Малярні інструменти

Малярні інструменти

Малярний інструмент: як вибрати

Як малярний інструмент, так і інструмент штукатура, інструменти каменяра неодмінно використовуються під час проведення будівельних та ремонтних робіт, декорування приміщень і будівель.

купити малярний інструмент

Інтернет магазин Квітка радий запропонувати Вам на вибір широкий асортимент відповідної продукції, серед якої Ви неодмінно знайдете:

купити малярний інструмент

Малярний інструмент: фарбувальний валик

Фарбувальний валик — це малярний інструмент, застосовуваний для фарбування, лакування, ґрунтування різних поверхонь: підлоги, стелі, стін і так далі.

Щоб коректно вибрати та купити малярний інструмент, потрібно чітко усвідомлювати весь спектр майбутніх робіт, а саме: які поверхні будуть покриватися лакофарбовим покриттям (ЛФМ), який бажаний результат і так далі?

купити малярний інструмент

Малярний інструмент: гумовий валик

Гумовий валик є малярний інструмент, застосовуваний для розкочування наклеєних шпалер (коли потрібно видалити з-під них бульбашки повітря), прикатки (притиснення) шпалер до стіни, прокатки стиків шпалер (потрібно для приховування стиків) і так далі.

купити малярний інструмент

Малярний інструмент: кюветка

Кюветка — це малярний інструмент, який застосовується для набору, змішування та рівномірного розподілу ЛФМ, грунтівок, клеїв по різних кистях, щітках, валиках і так далі перед нанесенням ЛФМ на поверхню.

купити малярний інструмент

Інструмент штукатура: шпатель

Шпатель являє собою популярний інструмент штукатура, який використовується для обробки та облицювальних робіт як зовні, так і всередині будівель і приміщень.

Шпатель дасть Вам можливість оперативно наносити шпаклівку та штукатурку, різні декоративні склади, клеї, знімати старе лакофарбове покриття, шпалери, затирати шви і так далі.

купити малярний інструмент

Інструменти муляра: кельму

Кельма — це відмінний інструмент штукатура, який використовується під час будівельних, ремонтних та оздоблювальних робіт.

Кельма дає можливість значно прискорити та спростити робочий процес. Ці інструменти каменяра часто застосовуються при нанесенні шпаклівок, штукатурок, клеїв, використовується при кладці цегли та газобетонних блоків, розшивки швів, вирівнювання стяжок і так далі.

купити малярний інструмент

Інструмент штукатура: сіткотримач

Сіткотримач являє собою інструмент штукатура, застосовуваний для зачистки та шліфування різних поверхонь з використанням різних абразивних матеріалів, наприклад, сітки або шліфувальних аркушів, які закріплюються на інструменті затискачами.

Сіткотримач використовується для якісного швидкого вирівнювання поверхонь після нанесення штукатурок та шпаклівок, видалення нерівностей, зняття старих покриттів, видалення забруднення з різних поверхонь і так далі.

купити малярний інструмент

Інструмент штукатура: терка для штукатурки

Штукатурка є найбільш популярним, але вельми грубим оздоблювальним матеріалом, який обов'язково потрібно шліфувати після висихання.

Терка для штукатурки — це і є інструмент штукатура, за допомогою якого Ви можете шліфувати шпаклівку та штукатурку.

купити малярний інструмент

Малярний інструмент: кисть малярська

Кисть малярська — це універсальний малярний інструмент, застосовуваний на нанесення ЛФМ при ремонті та декоруванні як всередині, так і зовні приміщень.

Для проведення ремонтів та виконання різних побутових завдань Вам точно знадобляться різні види даного інструменту.

малярний інструмент ціна

Малярний інструмент: макловиця та ракля

Макловиця та ракля представляють собою універсальний малярний інструмент, завдяки якому Ви зможете білити стелі та стіни, наносити клейові склади, морилки та вододисперсійні ЛФМ, грунтувати та просочувати поверхні.

