Піни, клеї, ущільнювачі

Піни, клеї, ущільнювачі

Будівельні витратні матеріали: як вибрати

Будівельні витратні матеріали — це велика група товарів різного призначення, в яку, в тому числі, входять:

купити будівельні витратні матеріали

Клей піна

Клей піна застосовується для утеплення будинків з використанням пінополістирольних утеплювачів, під час укладання газобетонних блоків, при різних зовнішніх та внутрішніх роботах. Використання таких утеплювачів виправдано, адже вони відрізняються високими теплоізоляційними характеристиками, їх легко встановлювати та вартують вони зовсім небагато.

Поліуретановий клей випускається в балонах, з яких він виходить у виді піни.

Клей в балонах має гарну адгезію, відрізняється високими показниками водостійкості та теплоізоляції.

Варто зазначити, що клей піна в складі не має фреонів, тому екологічно чиста та нешкідлива для людини.

купити будівельні витратні матеріали

Бордюрна стрічка для ванни

Бордюрна стрічка для ванни призначена захищати стик між ванною (сантехнікою) та стіною від попадання води.

Бордюрна стрічка для ванної не дозволить воді застоюватися в стику, тому Ви зможете не турбуватись про появу грибка, цвілі, появу у ванній кімнаті комах і так далі.

Стрічка для ванни випускається зі спеціальних водовідштовхувальних матеріалів, легко наноситься та закріплюється, просто видаляється в разі потреби. Також стрічка для ванної пластична, тому чудово прилягає навіть до нерівній поверхні стіни. Бордюрна стрічка для ванни має аплікатор, який забезпечує відмінну швидку фіксацію виробу. Варто відзначити, що виріб не промокає, не тріскається, постійно залишається гнучким та міцним.

Наклеєна бордюрна стрічка для ванної знаходиться під кутом, тому вода завжди буде стікати всередину ванни.

купити будівельні витратні матеріали

Піна монтажна

Піна монтажна широко застосовується ремонтниками, монтажниками та будівельниками під час монтажу вікон, дверей, прокладки труб, встановлення та нарощування конструкцій різного призначення і так далі.

Будівельна піна відрізняється від традиційних герметиків, хоча, по суті, також є таким.

Найчастіше піна монтажна застосовується під час закладення стиків та швів, ширина яких перевищує 30 мм. А ось для закладення швів меншої ширини будівельна піна не використовується, адже тут більш доречним буде застосування герметика.

купити будівельні витратні матеріали

Герметик

При монтажі та ремонті практично завжди використовується герметик. Герметик виготовляється на базі різних полімерів, які швидко вулканізуються при кімнатній температурі. Так, герметик служить для герметизації, заповнення та склеювання стиків, зазорів, тріщин, які мають невеликий розмір.

Герметик може бути силіконовим, акриловим, поліуретановим, бітумним або для різьбових з'єднань. Кожен з них застосовується в певних місцях, але всі вони служать одній меті.

Варто відзначити, що, в залежності від типу герметика, склад може тверднути або зберігає еластичність після висихання.

Сьогодні можна запросто купити герметик в тюбиках, який легко видавлювати руками, або герметик в тубах, для видавлювання якого використовується пістолет для герметика.

будівельні витратні матеріали ціна

Змивка та очищувач

Практично будь-які ремонт, будівництво та монтаж — це, в тому числі, використання лакофарбових матеріалів та монтажної піни. Після закінчення робіт часто потрібно видалити з різних поверхонь залишки даних матеріалів. Очищувач монтажної піни, змивка для лаку (змивка фарби) якраз і застосовуються для видалення цих матеріалів.

Монтажна піна дуже складно видаляється з поверхонь після повного висихання. Швидко, зручно та легко позбутися залишків монтажної піни Вам допоможе очищувач монтажної піни.

Змивка фарби, в свою чергу, дозволить Вам також легко, зручно та швидко видалити з різних поверхонь засохлу та стару фарбу, лак, шпаклівку, різні за складом герметики. Змивка для лаку швидко пропитує та робить м'яким шар покриття, який далі запросто знімається, наприклад, шпателем.

будівельні витратні матеріали ціна

Пістолет для піни та пістолет для герметика

Герметик та монтажна піна використовуються практично повсюдно при монтажах, ремонтах, на будівництві. Пістолет для піни та пістолет для герметика застосовуються для легкого, зручного та швидкого нанесення цих витратних матеріалів в необхідні Вам місця.

Пістолет для монтажної піни потрібен для подачі певної кількості пінополіуретанового герметика, його миттєвого точного вкладання. Пістолет для монтажної піни неодмінно послужить Вам при встановленні дверних коробок та вікон, рам різного призначення, укосів, відливів, підвіконь, заповненні стиків, швів, щілин, отворів і так далі.

Пістолет для силікону, в свою чергу, потрібен для подачі та вкладання в необхідне Вам місце певної кількості герметика.

будівельні витратні матеріали ціна

Ущільнювач

Звуко- та теплоізоляція вікон, дверей залежать не тільки від типу та якості матеріалу їх виконання, а й від використовуваних ущільнювачів. Ущільнювач для вікон та ущільнювач для дверей відповідальні за відсутність в приміщеннях протягів, здатність вікон та дверей утримувати за межами приміщень запахи та звуки.

Ущільнювач для дверей ділиться на групи за цілою низкою ознак. Наприклад, ущільнювач для дверей, в залежності від типу, має різні ширину та товщину, випускається з різних матеріалів, розрізняється призначенням (встановлюється на різні за типом двері), по-різному кріпиться. Наприклад, ущільнювач для дверей з дерева відрізняється від ущільнювача для дверей з металу, також ці ущільнювачі не взаємозамінні.

Ущільнювач для вікон, як і ущільнювач для дверей, класифікується за тими ж ознаками.

будівельні витратні матеріали ціна

Показано з 1 по 16 з 65 (всього 5 сторінок)