Очищувачі для автомобіля

Очищувачі для автомобіля

Очищувач для автомобіля: як вибрати

Сьогодні існує багато різної автомобільної хімії, серед якої і очищувач для автомобіля.

Читати далi
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Очищувач для автомобіля, в залежності від типу, буває:

 • очищувач двигуна автомобіля;
 • очищувач гальм;
 • очищувач дросельної заслінки;
 • очищувач кондиціонера автомобіля;
 • очищувач салону автомобіля;
 • паста для очищення рук і так далі.

Розглянемо найпопулярнішу автомобільну хімію окремо.

купити очищувач для автомобіля

Очищувач двигуна автомобіля

Очищувач двигуна автомобіля дасть Вам можливість дуже швидко позбутися від плям оливи, бруду, бітуму, палива і так далі, які виникають на поверхнях елементів підкапотного простору машини. Таку чистку рекомендується проводити регулярно (як мінімум 2 рази за рік). Це дозволить Вам, наприклад, при ремонті машини працювати з відносно чистими деталями. Також очищувач двигуна автомобіля дозволить мінімізувати потрапляння забруднень ззовні всередину мотора. Також очищувач двигуна автомобіля дозволить Вам швидко провести якісну та недорогу передпродажну комплексну чистку машини.

купити очищувач двигуна автомобіля

Очищувач двигуна автомобіля: як вибирати

Очищувач двигуна автомобіля вибирається виходячи з агрегатного стану, ефективності, співвідношення ціни і обсягу, безпеки і простоти використання.

Агрегатний стан. Очищувач двигуна автомобіля буває різним, оскільки випускається різними виробниками в усьому світі. Форма реалізації (агрегатний стан) також відрізняється. Так, очищувач двигуна автомобіля може бути одного з трьох типів:

 • аерозоль;
 • ручний тригер;
 • пінний засіб.

купити очищувач двигуна автомобіля

Найбільш популярний очищувач двигуна автомобіля — це аерозоль. Така автомобільна хімія відрізняється високою ефективністю, зручна у використанні.

Тригер схожий до аерозолю, але розпиляється по оброблюваній поверхні.

Пінний очисник двигуна автомобіля наноситься за допомогою губки або тряпки.

Крім упаковки очищувач двигуна автомобіля може мати різний хімічний склад.

купити очищувач двигуна автомобіля

Ефективність. Зовнішній очищувач двигуна автомобіля повинен чудово розчиняти плями масел, палива, жиру, відмивати бруд і так далі. Додаткова ефективність — це потрапляння піни, що розтікається в важкодоступні місця, а її видалення звідти повинно легко виконуватися за допомогою мийки високого тиску.

Співвідношення ціни та об’єму. Очищувач двигуна автомобіля поставляється в ємностях різного об'єму, який необхідно враховувати, виходячи з кількості планованих обробок.

Безпека. Очищувач двигуна автомобіля обов'язково повинен бути безпечним як для пластику та гуми, так і для різних елементів машини, для здоров'я людини. Також бажано, щоб очисник двигуна автомобіля був і екологічно безпечним.

Простота використання. Найпростішим у використанні є аерозольний очищувач двигуна автомобіля, на другому місці — ручний тригер, на третьому — рідкий очищувач двигуна автомобіля.

купити очищувач двигуна автомобіля

Очищувач двигуна автомобіля: застосування

Для того, щоб правильно використовувати очищувач двигуна автомобіля необхідно:

 • відключити клему «—» з АКБ для запобігання виникненню несправностей в електронних компонентах мотора;
 • видалити за допомогою води бруд (так Ви заощадите очищувач двигуна автомобіля, підвищите його ефективність);
 • струснути балон, нанести очищувач двигуна автомобіля на потрібні поверхні, дати хімії всмоктатись та очистити деталь (як правило очищення займає від 10 до 20 хв);
 • за допомогою автомобільної мийки (води під високим тиском) або змоченої щітки прибрати піну з розчиненим брудом.

Перед тим, як застосовувати очисник двигуна автомобіля обов'язково уважно прочитайте інструкцію та дотримуйтесь її пунктів!

купити очищувач двигуна автомобіля

Очищувач гальм

Очищувач гальм оперативно розчинить та видалить забруднення, дозволить Вам виконати знежирення поверхні. Очищувач гальм ефективний, вартує мало, не має або має дуже слабкий запах, зручний в застосуванні, швидко випаровується, екологічно безпечний.

Очищувач гальм швидко розчиняє жири, оливу та смолисті речовини за рахунок спеціального хімічного складу і напору струменя. Оптимальною формою струменя є об'ємний та сильний струмінь, який забезпечує комбіноване розпилювання (аерозоль та сила напору). Сформувати правильний розпил дозволить спеціальна довга трубка.

купити очищувач гальм

Очищувач дросельної заслінки

На дросельній заслінці з часом з'являються відкладення масляного пилу, який переносять картерні гази. Очищувач дросельної заслінки якраз призначений для видалення цього жирного пилу. Варто відзначити, що очищувач дросельної заслінки рекомендується використовувати як мінімум кожні 50000 км пробігу. Пам'ятайте, що очищувач дросельної заслінки дозволить відмінно захистити дросель від забруднення, адже в його склад входять спеціальний розчинник та різні присадки.

