AGRIMOTOR

AGRIMOTOR
Газонокосарка електрична AgriMotor КК4015 потужністю 1500 Вт призначена для косіння невеликої та середньої території. Так, Ви можете застосовувати її практично де завгодно, наприклад, на ділянці, де не може розвернутися велика техніка, але важливо, щоб недалеко було джерело електромережі або, в край..
Газонокосарка електрична AqriMotor FM3310 потужністю 1000 Вт є сучасною продуманою садовою технікою для стрижки газонів на маленьких та середніх площах. Дану газонокосарку розробила угорська компанія AqriMotor і вона розрахована на побутове використання. Косарка для трави: переваги Садо..
Газонокосарка електрична AgriMotor FM3813 потужністю 1300 Вт – це якісна садова техніка, яка подбає про Ваше ділянці. Такою газонокосаркою дуже зручно та легко користуватися. Вам достатньо всього лише підключити її до електромережі. Косарка електрична: переваги Газоно косарка розр..
Газонокосарка електрична AgriMotor КК3813 потужністю 1300 Вт є зручною і практичною садовою технікою для стрижки газонів на Вашій ділянці. Електрична косарка розроблена з розрахунком на побутове використання. Електрична косарка: переваги Агрегат має опцію швидкого регулювання висоти ско..
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)