Герметики

Герметики

Герметик: як вибрати

Під час проведення ремонту та монтажу особливу увагу рекомендується приділяти підбору матеріалів, одним з найбільш часто використовуваних та універсальних з яких вважається герметик.

Читати далi
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)
Герметик (силіконовий герметик, акриловий герметик, поліуретановий герметик, бітумний герметик, герметик для різьбових з'єднань) — це розхідник на базі полімерів, який вулканізується при кімнатній температурі і використовується для герметизації, склеювання та заповнення зазорів, швів, стиків і тріщин невеликого розміру.

Залежно від типу склад після висихання може зберігати еластичність або стає твердим.

Сьогодні Ви можете купити герметик в тюбиках (видавлюється руками) або тубах (видавлюється за допомогою спеціального пістолета).

купити герметик

Герметик: типи

Перед тим, як вибрати та купити герметик, виберіть необхідний Вам тип розхідники: акриловий, силіконовий, поліуретановий, бітумний або для різьбових з'єднань.

купити герметик

Силіконовий герметик

Як зрозуміло з назви силіконовий герметик складається в основному з силікону, якого в ньому не менше 45%. Силіконовий герметик залишається еластичним після того, як повністю просохне, відрізняється високою адгезією з фактично будь-якими матеріалами, включаючи кераміку, алюміній, скло і так далі.

Силіконовий герметик є водостійким та використовується для герметизації різних з'єднань та швів. Оскільки силікон не підлягає самостійному фарбуванню, розхідник виготовляється як в прозорому, так і в пофарбованому вигляді.

купити герметик

Силіконовий герметик різниться за призначенням:

  • загального призначення — складається із силіконового каучуку (від 45%) та спеціального гідрофобного наповнювача (від 45%);
  • санітарний — має протигрибкові присадки, які не дадуть утворюватися цвілі, тому часто використовується в санвузлах;
  • для акваріумів — стійкий до впливів біологічного середовища акваріума та не виділяє шкідливих речовин;
  • віконний — має присадки, які не дадуть утворюватися цвілі та відрізняються підвищеною стійкістю до УФ випромінювання сонця.

купити герметик

Акриловий герметик

Акриловий герметик містить акрилатні смоли, висихаючи, практично повністю втрачає еластичність. Розхідник відрізняється високою адгезією з різними пористими поверхнями та будівельними матеріалами.

Оскільки акриловий герметик не пристосований до низьких температур (менше -20°С), його застосовують тільки всередині приміщень.

Варто відзначити, що склад після повного його висихання Ви можете фарбувати, використовуючи акрилові фарби.

Розхідник може бути і невологостійким. Такий акриловий герметик більш екологічний, не має запаху, але на нього згубно діє волога.

Пам'ятайте, що використовувати будь-який тип даного розхідники в місцях, де він буде постійно контактувати з водою не слід.

купити герметик

Поліуретановий герметик

Поліуретановий герметик після висихання стає дуже міцним, але при цьому вельми еластичним.

Варто відзначити, що поліуретановий герметик є токсичним до моменту висихання, тому часто його використовують при проведенні різних зовнішніх робіт, під час нанесення необхідно користуватися засобами індивідуального захисту.

купити герметик

Бітумний герметик

Бітумний герметик, як правило, застосовується під час проведення покрівельних робіт, оскільки розхідник відрізняється високою адгезію до всіх покрівельних матеріалів.

Відмінні властивості розхідника — стійкість до вологи та будь-яких атмосферних впливів.

Бітумний герметик необхідно наносити виключно при плюсовій температурі, але після висихання розхіднику не страшні будь-які температури, аж до -50°С.

герметик ціна

Герметик для різьбових з'єднань

Герметик для різьбових з'єднань є вузькоспеціалізованим та застосовується для повної герметизації різьби спільно з сантехнічним льоном, різними стрічками та іншими подібними виробами.

На відміну від інших типів подібних витратних матеріалів, герметик для різьбових з'єднань застосовується виключно на різьбі, але й замінити його іншим розхідником не вийти — він точно не підійде!

герметик ціна

Герметик: підбір

Перед тим, як вибрати та купити герметик, необхідно визначити обсяг майбутніх робіт. Так, якщо роботи багато (має піти більше 250 г розхідника), не має сенсу купувати герметик в тюбиках, краще брати під пістолет.

герметик ціна

Друге, на що необхідно звернути увагу — це виробник. Рекомендується вибирати розхідник від відомих виробників, де Ви також платите за ім'я, але зате отримаєте гарантовану якість. Купуючи розхідник невідомого нікому виробника, Ви заощадите, але ризикуєте отримати неякісний товар.

Дата виробництва та термін придатності також дуже важливі при виборі даних витратних матеріалів. Пам'ятайте, що «несвіжий» продукт вже втратив свої властивості.

герметик ціна

Корпус ємності. Варто перевірити ємність, в якій знаходиться розхідник, на відсутність пошкоджень та дефектів. Також, якщо є можливість, понюхайте ємність: герметичні ємності мають дуже слабкий запах. Якщо Ви почули сильний запах аміаку — упаковка точно пошкоджена. Слабкий запах присутній в тубах, оскільки вони з тильної сторони обладнані рухомим поршнем.

герметик ціна

Пам'ятайте, що якщо Ви не впевнені який розхідник використовувати в конкретному випадку, не соромтеся звертатися за допомогою до фахівця.

Також не забувайте, що для якісного безпечного нанесення розхідника Вам неодмінно знадобляться шпатель та захисні рукавички.