Пуско зарядні пристрої

Пуско зарядні пристрої

Пуско зарядний пристрій: як вибрати

Як правило, проблеми з АКБ Вашого авто виникають саме взимку, адже сильний мороз призводить до того, що акумулятор «сідає» швидше.

Читати далi
Показано з 1 по 20 з 20 (всього 1 сторінок)
Крім цього, АКБ буде швидше «сідати», якщо Ви забули закрити двері авто, не вимкнули фари, постійно працюють пристрої проти угону і так далі.

Найкращий спосіб швидко вирішити проблему сів акумулятор — використовувати пуско зарядний пристрій. Своєчасна ж регулярна зарядка АКБ дасть можливість продовжити період роботи акумулятора.

Зарядний пристрій для авто має декілька різновидів, які відрізняються функціоналом та призначенням:

 • зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів (автомобільний зарядний пристрій, зарядний пристрій для авто);
 • пусковий пристрій;
 • пуско зарядний пристрій (зарядно пусковий пристрій).

купити зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів

Зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів

Зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів, як зрозуміло з назви, здатен лише зарядити АКБ, але не дозволить Вам запустити машину.

Зарядний пристрій для авто включається в побутову мережу та може працювати з АКБ багатьох ємностей.

Зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів, в залежності від моделі, відрізняється функціоналом:

 • десульфатація;
 • автоматична робота;
 • відновлення повністю розряджених АКБ;
 • «зимовий» режим роботи і так далі.

Зарядний пристрій для авто володіє такими перевагами, як компактність та можливість відновити старі і неробочі батареї. Недолік — неможливість запустити двигун.

купити зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів

Пусковий пристрій (джамп стартер)

Пусковий пристрій може тільки запускати мотор.

Так, пусковий пристрій для автомобіля працює дуже швидко, всього за декілька хвилин провертаючи стартер.

Можливість подавати струм великої сили — це основна перевага, якою володіє пусковий пристрій. Найчастіше пусковий пристрій для автомобіля обладнано вбудованою батареєю.

Також пусковий пристрій відрізняється високою мобільністю. Недоліком є відсутність можливості зарядки батарей, за рахунок чого дане обладнання обмежене в функціоналі.

купити зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів

Пуско зарядний пристрій

Зарядно пусковий пристрій — це максимально функціональне обладнання, яке може працювати як в режимі заряду, так і в режимі пуску.

Пуско зарядний пристрій може мати систему, яка дозволить виконувати прискорену зарядку АКБ. Також можуть бути:

 • таймер;
 • різні захисні системи;
 • система для відновлення АКБ і так далі.

купити зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів

Зарядно пусковий пристрій має такі переваги:

 • універсальність — можна зарядити та запустити;
 • наявність ряду режимів, систем та функцій;
 • відмінні системи захисту.

Сьогодні Вам доступний навіть пуско зарядний пристрій з внутрішньою батареєю, завдяки чому обладнання може працювати в місцях, де відсутня електромережа.

купити зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів

ПЗП: побутові та професійні

Для роботи «в домашніх» умовах, природно, рекомендується придбати зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів, пусковий пристрій або пуско зарядний пристрій побутового типу. Таке обладнання компактне, що дозволяє переносити його в будь-яке місце, і коштує недорого.

Якщо ж зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів, пусковий пристрій або пуско зарядний пристрій необхідний для роботи на СТО, в автопарку, майстерні і так далі, рекомендується придбати професійну модель. Таке обладнання відрізняється збільшеним струмом, що подається як для зарядки, так і для пуску. Також обладнання забезпечено багатьма додатковими функціями та режимами, є універсальним, адже може працювати з батареями різних типів. Основним недоліком є досить велика вагу, але він перекривається наявністю коліщат для зручного перевезення.

купити зарядне до акумулятора

Зарядний пристрій для авто: ємність акумулятора

Ємність батареї — характеристика струму, який АКБ віддасть за 1 годину. Цей показник необхідно враховувати, вибираючи зарядний пристрій для авто або пуско зарядний пристрій.

Це значення показує, акумулятор якої ємності зможе зарядити або запустити обладнання. Вибирати дане обладнання необхідно з запасом по ємності АКБ.

купити зарядне до акумулятора

Пусковий пристрій: пусковий струм

Пусковий струм, який видає пуско зарядний пристрій, відповідає за запуск двигуна Вашого авто.

Коли у Вашого авто бензиновий мотор, рекомендуємо купувати модель з розрахунком по ємності 1 до 1. Наприклад, якщо ємність батареї становить 150 А/год, Вам необхідний пуско зарядний пристрій зі струмом 100 А.

Коли у Вашого авто дизельний мотор, пропорцію необхідно збільшити до 1.5. Наприклад, коли ємність батареї становить 150 А/год, Вам потрібен пуско зарядний пристрій зі струмом 225 А.

Пам'ятайте, що також необхідний деякий запас по струму, який видає обладнання! Так, коли АКБ повністю розрядиться, та й ще на сильному морозі, для запуску мотора буде необхідний більший пусковий струм.

Також необхідно враховувати тип авто! Так, для вантажної машини потрібен пусковий пристрій, струм з якого в 2 рази перевищує ємність встановленої батареї. Середні значення струмів для певних типів авто такі:

 • до 100 А — для легкової машини;
 • від 100 до 150 А — для міні буса та джипа;
 • від 150 до 200 А — для невеликих вантажівок;
 • від 200 до 500 А — для фур, комбайнів, тягачів і так далі.

купити зарядне до акумулятора

Пуско зарядний пристрій: напруга АКБ

Автомобільний акумулятор може мати напругу 6, 12 або 24 В.

Якщо ж Ви є власником різного транспорту, беріть універсальний зарядний пристрій для авто, який дозволить перемикатися між різними напругами.

Отже, транспорт має акумулятори з такими напругами:

 • 6 В — моторні човни та мотоцикли;
 • 12 В — джипи, легкові машини та мікроавтобуси;
 • 24 В — вантажівки та фури, трактори, сільськогосподарська техніка.

купити зарядне до акумулятора

Зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів: опції

Зарядний пристрій для авто, в залежності від моделі, може мати такі функції:

 • десульфатація батареї (зарядка імпульсами) — коли АКБ не заряджалась тривалий час, всередині неї осідають солі кислоти, при цьому щільність електроліту, як і ємність, майже на нулі, тому потрібно розбити ці солі, для чого і потрібна дана функція;
 • автоматична зарядка — пусковий пристрій для автомобіля запобігає недозаряду та перезаряду АКБ, при цьому Вам не обов'язково стежити за самим процесом, адже обладнання автоматично відключитися при повній зарядці АКБ;
 • таймер заряду — зарядно пусковий пристрій дозволить Вам виставити необхідний час заряду, після закінчення якого обладнання відключиться автоматично;
 • безперервний заряд — інверторний зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів з такою функцією запобіжить зниженню ємності АКБ, якщо остання не буде заряджатися тривалий час;
 • функція підтримки — інверторний зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів з такою функцією імітує процес зарядки АКБ, запобігаючи тим самим саморозряду батареї;
 • захист від неправильної полярності — зарядний пристрій для авто запобіжить виходу з ладу АКБ при можливому некоректному підключенні клем.