Будівельне обладнання

Будівельне обладнання

Будівельне обладнання: як вибрати

Будівельне обладнання — це різна техніка, пристосування, вироби та витратні матеріали, які дозволять Вам швидше та якісніше виконати намічені роботи. Будівельне обладнання та будівельна техніка представлені у нас в широкому асортименті:

купити будівельну техніку

Будівельна техніка: бетонозмішувач

Сучасна забудова передбачає наявність конструкцій з міцного довговічного залізобетону, завдяки яким стає можливим зведення різних будівель: від звичайного гаража та альтанки до великого хмарочоса. Це будівництво можливе завдяки застосуванню різного типу бетонів та будівельних сумішей, готувати які вручну довго та не продуктивно, до того ж не всі зможуть приготувати хороший розчин. Бетонозмішувач — це якраз те будівельне обладнання, яке дозволить Вам швидко та без особливих зусиль зводити міцні, довговічні та сучасні бетонні конструкції.

Бетонозмішувач, в залежності від моделі, обладнаний барабанами різних об’ємів:

 • будівельне обладнання менше 100 л — бетонозмішувач для невеликого будівництва гаражів, альтанок, застосовується в побуті, важить бетонозмішувач не більше 20 кг;
 • будівельна техніка від 100 до 150 л — бетонозмішувач, застосовуваний для зведення житлових будинків не вище 1 поверху, важить бетонозмішувач не більше 40 кг;
 • будівельне обладнання від 150 до 300 л — бетонозмішувач потрібен при масштабному будівництві будівель більш ніж на 3 поверхи, важить бетонозмішувач від 50 до 160 кг;
 • будівельна техніка від 300 л — бетонозмішувач застосовується при дуже великому будівництві, важить бетонозмішувач від 160 кг.

купити будівельну техніку

Будівельне обладнання: тачка садові й тачка будівельна

Тачка садова та тачка будівельна — це будівельна техніка, яка застосовується для частого вивезення, відповідно, побутового та будівельного сміття, транспортування будь-яких вантажів.

Так, тачка садова має полегшену конструкцію та володіє порівняно малою вантажопідйомністю, відрізняється доступною ціною. Тачка будівельна — це обладнання з високою вантажопідйомністю та вельми великою вагою.

купити будівельну техніку

Будівельна техніка: вібратор для бетону

Вібратор для бетону (вібратор будівельний, глибинний вібратор) — це будівельне обладнання, яке потрібно для ущільнення суміші (вивід повітря з бетону) при створенні фундаментів, будь-яких бетонних конструкцій, колон та стін.

Бетонна конструкція буде служити Вам довго, якщо Ви під час замішування розчину будете дотримуватись рецептури створення бетону, використовували перевірені компоненти та правильно заливали розчин, видаляючи з нього повітря (ущільнюючи суміш). Пам'ятайте, що якщо не вивести з рідкого бетону повітря, конструкція матиме меншу міцність.

купити будівельну техніку

Будівельне обладнання: віброплита

Віброплита — це будівельна техніка, яка потрібна для виконання трамбувальних робіт. Віброплита дає Вам можливість ущільнити покриття з піску, асфальту, гравію, щебеню, землі, бетону та різні в'язкі і сипучі покриття.

Віброплита може використовуватися в різних сферах, це комфортна та проста в застосуванні будівельна техніка. Будівельне обладнання часто використовується для:

 • ущільнення землі під заливку фундаменту і будь-якої конструкції з бетону;
 • облаштування дороги та тротуару, приватної ділянки, автостоянки, спортивного майданчика і так далі;
 • ущільнення плитки та асфальтового покриття.

купити будівельну техніку

Будівельна техніка: вібротрамбовка

Вібротрамбовка (трамбовка, вібронога) — це будівельне обладнання, котре потрібне для виконання будь-яких земляних трамбувального робіт.

Вібронога дозволить Вам трамбувати землю на різну глибину, але найчастіше будівельне обладнання використовується для поверхневого ущільнення землі.

Вібротрамбовка може бути:

 • гідравлічною — застосовується в промисловості;
 • електричною — проста довговічна вібронога, яка є найбільш доступною за ціною, запросто ремонтується, легка у використанні, але вимагає наявності електромережі;
 • бензиновою — найбільш популярна вібротрамбовка, є автономною, має дуже високу продуктивність роботи;
 • дизельною — найбільш потужна вібронога, вартує більше за всіх інших.

купити будівельну техніку

Будівельне обладнання: швонарізник

Швонарізник (нарізник швів) — це компактна, маневрена та ефективна будівельна техніка, яка потрібна для лагодження дорожнього та іншого покриття. Швонарізник дасть Вам можливість працювати на будь-яких дорожніх ділянках та в приміщенні — вирізати будь-які фігури як в асфальті, так і в бетоні в місці тріщини або виїмки.

Нарізник швів — це універсальна будівельна техніка, яка дозволить створювати такі шви: збіжні, компресійні та температурні. Швонарізник дасть Вам можливість проводити такі роботи:

 • підрізування тротуарної плитки, вирівнювання цегляної кладки, створення кромки на асфальті;
 • розріз багатьох високоміцних поверхонь;
 • забір проб;
 • прокладку труб та кабелів.

