декорування неодмінно виникає необхідність використання монтажної піни та лакофарбової продукції.

Читати далi
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Після нанесення даних складів часто виникає необхідність прибрати їх залишки. Так, для видалення монтажної піни, лаку і фарби використовуються, відповідно, очищувач монтажної піни, змивка для лаку та змивка фарби.

Але як вибрати очищувачі та змивки? Про це далі.

купити змивку

Очищувач монтажної піни

Монтажна піна широко використовується при будівництві, монтажі, ремонті і так далі. Але даний матеріал володіє одним недоліком — його дуже важко видалити з поверхні, особливо після висихання. Так, з метою видалення складу з поверхні вже давно розроблений та широко застосовується очищувач монтажної піни.

Очищувач монтажної піни дозволить Вам зручно, швидко та, головне, легко позбавлятися від монтажної піни на поверхнях.

купити змивку

Так, очищувач монтажної піни може наноситися на будь-які поверхні, де є свіжі плями розхідника: одяг, ламінат та різні дерев'яні поверхні, синтетичні поверхні типу лінолеуму та пластика, бетон та цеглу, шкіру людини.

Очищувач монтажної піни поставляється в балоні, об'єм якого, як правило, становить 400 або 500 мл. Також очищувач монтажної піни укомплектований адаптером, завдяки якому балон працює з пістолетом для піни. Очищувач монтажної піни наноситися за допомогою розпилювання та, завдяки особливому хімічному складу, миттєво виводить залишки розхідника.

Очищувач монтажної піни складається з спеціально підібраних розчинників та кислот. Також в балоні знаходиться бутан, пропан або ізобутан для розпилення речовини.

Наноситься очищувач монтажної піни згідно з інструкцією на упаковці.

купити змивку

Змивка фарби

Змивка фарби дасть Вам можливість швидко та якісно видалити з різних поверхонь стару або засохлу фарбу.

Змивка фарби являється спеціальним чином підібраним хімічним складом, завдяки якому може видаляти не тільки фарбу, а й лак, герметик, шпаклівку. Так, змивка фарби просочує та  розм'якшує шар покриття, який потім можна запросто прибрати, наприклад, використовуючи шпатель.

купити змивку

Змивка фарби вибирається по типу фарби, яку необхідно видалити та типу поверхні, з якої необхідно видалити фарбу. Інформація про це вказана на упаковці. Зверніть увагу, що є змивка фарби універсального типу, яка дозволить Вам видалити алкідні, олійні, епоксидні та інші склади.

Також зверніть увагу на склад, який має змивка фарби. Агресивні речовини, звичайно, дозволять дуже швидко видалити фарбу, але можуть зашкодити Вашому здоров'ю та пошкодити поверхню. Так, змивка фарби повинна бути на основі «м'якших» препаратів, не повинна виділяти або виділяти мінімальну кількість випарів.

купити очищувач

Змивка для лаку

Змивка для лаку дозволить Вам швидко та безпечно видалити з деревини старий лак або залишки свіженанесеного лаку, прискорюючи тим самим оздоблювальні роботи.

Діє змивка для лаку за таким же принципом, як і змивка фарби, так само наноситься. Але є один важливий момент: в залежності від типу змивка для лаку може наноситься «чистою» або розведеною водою в зазначених на упаковці пропорціях.

Змивка для лаку виготовляється з безпечних для Вашого здоров'я компонентів, які також є екологічно безпечними. Так, змивка для лаку може запросто використовуватися навіть всередині приміщень без вентиляції.

купити очищувач

Змивка для лаку, як і очищувач монтажної піни та змивка фарби, така популярна, оскільки:

  • проста в нанесенні;
  • швидко діє;
  • не змінює склад та колір матеріалу поверхні, не деформує поверхню;
  • відрізняється малою витратою (однієї ємності вистачить на довго).

купити очищувач

Змивка для лаку може бути гелевою, порошковою або у вигляді спрею.