Розтяжки, крани, візки

Розтяжки, крани, візки

Гідравлічна стяжка і розтяжка, кран гаражний, лежак підкатний: як вибрати

Автомобільне обладнання, серед якого набір гідравліки (розтяжка гідравлічна, гідравлічна стяжка), кран гідравлічний, лежак підкатний і так далі забезпечить більш простий та комфортний ремонт будь-якої машини.

Читати далi
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

купити розтяжка гідравлічна

Набори гідравліки: розтяжка гідравлічна та гідравлічна стяжка

При ремонті машин в ряді випадків потрібно підвищити фізичну дію на певні елементи кузова. Цього не можна досягти голими руками, тому Вам точно стане в нагоді набір гідравліки для рихтування кузова.

Такі роботи проводяться з використанням ряду інструментів та пристосувань, що поставляються в комплекті. Головні з них — розтяжка гідравлічна та гідравлічна стяжка, які, до речі, можна придбати і окремо.

Розтяжка гідравлічна, як зрозуміло з назви, застосовується для розтягування різних елементів конструкції авто, гідравлічна стяжка — для стягування. Таке обладнання дозволить Вам відновити більшість типів кузовів.

Гідравлічні розпірки необхідні для фіксації конструкції та можуть витримати навантаження в межах 10 т, запобігаючи при цьому перекосам.

купити розтяжка гідравлічна

Гідравлічний насос потрібен для створення необхідного тиску в робочих циліндрах. Набір гідроциліндрів складається з таких компонентів:

 • різні подовжувачі;
 • насадки для циліндрів та поршнів;
 • насос;
 • перехідники;
 • шланг;
 • клиноподібна та різні рифлені головки;
 • розподільний клин.

Набір гідравліки забезпечить простоту та підвищить швидкість відновних робіт.

Швидкоз'ємні перехідники застосовуються для заправки встановлених в машині кондиціонерів. 2 клапани відповідають за заправку ліній високого та низького тиску.

купити розтяжка гідравлічна

Розтяжка гідравлічна та гідравлічна стяжка: як використовувати

Спочатку Ви повинні оцінити, наскільки пошкоджений кузов машини та скласти план дій, які дозволять усунути пошкодження.

Далі необхідно з'єднати гідравлічні шланг та циліндр, зафіксувати кузов, щоб він не ковзав. У набір гідравліки вже входять всі потрібні для цього елементи.

Потім включайте насос, завдяки якому кузов буде надійно зафіксований.

купити розтяжка гідравлічна

Тепер встановлюється розтяжка гідравлічна або гідравлічна стяжка і Ви можете приступати до рихтування кузова з використанням насоса. Але перш за все переконайтеся, що гідравлічна стяжка та розтяжка гідравлічна встановлені коректно та добре закріплені!

У разі, коли машина сильно пошкоджена, можливо, Вам доведеться повторити процедуру.

Пам'ятайте, що всі вищевказані дії необхідно виконувати обережно! В іншому випадку Ви можете завдати кузову машини ще більшої шкоди.

купити розтяжка гідравлічна

Кран гідравлічний (кран гаражний)

Якщо Ви ремонтуєте машину самостійно, Вам просто необхідно купити кран гідравлічний. Кран гаражний дозволить Вам запросто вирішити проблеми, пов'язані з підйомом кузова, ремонтом мотора і так далі.

Кран гаражний є дуже мобільним пристроєм, тому Ви зможете використовувати обладнання навіть в невеликому приміщенні.

Залежно від моделі, кран гідравлічний буває складним та збірним. Також кран гаражний може бути пересувним та стаціонарним.

купити кран гідравлічний

У компактний гараж рекомендується купити кран гідравлічний пересувного типу. Такий кран гаражний обладнаний низькими опорними стійками з колесами, за рахунок чого він запросто розміщується під машиною і піднімає кузов.

Стаціонарний кран гаражний обладнаний поворотною стрілою та застосовується, як правило, у великих приміщеннях та ангарах з високими стелями і міцними монолітними фундаментами.

Варто відзначити, що кран гаражний стаціонарного типу відрізняється більшою вантажопідйомністю.

Як правило, кран гаражний може підняти тягарі на висоту до 2.5 м.

купити кран гідравлічний

Кран гаражний: конструкційні особливості

Кран гаражний дуже стійкий, адже має нижні опори. Опори можуть бути розташовані під кутом або паралельно. Для максимальних стійкості та вантажопідйомності рекомендуємо купити кран гідравлічний з великими важкими опорами в формі трикутника.

Конструктивно кран гідравлічний може мати такі опори:

 • монолітні цілісні — забезпечують більшу вантажопідйомність, але кран гаражний з такими опорами має обмежений виліт стріли;
 • телескопічні — такими обладнаний кран гідравлічний складного типу, забезпечують хороший виліт стріли, знижуючи при цьому вантажопідйомність.

купити кран гідравлічний

Противага дає можливість збільшити виліт стріли та зменшити габарити опори. Вантажопідйомність при цьому не знижується.

Оптимальний варіант для звичайного гаража — гідравлічний кран, вантажопідйомність якого від 1 до 2 т. Завдяки складній конструкції та висоті підйому вантажу кран гідравлічний дозволить Вам запросто ремонтувати в гаражі всі легкові машини та джипи.

купити кран гідравлічний

Крани гідравлічний: привід

Завдяки гідравліці використовувати кран гаражний стає набагато легше та зручніше. Кран гідравлічний буває:

 • з повною гідравлікою — як підйом, так і спуск забезпечуються встановленими гідравлічними циліндрами;
 • комбінованим — встановлені як гідравлічні циліндри, так і посилені ручні лебідки.

купити кран гідравлічний

Лежак підкатний та ремонтне сидіння

Лежак підкатний та ремонтне сидіння — це обладнання, яке неодмінно стане в нагоді під час обслуговування та ремонту будь-якої машини як в гаражі, так і в майстерні, на СТО.

Ремонтне сидіння та лежак підкатний істотно спростять доступ до деталей та вузлів, дають Вам можливість зайняти комфортне для роботи положення і працювати тривалий час.

купити лежак підкатний

Лежак підкатний (візок для ремонту автомобіля) використовується, коли потрібно виконати ремонт або огляд машини перебуваючи під нею, але при цьому немає можливості відкотити машину на яму або підняти на підйомнику. Лежак підкатний має довгий каркас з металу, основу, як правило, пластикову, може бути обтягнута спеціальним м'яким матеріалом. Лежак підкатний з одного боку має регульовану спинку-узголів'я. Також є колеса в кількості від 4 до 6 шт., завдяки яким лежак підкатний дозволить Вам з легкістю заходити під машину.

купити ремонтне крсло

Ремонтне сидіння необхідно під час рихтування машин, демонтажу різних елементів, відкручування великої кількості кріпильних елементів і так далі. Ремонтне сидіння міцне, має м'яку оббивку, є моделі з мікроліфтом (можна міняти висоту сидіння).