купити очищувач дросельної заслінки

Очищувач дросельної заслінки: особливості

Очищувач дросельної заслінки може запросто розчинити відкладення різного типу, після чого Ви зможете запросто їх видалити. Додатково очисник дросельної заслінки дозволяє видаляти частинки смоли, клею та різних сполук.

Особливості, якими володіє очищувач дросельної заслінки, умовно ділять на кілька пунктів:

 • оперативне та ефективне видалення різного роду нагару;
 • для очищення немає потреби демонтувати механізм;
 • очищувач дросельної заслінки зручний та простий у використанні;
 • засіб сумісний з різними каталізаторами (можна також очищати осі та впускні колектори).

купити очищувач дросельної заслінки

Очищувач дросельної заслінки: застосування

Очищення дросельної заслінки виконується так:

 • витягується та чиститься трубка, що відкачує картерні гази з системи холостого ходу;
 • послаблюється фіксуючий патрубок повітряного фільтра гвинт;
 • від'єднуються кріплення, що знаходяться з країв кришки повітряного фільтра;
 • від'єднується трубка, приєднана до вакуумного клапану;
 • заводиться мотор та залишається ввімкненим до тих пір, поки не прогріється, потім вимикається;
 • очищувач дросельної заслінки наноситься на впускний колектор, канал подачі повітря, в трубку на впускному колекторі та сам вузол заслінки;
 • необхідно почекати від 5 до 7 хвилин, поки очищувач дросельної заслінки розчинить бруд;
 • знову заводиться та прогрівається мотор і 2 вищезгадані пункти повторюються за винятком того, що мотор перед другою обробкою не потрібно глушити.

купити очищувач дросельної заслінки

Очищувач кондиціонера автомобіля

Процес очищення кондиціонера машини рекомендується виконувати регулярно. Якщо цього не робити в салоні суттєво погіршиться мікрофлора, в ряді випадків може виникнути загроза Вашому здоров'ю.

Очищувач кондиціонера автомобіля дозволить Вам самостійно, якісно, недорого та дуже швидко виконати очистку.

Очищувач кондиціонера автомобіля буває одного з двох видів: аерозольний та пінний.

Аерозольний очищувач кондиціонера автомобіля використовується дуже просто: після попереднього струшування вміст розпиляється в дефлектор салону, повітрозабірник та повітропровід. Очищувач кондиціонера автомобіля також може мати на корпусі кнопку, яка затискається, а сам балончик залишається в салоні машини при закритих вікнах, дверях та включеному на 15 хвилин режимі рециркуляції повітря.

Пінний очисник кондиціонера автомобіля також використовується дуже просто: на випарник наноситься піна, що глибоко проникає в осередки на ньому та видавлює в дренажний отвір бруд і пил.

Додатково очисник кондиціонера автомобіля дозволить Вам позбавиться від неприємних запахів в салоні машини.

купити очищувач кондиціонера автомобіля

Очищувач салону автомобіля

Очищувач салону автомобіля дасть Вам можливість швидко і якісно виконати чистку салону машини. Очищувач салону автомобіля буває різним та застосовується для очищення поверхонь, оббитих різними матеріалами.

Щоб використовувати очищувач салону автомобіля, необхідно запастися:

 • серветками з мікрофібри;
 • аплікаторами для виробів із пластику;
 • щітками, губками та чистими ганчірками.

Так, очищувач салону автомобіля, в залежності від типу, використовується для чищення оббивки сидінь, скляних та дерев’яних поверхонь або пластику.

купити очищувач салону автомобіля

Так, коли оббивка сидінь виконана зі шкіри, для очищення застосовується очищувач салону автомобіля в формі лосьйону або пінний очисник салону автомобіля. Така автомобільна хімія також здатна зробити шкіру більш яскравою та виразною, запросто прибере з поверхні оливу, жир, бруд. Також після обробки на шкіру необхідно нанести пом'якшувальний засіб або кондиціонер для додаткового захисту від сонячних променів та надання їй більшої еластичності.

Очищувач салону автомобіля для пластикових елементів наноситься на поверхні та залишається на 10 хвилин, після цього видаляється мікрофіброю або спеціальним аплікатором. Далі на пластик наноситься поліруючий засіб.

купити очищувач салону автомобіля

Для обробки декоративних дерев'яних елементів є свій очищувач салону автомобіля. Такі елементи, як правило, обробляють спреєм, в основі якого силікон. Такий очисник салону автомобіля дозволить Вам швидко видалити пил, зробити поверхню блискучою, відмінно оберігає деревину від впливу сонячних променів, забезпечить антистатичний ефект. Для втирання рекомендується використовувати серветку з мікрофібри.

Для очищення салону, оббитого велюром, також є свій очищувач салону автомобіля. Для обробки такого матеріалу радимо використовувати універсальний тригер, який дасть Вам можливість рівномірно розпиляти очищуючий засіб.

Часто хімічні складові, які входять в очищувач салону автомобіля, не застосовуються для очищення тих чи інших типів матеріалів. Якщо їх нанести, можна зіпсувати оббивку, тому будьте уважні і тестуйте засіб на шматках тканини і різних поверхнях перед нанесенням!

купити очищувач салону автомобіля

Паста для очищення рук

Паста для очищення рук — це спеціальний засіб, який дозволить Вам швидко «відмити» руки від бруду, оливи, палива і так далі. Також, в залежності від типу, паста для рук дає можливість швидко та якісно очистити руки від різних лакофарбових матеріалів та інших забруднень.

купити паста для очищення рук