Жилети та рукавиці

Жилети та рукавиці

Світловідбиваючий жилет та рукавиці робочі: як вибрати

Як світловідбиваючий жилет, так і рукавиці робочі — це необхідні кожному водієві аксесуари, які убезпечать роботу поблизу та з машиною.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 116 (всього 5 сторінок)

купити світловідбиваючий жилет

Світловідбиваючий жилет: для чого необхідний

Якщо слідувати ПДР, Ви зобов'язані одягти жилет сигнальний в тому випадку, коли машина виконала просту або аварійну зупинку поза територією будь-якого населеного пункту. Також світловідбиваючий жилет повинен бути використаний при зупинці машини на дорозі в темну пору доби або зупинці в умовах поганої видимості.

Одягнувши жилет сигнальний, Ви будете добре видимі на проїжджій частині іншим водіям та учасникам дорожнього руху, що суттєво знижує ризик виникнення ДТП. Не варто ігнорувати цей простий запобіжний засіб, адже напевно Вам відомі випадки, коли вночі або при поганій видимості внаслідок туману того, хто зробив вимушену зупинку та вийшов з авто збивали інші машини.

купити світловідбиваючий жилет

Жилет сигнальний: кількість смуг

Жилет сигнальний, який рекомендується для використання, може бути одного з 3 типів (при дотриманні відступів смуг одна від одної та від країв виробу):

  • 2 вертикальні та 2 горизонтальні смуги, що йдуть через плечі від 1 верхньої горизонтальної смуги;
  • 1 горизонтальна смуга та 2 вертикальні смуги від неї, що проходять через плечі;
  • 2 горизонтальні смуги.

купити світловідбиваючий жилет

Світловідбиваючий жилет: параметри

Жилет сигнальний, як правило, на 100% зроблений з поліестеру та має лимонний або помаранчевий колір. Жилет сигнальний, в залежності від виробника, може дещо відрізнятися за кроєм.

Нижній край найнижчої смуги, яка проходить по торсу, повинен знаходитись на відстані не менше 50 мм від нижнього краю виробу.

Як світловідбиваючий жилет, так і накидки, куртки можуть мати 2 горизонтальні смуги навколо торсу на відстані не менше 50 мм одна від одної.

купити світловідбиваючий жилет

Рукавиці робочі: для чого необхідні

Погодьтеся, що дуже незручно виконувати ремонт авто голими руками, ще й на морозі. Так, з метою ремонту рекомендуємо купити рукавиці робочі (рукавички для автосервісу).

Рукавиці робочі відмінно захистять Ваші руки від агресивної хімії та травм.

Рукавиці робочі можуть бути таких типів:

  • стандартні, для автослюсарних робіт;
  • рукавиці робочі з ПВХ-покриттям;
  • рукавиці робочі з покриттям зі спіненого латексу;
  • силіконові рукавиці робочі;
  • нітрилові креги та інші.

купити рукавиці робочі

Оскільки різновидів даних виробів дуже багато, радимо заздалегідь оцінити приблизний фронт можливих робіт, що дозволить Вам придбати відповідні вироби.

Будь-які рукавиці робочі володіють своїми плюсами та мінусами, але всі вони дозволять Вам відмінно захистити свої руки під час виконання самих різних ремонтних робіт.