Валики

Валики

Фарбувальний валик: як вибрати

Фарбувальний валик (валик малярний, валики для фарбування, валик для стін, фактурний валик, структурний валик, валик для фарби, гумовий валик і так далі) — все це назви малярного інструменту, який відмінно підходить для фарбування стін, підлог, стель і так далі.

Читати далi

Vago Валик Велюр 18 см

Артикул: 203-018/704H
Код: 000301

36 грн.

В наявності
Показано з 1 по 28 з 85 (всього 4 сторінок)

Щоб правильно вибрати та купити валик, необхідно знати спектр майбутніх робіт: які поверхні Ви хочете фарбувати / покривати лаком, який результат Вам необхідний і так далі.

купити валик

Валик малярний: особливості

Варто відзначити, що фарбувальний валик підходить не тільки для нанесення лакофарбового матеріалу (ЛФМ), він відмінно підходить і для попередньої грунтовки різних поверхонь.

Як правило, виріб має довжину від 100 до 250 мм та діаметр від 40 до 70 мм. Так, невеликий фарбувальний валик чудово підійде для робіт в місцях з утрудненим доступом та обробки невеликих площ. Валик малярний середнього розміру є оптимальним варіантом для проведення домашнього ремонту. Великий фарбувальний валик, як правило, використовується професіоналами, для роботи з ним необхідна чимала фізична сила.

купити валик

Перед тим, як купити валик, зверніть увагу на його якість. Так, «шубка» повинна бути пошита акуратно, з неї не повинні стирчати нитки та краї, шов не повинен виділятися (в іншому випадку на поверхні будуть залишатися характерні сліди).

Кольорові смужки, які має валик малярний, служать не для краси. Так, по смугах Ви можете визначити стійкість розхідника до різних за складом просоченням, лаків і фарб. Чим більше смужок, тим розхідник більш стійкий до агресивних ЛФМ. Коли смужки йдуть уздовж розхідника — «шубка» є зшитою та піддається заміні, коли навскоси або поперек — «шубка» приклеєна та не підлягає заміні. Розхідники останнього типу служать недовго, але й коштують набагато менше перших.

купити валик

Вигнута ручка для валика (бюгель для валика), як правило, має довжину від 300 до 500 мм. Фарбувальний валик з такою ручкою зручно використовувати для нанесення ЛФМ на підлогу та стіни. Телескопічна ручка для валика — це штанга, завдяки якій Ви зможете більш зручно наносити ЛФМ на стелі та високі стіни. Телескопічна ручка для валика може мати довжину до 4 м.

Крім самого розхідника Вам також неодмінно знадобиться лоток (ванночка, піддон, кюветка). Ванночка має поглиблення для заливки ЛФМ, плоска ж її поверхня служить для прокатки валика з метою його рівномірного просочення ЛФМ. По завершенню робіт валик малярний та лоток слід промити теплою водою або розчинником.

купити валик

Поролоновий фарбувальний валик

Поролоновий валик малярний маркуються «ВП». Такі витратні матеріали мають покриття з поліуретану або різної синтетики.

Вироби відмінно підійдуть для нанесення як лаків різного типу, так і водно-дисперсійних фарб, грунтовок та водно-клейових складів.

Виріб не варто використовувати для нанесення емульсійних фарб, оскільки губчаста структура розхідника створює бульбашки повітря, які лопаючись створюють нерівності на такій фарбі.

купити валик

Велюровий валик малярний

Коротковорсовий велюровий фарбувальний валик часто застосовують для нанесення масляних фарб та різного роду емульсій.

Такий виріб фарбує будь-які поверхні гладко та рівномірно. Під час роботи розхідник слід дуже часто занурювати у фарбу.

купити валик

Хутровий фарбувальний валик

Хутровий валик малярний рівномірно наносить фарби на різні поверхні. Такі вироби маркуються «ВХ» та можуть випускатися з натуральних (найчастіше, овчини) або штучних матеріалів. Виріб з натуральною «шубкою» є більш довговічним.

Такі витратні матеріали відрізняються довжиною ворсу, яка підбирається виходячи з рельєфу оброблюваної поверхні. Так, чим більший рельєф, тим довший необхідний ворс (він легше проникне в нерівності та шорсткості).

Розхідники використовуються для нанесення лаків, масляних фарб та емалей. Не слід користуватися виробами для роботи з вапняними фарбами, які швидко зруйнують структуру хутра.

Перед використанням виріб слід змочити для зменшення жорсткості хутра.

Вироби, що маркуються «ВХП» потрібні для фарбування підлог, «ВХУ» — для поверхонь, які мають увігнуті кути.

валик ціна

Нитяний валик малярний

Нитяний фарбувальний валик випускається з тканини, яка має дуже багато ниток — махрової тканини.

Головні переваги даних виробів — на поверхні не залишаються ворсинки та розхідники дуже просто промиваються після роботи. Але з такими виробами слід поводитися акуратно, оскільки їм властиво розбризкувати ЛФМ.

валик ціна

Фактурний фарбувальний валик

Фактурний валик малярний (декоративний, структурний) може мати найрізноманітніші підтипи: з візерунковою нерівною поверхнею, з отворами і так далі.

Розхідники дозволять Вам швидко та без проблем створювати різні декоративні ефекти на поверхні. Найчастіше дані вироби застосовують поряд з текстурними матеріалами для обробки.

Для отримання більш однорідного малюнка на поверхні, виріб слід прокатувати в різних напрямках. При цьому інтенсивність рухів та натиск повинні залишатися приблизно однаковими.

валик ціна

Каркасний валик малярний

Каркасний фарбувальний валик відрізняється тим, що його «шубка» одягається на каркас, що складається з пластмаси або дроту, а не на циліндр.

Розхідники вартують дуже мало та мають одну дуже важливу перевагу: вони можуть запросто «огинати» поверхні зі складними рельєфами, що дасть Вам можливість працювати з самими нестандартними інтер'єрами.

валик ціна

Фарбувальний валик для шпалер

Валик малярний для шпалер неодмінно стане в нагоді при оформленні інтер'єру за допомогою шпалер. Тут виріб використовується на різних етапах роботи.

Для нанесення клею на шпалери та стіни відмінно підходять поролонові вироби, вироби з гуми незамінні при видалення бульбашок повітря та розгладження шпалер, розхідники із середнім по довжині натуральним хутряним ворсом підійдуть для фарбування шпалер.

валик ціна

Фасадний валик малярний

Фасадний фарбувальний валик має особливий прошарок зі спеціальної набивки. Також вироби забезпечені довговічними підшипниками, які змушують їх крутитися повільніше, за рахунок чого ЛФМ не розбризкується.

валик ціна