Ванночки

Ванночки

Кюветка: як вибрати

Кюветка (ванночка для фарби, ванночка малярська, лоток для фарби, лоток для валика, ванночка для валика, піддон для фарби, піддон для валика і так далі) — все це назви виробу, який використовується для набору, перемішування і рівномірного розподілу лакофарбового матеріалу (ЛФМ), грунтівок, клеїв по щітках (макловицях, раклях), валиках, пензлях і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Перед тим, як вибрати та купити кюветку, переконайтеся в її якості та придивіться до її особливостей.

Так, кюветка як правило виготовляється з ударостійкого пластику, має підвіс для більшої зручності зберігання. Оскільки ванночка для фарби має особливу рифлену поверхню, зайві ЛФМ завжди залишатимуться всередині виробу.

Лоток для фарби просто необхідний під час проведення ремонту та декорування приміщення і не тільки. Так, кюветка дозволить Вам істотно скоротити витрату ЛФМ та зробить процес більш зручним і швидким.

Ванночка для фарби: особливості

Ванночка для фарби вибирається, виходячи з:

  • її розміру та ніжок;
  • рельєфу площини, на якій буде розкочуватися валик;
  • ємності, куди буде налитий ЛФМ;
  • матеріалу виготовлення.

Що стосується розміру, лоток для фарби повинен трохи перевищувати за шириною довжину валика. Опорні ноги повинні забезпечувати виробу гарну стійкість, що особливо важливо, якщо Ви працюєте, наприклад, на драбині та ємність для ЛФМ повністю заповнена.

Рельєф площини, на якій буде розкочуватися валик, повинен мати смужки та виступи, завдяки яким в процесі нанесення ЛФМ його залишки будуть добре стікати назад ємність.

Ємність повинна бути досить великою, що дозволить Вам рідше доливати ЛФМ. Особливо це важливо при «висотних» роботах, адже Вам не доведеться часто спускатися з драбини для доливання ЛФМ.

Матеріал. Кюветка повинна бути випущена з міцного пластику. У той же час, ванночка для фарби повинна володіти деякою пластичністю. Якщо лоток для фарби не буде пластичним, в процесі експлуатації на ньому можуть утворюватися тріщини, які будуть вести до протікання.

Лоток для фарби: хитрощі застосування

Коли під час ремонту Ви плануєте користуватися декількома тональностями фарб, але не бажаєте щоразу мити виріб, просто використовуйте стретч або відповідний по розміру пакет. Для цього кюветка щільно обмотується плівкою, а ЛФМ наливається поверх неї. Після завершення робіт слід викинути плівку, ванночка для фарби обмотується новою плівкою для робіт з фарбою іншої тональності.

Додатково Ви можете використовувати лоток для фарби для роботи з ґрунтовкою та різними клеями. При цьому також використовуйте стретч, адже відмити виріб від клею та грунтівки після їх схоплювання не так вже й просто.