Кисть ракля відрізняється від макловиці тим, що має великий внутрішній простір всередині — своєрідний резервуар, в якому міститься багато матеріалу, що наноситься. Так, малярний інструмент дозволить Вам скоротити витрату ЛФМ, швидше виконати роботу, зменшить розбризкування ЛФМ.

малярний інструмент ціна

Інструмент штукатура: ківш

Штукатурний ківш — це інструмент штукатура, який використовується для полегшення нанесення на поверхні різних розчинів, в тому числі штукатурки.

Ківш будівельний застосовується, коли необхідно виконувати роботи на великих площах. Даний інструмент штукатура зменшить втрати штукатурки (менше розчину падає на землю), дасть Вам можливість швидко та якісно вирівняти навіть дуже великі нерівності.

малярний інструмент ціна

Інструмент штукатура: сітка штукатурна

Сітка штукатурна являє собою інструмент штукатура, який застосовується для зміцнення оброблюваних поверхонь, збільшення адгезії розчину з поверхнею, збільшення терміну експлуатації штукатурки та інших покриттів.

Сітка штукатурна використовується під час більшості зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт.

малярний інструмент ціна

Інструмент штукатура: мішалка будівельна

Мішалка будівельна — це спеціальний інструмент штукатура, який використовується для змішування та перемішування різних сумішей, розчинів, ЛФМ, щебінки і так далі.

Мішалка будівельна дозволить швидко та якісно змішати необхідні пропорції інгредієнтів, довести розчин до потрібної в'язкості та консистенції.

Інструмент встановлюється на будівельний міксер.

малярний інструмент ціна

Інструменти муляра: відвіс будівельний

Відвіс будівельний являє собою простий інструмент, який використовується для оперативного контролю вертикалі при земельних, будівельних та ремонтних роботах.

Відвіс — це звичайний канатик, на одному кінці якого закріплений вантаж, другий же кінець чіпляється на узвишші біля вертикальній площини, яку необхідно проконтролювати. Грузик випрямляє нитку, з якої створюється пряма лінія, що служить орієнтиром.

малярний інструмент ціна

Інструменти муляра: розмічальні матеріали

Сьогодні більшість професійних та домашніх майстрів для розмітки під час будівництва, ремонту та декорування використовують різні розмічальні пристрої та матеріали, серед яких: шнур розмічальний (відбивний шнур, розмічальна нитка, причальний шнур (шнур причалка, шнур каменяра), ліска будівельна, крейда розмічальна (трасувальна крейда, фарба для розмічального шнура, порошок розмічальний).

Дані інструменти каменяра дозволять Вам без проблем нанести позначки на практично будь-які поверхні, домогтися рівності рядів блоків, що викладаються.

малярний інструмент ціна

Малярний інструмент: олівці та маркери

Під час будівництва, ремонту, декорування Вам буде необхідно наносити на поверхні позначки, написи і так далі, для чого легко та зручно застосовувати маркер, олівець будівельний (олівець столярний) або маркувальний олівець.

Олівець будівельний (олівець малярний, олівець столярний) відрізняється від звичайного розмірами, формою, жорсткістю грифеля. Такий малярний інструмент незамінний, якщо потрібно нанести позначки на гіпсокартоні, бетоні, газобетонних блоках, цеглі і так далі.

Маркер будівельний знадобиться для нанесення позначок на практично будь-які матеріали.

малярний інструмент ціна

Інструменти муляра: хрестики і клини

Хрестики для плитки — це вироби, які неодмінно використовуються при укладанні кахлю для досягнення високої якості укладання, рівності та однакової ширини шва. Хрестики для укладання плитки істотно прискорять та спростять Вашу роботу.

Клини для укладання плитки застосовуються при виставленні першого ряду кахлю, коригуванні щойно вкладеного кахлю, облицюванні стін та ступеней каменем.

малярний інструмент ціна

Показано з 1 по 16 з 411 (всього 26 сторінок)