Мішалки

Мішалки

Мішалка будівельна: як вибрати

Приготування різних будівельних сумішей, які неодмінно повинні мати рівномірну консистенцію — це дуже важливий процес.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 34 (всього 2 сторінок)
Так, для заготівлі якісних сумішей Вам знадобиться будівельний міксер. Будівельний міксер працює з різними насадками, кожна з яких використовується для приготування сумішей з певними в'язкістю та консистенцією.

Мішалка будівельна (мішалка для міксера будівельного, насадка для міксера будівельного) — це спеціальне пристосування, яке якраз і змішує інгредієнти в необхідних пропорціях, доводячи суміш до потрібної консистенції і в'язкості.

Але як правильно вибрати та купити мішалку будівельну? Про це далі.

купити мішалку будівельну

Мішалка для міксера будівельного: типи

Стандартна насадка для міксера будівельного, яка може входити в комплект електроінструменту, за заявами виробника є універсальною. На ділі така мішалка для міксера будівельного не підходить для змішування та перемішування особливих розчинів — вона дуже слабка, коли мова заходить про змішування густих важких матеріалів.

купити мішалку будівельну

Сьогодні Ви можете знайти найрізноманітніші пристосування даного типу. Основне — це пам'ятати, що певна консистенція та в'язкість розчину досягається тільки тоді, коли використовується відповідна насадка для міксера будівельного, яка має свої параметри. Так, різні за типом розчини складаються з компонентів, які, в свою чергу, відрізняються питомою вагою: одні осідають, інші піднімаються. Так, мішалка для міксера будівельного повинна «вміти» рівномірно перемішати всі компоненти, створивши однорідну якісну суміш.

купити мішалку будівельну

Так, мішалка будівельна може бути з прямими лопатями, зі спіральними лопатями, з протилежно спрямованими лопатями та для важких матеріалів.

Мішалка для міксера будівельного з прямими лопатями, як правило, використовується для роботи з різними матеріалами-герметиками, які чутливі до повітря. При впливі великої кількості повітря дані матеріали стають неоднорідними та втрачають свої властивості. Також даний виріб застосовується для перемішування клеїв, оскільки відмінно видаляє з матеріалу бульбашки повітря.

Насадка для міксера будівельного зі спіральними лопатями найбільш популярна. Виріб виглядає наступним чином: на стрижні певної довжини накручені витки спіралі, які завершуються захисним кільцем. Спіраль буває лівою чи правою. Виріб під час роботи обертається за годинниковою стрілкою, опускаючи розчин вниз, тому часто застосовується для створення як фінішних, так і стартових шпаклівок. Цемент готують за допомогою виробу, спіраль у якого обертається проти годинникової стрілки, піднімаючи тим самим розчин вгору.

Мішалка будівельна з протилежно спрямованими лопатями потрібна для роботи з фарбами, лаками та рідкими сумішами, які розбризкуються під час змішування. У такому виробі лопаті розташовані одні навпроти інших, тому чудово перемішують рідкі матеріали. Так, нижня частина створює рух суміші, верхня — не допускає розбризкування.

Мішалка для міксера будівельного для важких матеріалів застосовується для перемішування гравію, піску, бітумних сумішей, матеріалів на основі цементу. У даній категорії є не один інструмент, і всі вони відрізняються підвищеною міцністю, мають унікальні будови та створені для того, щоб протистояти високому опору, який неодмінно виникне при роботі з в'язкими, міцним та густими матеріалами.

купити мішалку будівельну

Матеріал, з якого зроблена насадка для міксера будівельного, — це міцна сталь, але основне — це конфігурація виробу. Пам'ятайте, що абразивна суміш швидко зітре з поверхні виробу шар анодування або оцинковки, але на якість перемішування це впливу не матиме.

Варто відзначити, що мішалка будівельна, зроблена з недорогих матеріалів, зношується дуже швидко та є, по суті, одноразовою.

мішалка будівельна ціна

Насадка для міксера будівельного: тип кріплення (хвостики)

Мішалка для міксера будівельного, незалежно від типу, має просте кріплення.

мішалка будівельна ціна

Як правило, мішалка будівельна має шестигранний хвостовик, діаметр якого 14 мм. Також на ньому є різьба. Така мішалка для міксера будівельного встановлюється на патронах під різьбу. Так, виріб угвинчується в патрон, тому з'єднання виходить дуже міцним та надійним, витримує високі навантаження та крутний момент.

В інструменті з кулачковим патроном використовується мішалка для міксера будівельного з простим шестигранником, діаметр якого від 8 до 10 мм. Це універсальне з'єднання.

Також насадка для міксера будівельного може мати хвостовик під патрон SDS-Plus. Така мішалка будівельна застосовується в перфораторах із середньою та високою потужністю, перетворюючи їх в універсальне будівельне обладнання, яке, крім усього іншого, може перемішувати розчини.

Найміцніша промислова мішалка будівельна має кріплення, зване «конус Морзе» — хвостовик конусоподібний. Завдяки такому хвостовику насадка для міксера будівельного відмінно центрується та забезпечується висока міцність з'єднання, що необхідно при роботі з великими об’ємами дуже густих сумішей.

мішалка будівельна ціна

Варто відзначити, що мішалка будівельна, як правило, має довжину від 400 до 600 мм. Але ідеальна насадка для міксера будівельного повинна глибоко занурюватися в суміш для досягнення її однорідності. Так, при роботах з об’ємами сумішей більше 200 л використовується мішалка для міксера будівельного довжиною до 1 м. Щоб отримати таку насадку, необхідно лише докупити подовжувач довжиною від 400 до 600 мм.