купити будівельну техніку

Будівельна техніка: гідравлічний візок

Візок гідравлічний (рокла, рохля, рохла) — це просте в роботі, ефективне та доступне складське устаткування, що відрізняється хорошою маневреністю та великою вантажопідйомністю. Рохля застосовується для швидкого та простого транспортування найрізноманітніших вантажів. Рокла використовується на складах, в цехах, на СТО, в супермаркетах та магазинах.

Рохла дасть Вам можливість значно підвищити продуктивність під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт, спростить ці роботи, зменшить фізичні навантаження.

Рохля використовується в практично будь-яких приміщеннях та будівлях, на вулиці та в будь-яких місцях, де температура не опускається нижче -35°С.

купити будівельну техніку

Будівельне обладнання: відро будівельне, корито будівельне, тазик будівельний

Відро будівельне — це виріб, необхідний для перенесення та зберігання практично будь-яких рідких та сипучих матеріалів. Відро будівельне може мати ємність від 3 до 30 л та бути виготовленим з різних матеріалів.

Відро будівельне незамінне при господарських, ремонтних і будівельних роботах будь-якого типу.

Корито будівельне та тазик будівельний — це вироби, що застосовуються під час ремонтів та будівництва для розведення розчинів, змішування рідких та сипучих сумішей.

Як і відро будівельне, корито будівельне та тазик будівельний відрізняються матеріалом виконання, формою (корито довге, тазик круглий) та кольором.

купити будівельне обладнання

Мішки для будівельного сміття

Мішки для будівельного сміття (мішки поліетиленові, мішки поліпропіленові) — це вироби, що застосовуються для підтримки чистоти на різних об'єктах, де виконується будівництво та йде ремонт.

Мішки поліетиленові та поліпропіленові мішки мають декілька шарів матеріалів з малою щільністю та випускаються за допомогою впливу високого тиску. Їх об’єми — від 90 до 340 л.

купити будівельне обладнання

Будівельна техніка: риштування

Риштування — це обладнання, яке дозволить Вам швидко та якісно провести будівельні та ремонтні роботи на будь-яких об'єктах. Риштування — це можливість робочим з необхідними інструментами розміститься практично впритул до місця робіт.

Риштування — це будівельна техніка, яка також дає можливість проводити монтажні, оздоблювальні та реставраційні роботи на великій висоті як всередині, так і зовні будинків.

Перед тим, як купити будівельні ліси, зверніть увагу на їх тип (для різних робіт підходить різне будівельне обладнання), безпеку їх застосування, стійкість виробу.

купити будівельне обладнання

Будівельне обладнання: лебідка, таль, тельфер

Пам'ятайте, що лебідка та тельфер — це конструктивно різна будівельна техніка. Таль та тельфер — це також різна будівельна техніка, адже тельфер дає можливість піднімати більш габаритні та важкі вантажі.

Лебідка — це будівельна техніка, необхідна для переміщення важких предметів, що мінімізує процес переміщення будь-яких вантажів. Лебідка електрична та лебідка ручна неодмінно підвищить продуктивність роботи.

Тельфер (електроталь, таль електрична, електротельфер) — це будівельна техніка з електроприводом, необхідна для підйому і переміщення важких предметів. Тельфер може працювати в складі кранів або окремо та незамінний:

 • на різних виробництвах;
 • на складах та складських майданчиках;
 • в місцях обслуговування та ремонту будь-яких авто та різної техніки;
 • при будівельних та монтажних роботах;
 • на СТО;
 • в будь-яких місцях, де потрібно піднімати та переміщати тяжкості.

Таль — це будівельна техніка, застосовувана для виконання вантажопідйомних та монтажних робіт. Таль необхідна на складах та різних виробничих майданчиках, де немає необхідності в швидкому підйомі та переміщенні вантажів.

купити будівельне обладнання

Тент

Сучасний тент може бути виготовлений з різних матеріалів, тому має так багато різновидів:

 • тент від сонця;
 • тент будівельний;
 • тент туристичний;
 • тент для автомобіля;
 • тент навіс;
 • тент від дощу;
 • тент садовий;
 • тент на човен;
 • тент для наметів.

Тент часто застосовується на будівництві, в сільському господарстві тент потрібен при перевезенні зернових, круп та інших сипучих речовин, але головна його задача — захист від опадів, сонця, вітру. Також тент застосовується в якості навісу для робітників, ним можна накрити будівельні ліси, закрити віконні та дверні прорізи, незакінчену покрівлю і так далі.

купити будівельне обладнання

Теплова пушка: як вибрати

Якщо Ви хочете обігріти повітря:

 • в гаражах, майстернях, підсобках, ангарах, складах, цехах для створення в них комфортних умов для роботи персоналу;
 • у Вашому домі з центральним опаленням, але, чомусь, з завжди ледве теплими батареями;
 • в різних приміщеннях, де через недостатню температури та високу вологість ремонтні та оздоблювальні роботи затягуються на тривалий термін;
 • в пташниках, теплицях, свинарниках, корівниках;
 • якщо потрібно просушити овочі для їх закладання на зберігання;
 • коли необхідно завжди відігрівати машину, яка не заводиться на морозі;

— рекомендується купити теплову гармату.

Теплова пушка може бути електричною, дизельною, газовою, багатопаливною або інфрачервоною. Кожна з них має свої переваги та недоліки, застосовується для роботи в певних місцях.

купити будівельне обладнання

Показано з 1 по 16 з 701 (всього 44 сторінок)