Олівці та маркери

Олівці та маркери

Олівці та маркери: як вибрати

Проводячи будівельні, ремонтні та декоративні роботи Вам неодмінно доведеться наносити на різних поверхнях позначки.

Читати далi
Показано з 1 по 24 з 24 (всього 1 сторінок)
З цією метою Ви можете використовувати маркер, олівець будівельний (олівець столярний) або маркувальний олівець, які істотно відрізняються між собою.

купити олівець малярний

Олівець будівельний: особливості

Олівець будівельний (олівець столярний, олівець малярський) — це особливий розхідник, який відрізняється від простого формою, габаритами, жорсткістю грифеля і так далі. Олівець столярний використовується для нанесення відміток на стінах, гіпсокартоні, цеглі, газобетонних блоках і так далі.

купити олівець малярний

Що стосується форми, то олівець столярний в перерізі не круглий, а квадратний або овальний. Овальна форма вибрана не випадково, а для більшої зручності застосування розхідника. Так, на рівній поверхні простий розхідник круглого перетину буде перекочуватися, що незручно при ремонті та будівництві.

Олівець будівельний також має більші розміри, ніж звичайний. Так, олівець столярний більш комфортно лежить в руці, йому «складніше загубитися» у великих кишенях одягу або серед інструменту.

олівець малярний ціна

Також олівець будівельний має овальний в перерізі грифель, який дозволить Вам запросто ставити жирні позначки на різних матеріалах (використовується широка сторона) або майже непомітні риски (використовується бічна грань). Грифель є «начинкою» розхідника та виготовляється, як правило, з графіту і глини в певних пропорціях. Так, чим менше глини, тим жорсткішим стає грифель. Щоб Вам було зручніше вибрати олівець столярний по жорсткості на ньому нанесена буквене маркування — H (жорсткий) або B (жирний).

Вибираючи олівець столярний, також зверніть увагу і на колір його корпусу. Рекомендується вибирати кольори по яскравіше. Так, олівець будівельний не загубиться, а якщо це станеться, Ви запросто його знайдете.

олівець малярний ціна

Маркер будівельний: особливості

Маркер будівельний — це спеціальний невеликий резервуар, в якому встановлений просочений фарбою циліндричний блок, фарба подається до наконечника, який зроблений з повсті або нейлону. Маркер будівельний дозволить Вам наносити позначки на найрізноманітніші матеріали, зручно працювати під час декорування.

купити маркери

Перед тим, як вибрати та купити маркери, зверніть увагу на властивості його фарбувального пігменту та форму наконечника.

Так, фарби спеціально розробляються для кожного типу розхідника і бувають: прозорими або непрозорими, стираючими або перманентними (нестираючими), розмивними водою або водостійкими, змішуваними або не змішуваними між собою. Також існують фарбувальні пігменти, які закріплюються за допомогою підвищеної температури.

Маркер будівельний, в залежності від моделі, може мати різні наконечники — квадратні, круглі, скошені або гнучкі.

купити маркери

Маркер будівельний: основа

Спиртові маркери та маркери на водній основі напівпрозорі. Вони застосовуються для створення градієнтів, переходів тіней та тонів.

маркери ціна

Акрилові маркери непрозорі, вони використовуються для роботи по стінах, полотну, різних предметах. Кольори можна змішувати між собою, при накладенні колірних шарів верхній перекриває всі нижні.

Перманентний маркер будівельний дозволить Вам наносити позначки на скло, пластик, метал, деревину, плівку і так далі. Чорнила відрізняються високою контрастністю, вологостійкістю та стійкістю до УФ-променів.

маркери ціна

Крейдяний маркер будівельний застосовується для нанесення відміток на гладкі поверхні. Чорнила стійкі до вологи, їх можна запросто протерти вологою та сухою губкою.

Маркер будівельний на базі нітрофарби (лаковий маркер) використовується для постійного маркування на будь-яких матеріалах. Фарба є водостійкою, стійкою до УФ-променів та інших атмосферних впливів, перепаду температур.